Лінива, не каюсь• 24 июля 2023
Може хто може зробити розклад чи так має здібності бачити. Зникла кішка(((
Прошу допомоги,може хтось має здібності .Пропала кішка в квартирі серед білого дня(((обшукала весь дім,немає((вірогідність,що вийшла дуже мала(вікна закриті,не знаю що і думати😭
Лінива, не каюсь
• 24 июля 2023
Шаруділи,і кликали і все перекрили,нема(є люк під ванною,може там,але вона завше виходила((немає з обіду😥
Нетутешня• 24 июля 2023
У мене колись кіт виліз у витяжку на кухні.Будинок,часів 90-х .і витяжки пластикові в них.Він видер її і поліз.
Цвіпканя• 24 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Что за люк? Открытый? Куда ведет?
Булку Дай• 24 июля 2023
Я колись свою пів дня шукала в квартирі і навколо будинку, всіх сісудів перепитала, вже пішла об´яву писати. А вона спала спокійнісінько в ящику з іграшками дитячими...
Кофр для ноги• 24 июля 2023
У знакомой так в подъезд кошка выбежала. Нашли в углу за стройматериалами. Абы не во двор.
ДолькиКабана• 24 июля 2023
В спальне, возможно под кроватью/ диваном, за ножками , кошки любят там сидеть, ; ещё там где шкаф/ комод, где личные вещи, найдется.
бЭйбА• 24 июля 2023
Бажаю якнайшвидше знайти кицю.Автор, обов´язково напишите чим закінчилася історія пошуку
Дана-Нирвана• 24 июля 2023
У нас так раз кот выбежал в тамбур и спрятался за лист ДСП, соседи для ремонта приготовили. Он почти вплотную к стене стояла, я за него не заглянула сразу. А еще бывало такое, что тоже несколько часов искала-звала по всей квартире, а кот потом откуда-то выходил сонный. Так и не поняла, где ныкался. Надеюсь, найдется ваша красавица!
Лінива, не каюсь
• 24 июля 2023
Знайшлася❤️🩹Дякую усім за поради🙏Пішла я в душ,у ванній пішов опар і вона як ні в чому не бувало вилізла з люка (у нас під ванною така заглибина,там кран перекривається і збоку є місце,але не видно чи вона там була,сліпа зона.вже її заблокувала повністю)Оце усі стрес пережили,син плакав((Як побачив,аж завмер,так її любить.Бережіть своїх хвостатих❤️
Весела пiсенька• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Если под ванной и за стиралкой нет и в стиралке, то где то спит в шкафу на куртках или кофтах 100%
Класс! Браво
Можно у Вас спрошу о работе?
Что ждёт меня на этой работе? Устроилась недавно, вроде и норм и всё равно просматриваю другие объявления,..
Можно у Вас спрошу о работе?