Заела_пластинка• 24 июля 2023
Хто ще такий дивний?
Коли йду по місту , люблю щось розглядати, милуватися , вчасно фоткаю будинки , пейзажі, котиків, квіти і т.д. Можу просто сісти, щоб щось роздивитися чи пташок послухати .
Результат:
вже голосів:
46 (39.32%)
Це нормально
35 (29.91%)
Я така ж
20 (17.09%)
Я не така
11 (9.4%)
Результат
5 (4.27%)
Ненормально
Заела_пластинка
• 24 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Фоткати люблю, потім видаляю то все 🤣
Мені вічно пам´яті не вистачає , вже дивлюся телефон на 500 г
Кто крайний?• 24 июля 2023
Как когда.. Хотелось бы фотоаппарат и научиться делать атмосферные фото..
Кто крайний?• 24 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Скидывайте на комп.
Вимагаю спілкування• 24 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
то ви мабуть свої прогулянки на відео знімаєте,а не на фото 🤣
Заела_пластинка
• 24 июля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Відео теж є, в основному пташки , фонтани
Хтомолодець? Я!• 25 июля 2023
Це нормально. Не роблю так, бо не знаю, навіщо мені стільки фото. Видалять шкода, а зберігати немає сенсу. Є декілька фото дивних місць і тварин, але то старі, чорно-білі. Я починала з чорно-білих фото.
Пишу каліграфічно• 25 июля 2023
Телефон не достаю, як правило. Частіше просто насолоджуюсь. Люблю піти в ліс, на озеро з собакою і кайфувати