Дама_с_коготками• 25 июля 2023
Як правильно написати? Допоможіть бо не можу придумати як сформолювати
Мені під цим малюнком треба написати якось коротко що гучні розмови та музика після 22:00-до 9 ранку заборонено
ДолькиКабана• 25 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Дівчата я серйозно
Так Вам більш ніж серйозно відповіли
графиняВишенка• 25 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
О воучно
почему до 9,00, это перебор))) до 6,00 и хватит)) вам сирены не мешают спать?
Дама_с_коготками
• 25 июля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
і нє шастать!
То я зробила для орендарів хати які не можуть угомонитись!)))) а готові до ранку співати
Сижуревувшоке• 25 июля 2023
Ответ дляТролю як можу
22:00 - 9:00 Ша!..
22:00 - 9:00 Ша, бандерлоги
Сижуревувшоке• 25 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Так якщо серйозно, то до 08.00 ;)
так якщо серйозно, то з 22.00 до 06.00. До 9.00 можна кінську голову витишати
тяжкаялюдина• 25 июля 2023
Картинка ваша говорит сама за себя . Мне нравится, как пишут на английском в комнатах в гостиницах ’Please respect your neighbors ’ - пожалуйста, уважайте соседей. Т.е. не запрет и негатив ,а призыв и позитив)
Дама_с_коготками
• 25 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Осб я конкретно про сусідів піклуюсь
Бо гроші я отримую а слухатт моїх крикунів їм пртходиться
Буває таке шо в 2 ночі в баскетбол грають і регочуть
Тут надолго• 25 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Шановні сусіди! З 22:00 до 09:00, закрийте, будь ласка, рота і сидіть як миші.
А соседи причем?
Советничаю тут• 25 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Осб я конкретно про сусідів піклуюсь
Напишите коротко, скромно, доходчиво....
Английского не нужно. Не факт, что понтмают.
Что-то совсем простенькое...., типа ’Мрази, заткнитесь!’
тяжкаялюдина• 25 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Осб я конкретно про сусідів піклуюсь
Это квартиранты? А жёстко поговорить? Я сама сдавала, с соседями нужно дружить, квартирантов всегда можно найти новых, а мир с соседями важен.
черная мамба• 25 июля 2023
Любі сусіди!
Дотримуйтесь порядку і поважайте один одного.
Різкі звуки, ремонт та гучна музика з 22:00 до 9:00 суворо заборонені!
Дама_с_коготками
• 25 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Я говорю жорстко якшо не розуміють
Але я беру завдаток і можу не повернутт а віддати сусіду який натерпівся за ніч
Сумка з негодою• 25 июля 2023
Я колись шла через гаражі і на одному було написано: нассиш- прокляну. Можна тут щось подібне примінити)
Дайте вподобайок• 25 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
З 22-00 - 9.00 Тихо там!!!
І ’Дзвоник тільки для вчителя!’
Пушап Мі мі• 25 июля 2023
Але скажу із власного досвіду - зривають ті листки, ніхто нікого не слухає.
Файна пані• 25 июля 2023
Останавливалась в Польше в квартире, там было написано что-то типа ’Время тишины’ или ’Тихое время’ ... 22:00-7:00
Сливочная пенка• 25 июля 2023
Ответ дляПросто болталка
з 22-оі години
прийде сіренький вовчок,
вкусить ніжно за бочок
тих, хто не закрив ротину
прийде сіренький вовчок,
вкусить ніжно за бочок
тих, хто не закрив ротину
Девальвация• 25 июля 2023
Кумедна ви
Люди о 7 вже на роботу збираються/йдуть
Діти у садочок бігають шумлять
А люди повинні сидіти і не відсвічувати до 9.00
Люди о 7 вже на роботу збираються/йдуть
Діти у садочок бігають шумлять
Добра всем!• 25 июля 2023
А чому до 9, як збиратись людям на роботу, приймати душ і сушитися феном?
Дама_с_коготками
• 25 июля 2023
Ответ дляДевальвация
Кумедна ви
Люди о 7 вже на роботу збираються/йдуть
Діти у садочок бігають шумлять
Люди о 7 вже на роботу збираються/йдуть
Діти у садочок бігають шумлять
Мається на увазі гучна музика
Не переживайте, ті хто до мене приїжджають гуляти вони до 5 ранку не сплять а потім до обіду сплять