Молчавочка• 25 июля 2023
Вчора чоловік побалував
Ціни в ТЦ дуже приємні. Я здивована, ніколи такого не робив.
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Так то не ви купили, а чоловік побалував
Ну так, бо були разом, якщо ми десь в магазині разом, то він платить, якщо я сама, то сама фізично, а фактично теж він.
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляМагиня
Круто, как некоторые люди умеют довольствоваться малым, и радоваться мелочам.
Так, це дуже круто, а чому ж не радіти.
ДаЗдраПерма• 25 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Раджу в будні їхати, людей майже немає, і поки всі розміри є.
Спасибо, мне до Киева далеко, я из Одессы)) Посмотрю или у нас есть мохито, или куплю на сайте.
ДаЗдраПерма• 25 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Так, це дуже круто, а чому ж не радіти.
Вы молодец)
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
На сайті поки повна ціна. Вдалого шопінгу.
Экспертиза• 25 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
І в чому баловство тоді?
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляШкварочка
Я бы психанула на мужа за такие подарки.
Но если вам нравится-поздравляю
А чому психонули б? Ну і це не подарунки, а купив сукню і футболки.
Шкварочка• 25 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Потому что знает, что я такое не одену
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляШкварочка
Потому что знает, что я такое не одену
Ну мій же зі мною брав, мене не заставляв силою брати. А чому не одягнете, зовсім погане, чи що?
Экспертиза• 25 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
В турботі.
Тобто прояв турботи це для вас баловство?
Альдебаран• 25 июля 2023
Ответ дляSo_so
И вот она - тема, где я не знаю что написать.
Ну, хорошо, наверное. Носите с удовольствием.
А пройти молча не вариант?
Автор, искренне рада за Вас
Носите с удовольствием. Пусть муж чаще Вас балует.
Автор, искренне рада за Вас
Альдебаран• 25 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Вітаю з обновками
А то тут вже ворони налетіли....загуляв, чому не Шанель і т.д.
Да и считают, что такое умное, что-то написали. Тошно читать.
З горіха зерня• 25 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
А пройти молча не вариант?
Автор, искренне рада за Вас
Ну имеет право, как участник форума, выссказать своё мнение.
Три страницы обсуждения платья и футболки...
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Зізнаюся, в такому форматі - шопінгу, це для мене баловство, і щось нове. За всі роки, що ми разом, я завжли сама, або щ сестрою, або з подругою, зараз з дочкою. Він і з немовлятами тижневими сидів, а я сама. Я заздрю парам, які разом ходять по ТЦ.
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляGutka
А я не бачила там такої сукні. Це нова колекція?
Та вони щодня щось міняють, вішають, не знаю, чи нова, але ціна знижена. Я теж тмжнів 2 тому не бачила.
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
А пройти молча не вариант?
Автор, искренне рада за Вас
Дякую!!!
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляБезникая
Тю, а могли добавить 300 грн и купить платье в томми хилфигер с официального сайта сша
Тю, навіщо, я навіть не знаю, що там на сайті. Мені це сподобалося, розмір підійшов тут і зараз. Чи воно краще, лише ціною.
Каяспер• 25 июля 2023
Прочитала, вночі чоловік побалував
Автор, вітаю!
Мені вчора на день ангела ванну з гідромасажем купив, я щаслива
Автор, вітаю!
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляБезникая
Качеством, да и имя бренда
Якість така ж, а ім´ям бренду я 20 років тому в універі перехворіла, ТН - так собі ім´я і бренд, щоб його протиставляти Мохіто.
Молчавочка
• 25 июля 2023
Ответ дляКаяспер
Прочитала, вночі чоловік побалував
Автор, вітаю!
Вітаю, це кайф, але ви ще з нього візьміть розписку в тому, що він сам довічно її обслуговує, чистить, або наймає регулярно сервіс.