Розбещена цяточка• 28 июля 2023
Four reasons фарба для волосся підкажіть
Хто знає таку фарбу? Майстер пропонує тонування і каже дуже класна, а я от вперше чую. Може користується хтось?
Розбещена цяточка
• 28 июля 2023
Ответ дляБджолина королева
Я такой крашусь,брюнетка. Краска действительно классная👌🏼
Дякую, це у вас стійке фарбування?
Майстер каже краще за матрікс, але мені і матрікс ніби підходить та хороша)
Бджолина королева• 28 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую, це у вас стійке фарбування?
Так. Корінь темніше,довжина світліша.
Майстер переважно на ній працює. Матрікс не тестувала,не підкажу різницю. Наразі волосся в чудовому стані,не посічене,не тьмяне,після фарбування наче якесь наживлене. До цього була фарба redken та Beverly Hills,але якоїсь суттєвої різниці та магії між ними всіма я чесно не помітила
Розбещена цяточка
• 28 июля 2023
Ответ дляБджолина королева
Так. Корінь темніше,довжина світліша.
Дуже красивий колір у Вас!
Вдячна за відповідь)