Обстановщица• 29 июля 2023

Психіатр Івано- Франківськ

Дівчатка, я вірю, що допоможете. Потребую допомоги психіатра, щоб грамотно підібрав АД. І не ставили на облік. Псих. захворювання не маю, депресія і невроз (хоча це теж псих. розлад, але маю на увазі, що не шизофренія і т. п. ) .
АД вже колись приймала. Не за космічну ціну послуги, дякую.
Міста не знаю, знайомих не маю, тому питаю тут. Не гуглила ще. Чесно - хотіла б тут реальні відгуки почути, якщо вони є. Дякую
Сиреневенькая• 29 июля 2023
Послушаю

автор Обстановщица • 29 июля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Послушаю
Мабуть, ніхто не знає((
Я розумію, що місто невелике, але ж може десь є «золотий злиток»)
автор Обстановщица • 29 июля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Послушаю
Вам теж у Франківську потрібно? Ви вже питались десь у когось?
Шлях до зірок• 29 июля 2023
Это лучше узнавать в группах города
kisylia1• 29 июля 2023
На медікс плюс-мінус реальні відгуки, правда в Івано-Франківську у психіатрів відгуків не багато. https://medics.ua/users/470063
автор Обстановщица • 29 июля 2023
Ответ дляkisylia1
Та так… тяжко буде(
автор Обстановщица • 29 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Это лучше узнавать в группах города
Та не хотілось світитися.. Одна справа - терапевт, травматолог… Добре, буду питати)

Emeriez• 01 августа 2023
Автор, була у центрі Відчуй та Оксфорд Медикал. Не можу порекомендувати жодного лікаря, на жаль. Є центр спеціалізований, але не хочу ьуди звертатися. Жінка з Відчуй була звідти. Але вона навіть схему толково не розписала.
Я сама ще в пошуках. Або як варіант звертатися до приватних лікарів, хоча це дуже дорого виходить. Є ще Центр Святого Луки, або Нейроглобал, але я там не була. В нейроглобалі Дорошенко дуже грамотний, але він невролог ...він призначає АД
автор Обстановщица • 01 августа 2023
Ответ дляEmeriez
Дякую за відгук,
Нейроглобал- Дорошенко, там їх кілька лікарів, хто саме? І я так зрозуміла, що це не у самому Франику, а в с. Крихівці??
автор Обстановщица • 01 августа 2023
Ответ дляEmeriez
А, бачу по карті, це як предмістя, це там?
Emeriez• 01 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Дякую за відгук,
Дорошенко він невролог, це не найкращий варіант, щоб прописати АД. Але наче в них є психіатр. Вони в комплексі Калинова Слобода, це окраїна. Нейроглобал це назва клініки
автор Обстановщица • 01 августа 2023
Ответ дляEmeriez
Оце вони?
Я так зрозуміла, що психіатра немає(
Завтра можливо буду дзвонити
Далеко добиратися тільки( я і так з області міста не знаю, хоча б десь в центрі
Ля-ля-ля• 04 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Оце вони?
Я так зрозуміла, що психіатра немає(
Завтра можливо буду дзвонити
Так, це вони. В них на вікні було написано психіатр. Є ще в центрі Святого Луки і є психіатрична клініка, наче на Матейки, але це не приватні лікарі. У тих, що я була тут, рівень дуже далекий від того, що було у моєму рідному місті. Подивіться, можливо є якісь варіанти допомоги через Карітас
автор Обстановщица • 04 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
В Карітас сказали, що є просто психолог
В цей Нейороглобал дзвонила, сказали, що є психіатр. Але я туди ще не доїхала…
Мальчижка• 05 августа 2023
Вдалося знайти психіатра?
автор Обстановщица • 06 августа 2023
Ответ дляМальчижка
Вдалося знайти психіатра?
Пост вище
Сказали що є, але ще не була. В четвер не змогла, а в п‘ятницю він не приймає. Може з понеділка буду телефонувати, подивимось. Треба налаштуватись, щоб поїхати.
Я відпишусь потім обов‘язково.
Мальчижка• 06 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Пост вище
Я відпишусь потім обов‘язково.
До кого плануєте йти? Щось знайти не можу
Мальчижка• 06 августа 2023
До цього Дорошенко?
hrystia• 06 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Пост вище
Я відпишусь потім обов‘язково.
Відпишіться, будь ласка. Теж цікавить) Моя сестра лікується в цій клініці від РС. Лікарі там хороші.

автор Обстановщица • 07 августа 2023
Ответ дляМальчижка
Не знаю, як буду записуватись скажуть)
автор Обстановщица • 12 августа 2023
Дівчата, записалась на четвер (на 17-те) в Нейроглобал. Сказали консультація мінімум година - 500 грн. Лікар Саїк Віталій, по - батькові не пам‘ятаю. Ризикну, головне щоб виписав рецепт на АД. Потім відпишусь що і як.
Техпаспорт на медузу• 17 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Як ви? Як пройшла ваша консультація?
автор Обстановщица • 17 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Як ви? Як пройшла ваша консультація?
Дякую, все добре. Пізніше напишу. Бо поки по цій духоті доїхала додому 🤯 голова дерев‘яна
автор Обстановщица • 17 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Як ви? Як пройшла ваша консультація?
Була на консультації, лікар Саїк Віталій Богданович (він є на фейсбуці, можете заздалегідь глянути), молодий, ввічливий, дискомфорту спілкування не викликало. Називається він у них когнітивно - поведінковий терапевт, але себе називає психологом/психіатром, дивлячись яка проблема. Пробула я у нього 1 год 20 хв, гроші взяли як за годину - 500 грн.
Розповіла про свою проблему, які ліки і АД раніше приймала (то давно було). З цього зробили висновки, що допомогло, що ні, які побічні еф. і т. д. Тому прописав інший АД і паралельно ще препарат (я пила Дюксет (дулоксетин) , а це назначив Золофт. Ще зауважив, що не любить назначати відразу великі дози і сильні препарати. Буду поки його приймати, а далі під його контролем вже дивитися як далі. По діагнозу - депресія з тривожним розладом.
автор Обстановщица • 17 августа 2023
Якщо є ще питання - пишіть.
Техпаспорт на медузу• 18 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Погоджуюсь, що краще починати з маленьких доз, щоб було легше пережити ці побічні ефекти і тоді поступово підіймати)
Не знала за Еглоніл, а Золофт хороший препарат)
Бажаю вам, вийти в ремісію і почуватись чудово)
автор Обстановщица • 18 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую)))
Ля-ля-ля• 18 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Дякую)))
Дякую вам за відгук. А можна спитати чи еглоніл назначили для прикриття? і як розписали схему прийому? Чи давав лікар вам свій контактний телефон?
автор Обстановщица • 18 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Еглоніл для прикриття + це антипсихотичний засіб, від тривожності і є надія що покращить сон, але не факт, подивимось як буде
Схему - так, спочатку Золофт зранку по половинці десь 5-7 днів, потім цілу. Еглоніл на ніч повну дозу (50 мг). У мене був нелегкий захід від Дулоксетина (чи як там його), тому вирішили з мін. дози почати цей АД.
Контакти лікар дав.
Ля-ля-ля• 18 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Контакти лікар дав.
Дякую за відповідь. Одужуйте!