Ms. При теле• 29 июля 2023

Чоловік почав сам розподіляти гроші після народження дитини.

Раніше він давав нал на мої потреби та їжу, я купувала продукти, все для дому. Якісь покупкикрупних речей, подорожі ми разом обговорювали. Я працювала періодами, заробляла не дуже багато.
Після народження дитини я місяця 3 сиділа вдома, тільки виходила гуляла з дитиною, в магазини просила ходити чоловіка. Він почав витрачати більше грошей, ніж я, на мої потреби стало залишатися геть мало. Через півроку він відкрив кредитку, щоб взяти в оплату частинами побутову техніку. Кредит виплатив і далі у нього пішли запроси, то день народження з розмахом, то десь с друзями погуляли, розміри трат на їжу виросли, купує те, що можна і не купувати. Вмовив мене купити бу машину, частину грошей дають його батьки, частину ми влазимо в кредит і потім за рік виплачуємо. Але грошей не вистачало, бо виникали постійно форсмажори, то стоматологія, то лікар дитині, щеплення ітд. Він геть здурів. Ми жили разом до народження дитини 5 років, такого не було.
Тепер у нього мінуса по кредитці і він постійно з зп її перекриває, а я не маю налу, щоб на базарі щось купити. Я витрачаю гроші тепер картою і важко розрахувати, скільки залишилося. Геть не можу нормально нічого спланувати. Я затуркана з дитиною, недосипання і важко, ще й це, немає сил з ним бодатися. Що відбувається. Не розумію, як людина могла так змінитися і що тепер з цим робити. Відчуваю себе залежною, втомленою.
So_so• 29 июля 2023
Ничего не изменилось, Вы решили родить от мужчины, который выдавал Вам деньги на продукты.

Налогообложу• 29 июля 2023
вы хоть детские деньги ему не отдали ? декретные
Налогообложу• 29 июля 2023
а шо с квартирой ?
Настасья Пицун• 29 июля 2023
У меня для Вас плохие новости
Виправлялочка• 29 июля 2023
Только выходить на работу и иметь свои деньги. Какие ещё варианты? Если ребенок совсем младенец, терпеть до садика
Бойова• 29 июля 2023
Раньше ’денег хватало’ и вы с ним не попадали в такую ситуацию, а теперь другое дело. + похоже на какой-то кризис из разряда ’один раз живём!’ или ’я этого достоин’
Единорог помог• 29 июля 2023
Это жесть и психологическое давление, особенно вспоминая, сколько денег нужно на маленького ребенка. Но у вас и раньше не было полного доступа к деньгам.
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляSo_so
Чому, він мені дарував такі речі, як дівчата люблять, телефони-планшети, прикраси, хай не діаманти, але ж. У мене непогана косметика, догляд, подорожувати ми їздили і на на наше море, і за кордон.
Я маю на увазі те, що я розпоряджалася частиною грошей, а тепер ні.
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
Купила собі прикраси на них.

автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
а шо с квартирой ?
Моя
Налогообложу• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Моя
так гоните этого чмошника !
So_so• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Вы совсем не понимаете. Вы никогда не распоряжались деньгами в своей семье.
So_so• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Купила собі прикраси на них.
Вы серьёзно?
Бойова• 29 июля 2023
Ответ дляSo_so
Вы серьёзно?
Похоже они друг друга стоят. Не будем им мешать
So_so• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Думайте, что из этого можно будет превратить в деньги на случай необходимости.
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляБойова
Я в шоці, бо мені це давить на психіку. Таке враження, що йому гроші в руки не треба давати, його несе.
Невгамовна сила• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Купила собі прикраси на них.
ну от-і як вам після цього давати розпоряджатись грошима? значить правильно все робить чоловік а ви щось не доказуєте і є у нього привід так себе поводити і своїми прикрасами ви це підтвердили.
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляSo_so
Ми разом сідали розподіляли, що куди.
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляSo_so
Вы серьёзно?
Так, бо він би знайшов спосіб їх виманити у мене.

автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляSo_so
У мене є таємна заначка.
So_so• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Как это выманить? Вы же вместе всё решали. Вы очень молоды, да?
сказочное_Бали• 29 июля 2023
ну в такой ситуации вам надо искать возможность заработка, это нормально
Шкала Радощів• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Правильно зробили. Коли розведетесь, зможете їх продати і хоч гроші будуть на перший час.
Настасья Пицун• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Купила собі прикраси на них.
Будет Вам урок
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляSo_so
Виманити, це знайти привід, що треба грошей терміново, я віддам. Потім я їх не побачу.
Фуліганка• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Автор, сколько вам лет и где работали до декрета?
автор Ms. При теле • 29 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Я перукар, 30
So_so• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Я перукар, 30
Своя квартира, профессия голодной Вас не оставит. Это большие плюсы.
Ля-ля-ля• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
А теперь он вам облегчил участь, сам планирует и тратит)))) по сути пишите список и покупайте по списку оплачивая с карты, какие вопросы?
Фуліганка• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Я перукар, 30
Т е у вас был свой доход
А когда прекратился и вы начали брать деньги мужа?