Ms. При теле• 29 июля 2023
Чоловік почав сам розподіляти гроші після народження дитини.
Раніше він давав нал на мої потреби та їжу, я купувала продукти, все для дому. Якісь покупкикрупних речей, подорожі ми разом обговорювали. Я працювала періодами, заробляла не дуже багато.
Після народження дитини я місяця 3 сиділа вдома, тільки виходила гуляла з дитиною, в магазини просила ходити чоловіка. Він почав витрачати більше грошей, ніж я, на мої потреби стало залишатися геть мало. Через півроку він відкрив кредитку, щоб взяти в оплату частинами побутову техніку. Кредит виплатив і далі у нього пішли запроси, то день народження з розмахом, то десь с друзями погуляли, розміри трат на їжу виросли, купує те, що можна і не купувати. Вмовив мене купити бу машину, частину грошей дають його батьки, частину ми влазимо в кредит і потім за рік виплачуємо. Але грошей не вистачало, бо виникали постійно форсмажори, то стоматологія, то лікар дитині, щеплення ітд. Він геть здурів. Ми жили разом до народження дитини 5 років, такого не було.
Тепер у нього мінуса по кредитці і він постійно з зп її перекриває, а я не маю налу, щоб на базарі щось купити. Я витрачаю гроші тепер картою і важко розрахувати, скільки залишилося. Геть не можу нормально нічого спланувати. Я затуркана з дитиною, недосипання і важко, ще й це, немає сил з ним бодатися. Що відбувається. Не розумію, як людина могла так змінитися і що тепер з цим робити. Відчуваю себе залежною, втомленою.
Налогообложу• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Я перукар, 30
кошмар, как же ваша мама допустила, что вы без образования
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А теперь он вам облегчил участь, сам планирует и тратит)))) по сути пишите список и покупайте по списку оплачивая с карты, какие вопросы?
Бо в кінці місяця влазимо в кредит. Якщо раніше у мене була фіксована сума на їжу, поділена на неділі, фіксована сума на побутові, на імпульсивні, на каву. То тепер я їжак в тумані, грошей не вистачає. Якщо я починаю влазити в те все, то бачу, що він витрачає більше і не радиться зі мною. Тоді мене це бісить, кажу йди сам купуй все, як хочеш на ці гроші. Він починає купувати шлак найдешевший і тягне те все додому. Як його їсти і як ним прати я не знаю.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Т е у вас был свой доход
А когда прекратился и вы начали брать деньги мужа?
Десь 2 роки до вагітності я не працювала, а підробляла в іншій сфері. Якраз мені запропонували роботу і я дізналася про вагітність.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
Батько помер, грошей не вистачило і я не закінчила во.
Фуліганка• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Автор, желание переехать на шею другому человеку без повода - плохая идея, как видите(
Теперь вам надо иметь свой доход и писать списки мужу, пусть покупает сам
Никак вы у другого человека не отнимите насильно им заработанное. Он заработал - он и тратит как считает нужным
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Як це без приводу, у мене на руках мала дитина, я виснажена й так. Чоловік для чого потрібен в сімʼї? Я й так знервована, що тепер не можу працювати до садка і такі зміни з чоловіком відбулися.
Котогосподиня• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Так хай фіксовану суму скидає вам на карту чи дає готівкою і питання закрито. Мій чоловік теж, зробив дублікат карти своєї і типу дає 10000 на сім´ю, а по факту вистачало на 2 дні . Після чергової сварки, я йому висказала все і тепер він скидає мені ці гроші на мою карту, раз в місяць і я розумію що потратила і скільки ще є.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
А мій чоловік не хоче так робити, бо відсоток же ж за переказ коштів з кредитки буде
Ну це ж відмазка, нехай там 200 грн вийде
От тому мені здається, що він думає, тепер жінка нікуди не дінеться, дитина, можна робити що хочеш.
Фуліганка• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Так а сколько ребенку?
Может я вас не совсем правильно поняла
очки_ннадо• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Чому, він мені дарував такі речі, як дівчата люблять, телефони-планшети, прикраси, хай не діаманти, але ж. У мене непогана косметика, догляд, подорожувати ми їздили і на на наше море, і за кордон.
Я маю на увазі те, що я розпоряджалася частиною грошей, а тепер ні.
теперь продайте прыкрасы ,если нужны деньги, и идите на работу после декрета.
сказка закончилась.
муж понял,что он зарабатывает и будет тратить по своему усмотрению деньги,заработанные ним.
сказка закончилась.
очки_ннадо• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
спитайте у чоловіка для чого потрібен він в сімʼї.
а це ваша перша дитина?чи ви щось приховали від шановних совєтчіц?
Пуки-куки• 29 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
У нее есть профессия,фен и ножницы ей принесут денежки,никогда голодной не будет
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Так а сколько ребенку?
Может я вас не совсем правильно поняла
Дитині 1,3
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
сказка закончилась.
То проїмо прикраси, що далі? До декрету ще далеко. Коли я не працювала або заробляла небагато, такого не було, як зараз.
Фуліганка• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Дитині 1,3
Получается, уже год у вас с мужем такая финансовая ситуация?
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Толку питати, буде сварка, ми й так сваримося, через гроші, через те, що на роботу йому не дзвони, бо він в обід грає в карти з колегами, або день народження, дуже часто це стало. На роботі його попросили купити телефон, він його каже, що загубив, 15 тисяч віддавав. Підсів на іграшку онлайн, постійно в телефоні, то з друзями пішов. Наче інша людина він тепер.
очки_ннадо• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
так жизнь течет и всё меняется,муж ощутил финансовую свободу,забытую им за то пятилетие,что вы плохо работали или совсем не работали сидя у него на шее и планируя бюджет.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Так. Я трохи більше стала спати і тепер роздумую над цим всим, що це якесь тупе життя і я не я.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Він взагалі казав, що не треба тобі працювати, ти втомлюєшся, нам вистачає грошей і так.
очки_ннадо• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
а что вы ожидаали от браака?что следующие 2 десятилетия у вас будет медовый месяц?
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Медовий місяць у нас давно минув, хіба в шлюбі не головне повага, увага один до одного, чути один одного?
очки_ннадо• 29 июля 2023
И да,по поводу трат денег.
Люди деньги собирают на декрет,а вы ПОТРАТИЛИ и на что...прыкрасы.
теперь говорите что нужны прививки , мед услуги и прочее необходимое в этот период.
очки_ннадо• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Так от поваги ви вимагаєте до себе, а з вашого боку про повагу до чоловіка,його бажань ні слова.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
И да,по поводу трат денег.
Бо тих грошей не було б, я там вище писала. Нам грошей вистачало, поки витратами займалась я. Хто міг подумати, що таке буде?
Мій чоловік захотів дорогий телефон, потім машину, але по факту це нам не по карману.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
А ви поважаєте людину, яка не поважає вас?
очки_ннадо• 29 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
я превентивно всех не поважаю кроме себя.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Які проблеми,які у вас трати мають бути? Сам ходить в магазин, окей, хай ходить. Список в зуби і вперед.
Він окрім списку ще зверху накупить, дорогої ковбаси, сири з пліснявою та чіпси з колою. Потім мені каже в кінці місяця, що треба економити, а то знову гроші скінчилися. Що я залишки каші після дитини викидаю в смітник, треба менше варити.
Ms. При теле
• 29 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ну я ж не кажу про чужих людей, а про близьке оточення.