Куплю орехи• 31 июля 2023
Мені 39, і півроку тому я зробила аборт, а тепер сумніви
Я розумію що це було правильне рішення. 90%. Але іноді приходять думки а чи правильно я зробила, може якщо вже так сталося не треба було цього робити. Як позбутися цих думок. І прийняти це остаточно. Мені немає з ким поділитися, окрім чоловіка про це ніхто не знає, ні подруги ні мама ...
Лунтик-паунтик• 31 июля 2023
Ви можете повернути час?
Чи плануєте зараз дитину?
Що зміниться від ваших сумнівів?
Чи плануєте зараз дитину?
Що зміниться від ваших сумнівів?
А я кумедна• 31 июля 2023
Зосередьтеся на чомусь іншому. Енергія там, де думки. Ваша ситуація це вже історія
Куплю орехи
• 31 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ви можете повернути час?
Чи плануєте зараз дитину?
Що зміниться від ваших сумнівів?
Чи плануєте зараз дитину?
Що зміниться від ваших сумнівів?
Ні. Нічого. Іноді думаю якби зараз то залишила б.
Распутница• 31 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
хорошо сказано, возьму и себе на заметку. все мысли о том ,как ненавижу мужа, а надо энергию себе оставить, может подскажете, что почитать на эту тему?
Шпондєр• 31 июля 2023
Звісно ви зробили не правильно. Та зробленого не повернути. Перегорніть сторінку і живіть.
Куплю орехи
• 31 июля 2023
Ответ дляРаспутница
главное правило жизни, ни о чем не жалеть.
Так я так і жила. Виявилося що робити аборт коли в тебе є діти, важче, ніж коли їх немає... З одного боку, нащо воно мені знову оце все?! А з іншого ще раз пережити щемливі моменти. Мої вже підлітки, маю з чоловіком свободу радіо цьому. Але оці качелі настрою...
Распутница• 31 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
так это было не сейчас, а тогда, если бы тогда оставили, могли очень жалеть сейчас.
А я кумедна• 31 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Не беріть на себе роль судді.
миссАрфография• 31 июля 2023
Виписувати на папір. Чому треба було залишити і чому мав бути аборт. Вимкнути емоції і подивитись на ситуацію тверезо. І так робити кожен раз як накриває
А я кумедна• 31 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Таке треба виписувати перед прийняттям рішення, а не після
Шпондєр• 31 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
Не беріть на себе роль судді.
Судді виносять вирук і призначають покарання.
Я ж крнстатую факт, що вбивати - це неправильно.
Куплю орехи
• 31 июля 2023
Ответ дляРаспутница
Цим себе і заспокоїти намагаюсь, що можливо втратила б здоров´я, вагітність могла б бути проблемною і тп а дітям треба здорова мати . А раптом дитина хвора і тп
А я кумедна• 31 июля 2023
Ответ дляШпондєр
А може вона себе рятувала?
Звезда в шоке• 31 июля 2023
Жалеть поздно, уже все сделано. Сходите в церковь, поставьте свечку и помолитесь.
LoveYouOrNot• 31 июля 2023
Щоб оцінити, чи правильно поступили, треба щиро собі відповісти на питання: чи зробила би я тоді так само, якби повернулась зараз в той час і знала б про всі наслідки?
А я кумедна• 31 июля 2023
Ответ дляРаспутница
Наприклад ’вибір’, автор едіт егер
Куплю орехи
• 31 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
Ми з чоловіком давно говорили на тему раптом що, і я і він мали однакове рішення аборт.
Так перед прийняттям рішення, я так і робила. А через місяць і до тепер мене роздирає сумніви....
Куплю орехи
• 31 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Я не віруюча
Садоводница• 31 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Кто решает что правильно, а что нет?
Вы? Не смешите. Ищите скелеты в своем шкафу
Садоводница• 31 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Вот! Здраво мыслите.
Сантименты к чему? Вы себя жалеете, изволите, а что было бы если...
Что было то прошло, смотрите в будущее и стройте планы. Вы работаете? Думаю нет. Иначе некогда было бы себя изводить
Латексне альтер ЕГО• 31 июля 2023
Мы сделали 3 года назад, но скорее решила я. Мужчина поддержал, сказал что справимся, тем более у него ещё детей нет, у меня есть. Мы были в отношениях только год. Решила, что это лучшее решение. Потом корона, потом война…
Ни разу не пожалела, как он - не знаю, мы не говорим об этом. Задумываюсь только после тем на советчице, в обычной жизни не задумываюсь.
Вы же не просто так это сделали, наверно же о чем то думали, как то взвешивали? Ну так зачем теперь себя долбать? Лучше родить раз без сомнений, чем трижды без желания и любви к детям. Меня родили потому что возраст, только любить не стали, это не прилагалось в комплекте ко мне. А сестру родили, потому что хотели уже. Отношения к нам совершенно разные, хотя и говорили вечно - мы любим одинаково, ага ага)) одинаково😉
Шпондєр• 31 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
А може вона себе рятувала?
Може. Я ж не виношу вироків. Що зроблено - те зроблено. Перегорнути і жити.
Шпондєр• 31 июля 2023
Ответ дляСадоводница
Кто решает что правильно, а что нет?
Чому я? Совість автора.
А у нас макарошки• 31 июля 2023
Скільки тут таких, хто взагалі не думає про наслідки: забуть, не жалій. Неначе тварини. Насправді, оці ємоції та думки - ваш сигнал, що ви вчинили неправильно. Якщо це не пропрацювати, воно просто осяде, але нікуди не подінеться, навпаки.
Тішуся неперетішуся• 31 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Вы сделали правильно. Взвесив все за и против. А сейчас это гармоны. Пропейте бифрена и радуйтесь себе и своей семье.
Quarasique• 31 июля 2023
Не розумію, як можна мати сумніви у тому, що ВЖЕ відбулося. Це вже факт, це історія, минуле. Змінити його неможливо. Можна лише зробити висновки, прийняти новий досвід і рухатися далі.
Це абсолютно контрпродуктивно, це лише пожирає ваші душевні ресурси.
Ми не можемо взнати, що було б, якби ми десь у минулому, прийняли інше рішення. Не можемо, бо далеко не усе залежить від нас у житті. Не мучте себе, авторе. Душевного спокою вам!