Добро с Кулаками• 31 июля 2023
Какую и за сколько вы купили дорогую вещь ребенку +-10 лет?
То что касается здоровья не в счёт
Я такая - жду трамвая• 31 июля 2023
Комп´ютер, велосипед, годинник, велосипед.
Зараз в школу збираю вже 8 тисяч, а ще багато потрібно.
Помидорина• 31 июля 2023
Не корректно поставленный вопрос, к 10 годам у детей сейчас есть всё желаемое в нормальных семьях. Что значит дорогое? Плейстейшн, телефон, ноут это уже повседневные вещи
Добро с Кулаками
• 31 июля 2023
Ответ для кактус-c
Своему ребёнку? Квартиру, когда еиу было 7 лет, но её уже разбомбили... Из игрушек - ноут.
Ноут? И как ее залил чаем или кофе?
Добро с Кулаками
• 31 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Одежду, телефон
Телефон может же быть 600 грн а может быть за 40 000 грн а может и дороже
Пацака-задирака• 31 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
За 800 бу
У меня самой за 3500
Там-тарарам• 31 июля 2023
Дорогих вещей не покупала. Недешевые - да. Смартфон Samsung M12. Мне сейчас напишут, что он дешевый. Но ведь нет
Помидорина• 31 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Телефон не может быть за 600грн, за 600 грн это бушное гауно
Амбасадор щастя• 31 июля 2023
В 8 років купили планшет за 15 тис, але це скоріш не подарунок, а вимога часу - дистанційне навчання
В 9 років купили плейстейшн, але не памʼятаю за скільки, бо то чоловік на цьому розуміється та він купував
Не зовсім зрозуміло з вашого питання про яку саме межу «дорого» йде мова 🤷♀️
Амбасадор щастя• 31 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Ну то ви вже загнули. Плейстейшн чи Х-бокс є далеко не в усіх. Ноутбук так, бо дистанційне навчання вимагає. А стосовно телефону, то наприклад в нашої дитини є, але не дорогий та вона їм майже не користується, бо переважно усюди с кимось з дорослих.
Зрадорозганячка• 31 июля 2023
Ну дорогого совсем не покупали ничего,наверное. Велик, но это не считаю дорогой покупкой. Одежду не дешёвую можем купить, обувь (например, платье повседневное за 3000, шапку за 2000, босоножки за 4000, кроссовки +- так же). Ноутбук есть,телефон есть, смарт часы и наушники тоже... даже не знаю,что ей можно купить ещё. В основном вкладываем в развитие (спорт тысяч 10 смело может в месяц выходить, английский около 3х, программирование, сейчас логика начнётся с сентября).. предметы для гимнастики не дешёвые, купальники. Сборы 15 тыс.. как-то так.
Амбасадор щастя• 31 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Воно то може й так, але все одно то телефон, хоч й вживаний-старий-кнопочний
Амбасадор щастя• 31 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Виходячи з того, що нормальний ровер можна купити за 3500, то за 2000 грн капелюх, то на мій погляд це дорого
Директор Пляжу• 31 июля 2023
Велосипед, гироборд, книги (да, обычно заказывала по несколько книг на около тысячи гривен, а самая дорогая одежка стоила 800 грн).
Амбасадор щастя• 31 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Ноутбук. С такими характеристиками сейчас от 50 тысяч стоят.
А нащо такий дорогий дитині 10 років? Щоб гарно тягнув ігри? Зазвичай ноутбук обирається під вимоги. Наш дорослий син студент, який займається програмуванням, купив той тиждень собі Легіон за 45 тис. Це під роботу, під написання кодів, консолідацію чи як воно там правильно називається. Тобто потужність саме для роботи, а бонусом вже ігри
Амбасадор щастя• 31 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Книги дійсно зараз недешеві. Та якщо підсумувати за літо, то виходить чимала сума. Тільки за останні 2 тижні 375 грн Кораліна та примітно стільки ж Чарлі і великий скляний ліфт. А їй такої книги вистачає на 7-10 днів.
Телефон Рубика• 31 июля 2023
10 р. телефон біля 7000грн.
ноутбук. а вона олівцем кнопки поковиряла .+ ремонт 500грн
Идууу--уууу блин• 31 июля 2023
Комп на гарне закінчення 4 класу,але рік і він сам збирав гроші,але звичайно всієї суми не назбирав-28000
День народження скоро-хоче айфон,вибираємо
Так що серед самокатів,планшетів і т п айфон буде мабуть по сумі на першому місці