АфродитаПетровна• 02 августа 2023

Чи не голодають діти?

Вік - 6 і 9 років.
Меню одного дня:
Сніданок - яєчня з 2 яєць, огірки, полуниця - 10 шт великих, шматок шарлотки з чаєм.
Перекус - морозиво, йогурт питний.
Обід - пюре, 2 котлети, огірки.
Перекус - алича, півкачана кукурудзи
Перекус 2 - персик, полуниця 5 шт
Вечеря - гречка з молоком.
Чого не вистачає, чого забагато?
Дякую.
Для драки• 02 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Перше це совок … нема такого в меню , хіба що дитина хвора
совок у тих, хто недоблогерів слухає)) перші страви є у всіх кухнях світу, і тільки совєтчиці вважають борщ фу, лудше суші і авокадо 😂

Для драки• 02 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
То ваша сім’я привила
Це не обов’язково
В совку були такі правила …
які дурниці, в Європі совка не було, а супи є
Мию чакри щоденно• 02 августа 2023
Мій 7-ми річка за три дні таку кількість може зʼїсти , ніяк не за день
Норм у вас все
КонФФетОшка• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А ще з крабів можна
Я до того що саме обов´язковість супів совкова, чтоб пакрепче била, тоді вони були з дешевих продуктів, плюс кип´ячена вода безпечніша.
А в нинішніх умовах зрозуміло, що суп-просто харчове вподобання
А у інших странах навіщо кожен день готують першу страву? Ви добрі перші страви їли? Я не про супи з вермішеллю, про які ви заспіль згадуєте. Я про нормальну першу страву. А хоч би і бульон з домашньої курки з грінками , зеленню. Це набагато смачніше, ніж пюре з котлетою, яку майже всі готують.
Я не про користь перших страв пишу, і не про дешевезну, бо зараз такі супи гидотні не готують люди. Норвежський суп, це кусок сьомги наприклад в 600 грамм, і для моєї родини кастрюлька супа вийде гривень за 600, а може і більше. Гаспачо самий дешевий, а буйабес, вже знов дорого, харчо, там яловичина, вона 1 кг до 500 грн коштує, рибний суп в мене с лосося, і знов гривень 500 , чихиртма з домашньої курочки і знов не дешево, а набагато дороще каші і куска м´яса. Солянка, це ковбаски, копчене м´ясо, оливки, каперси. Теж не копійки.
Тут люди , якщо пишуть про супи , то це не те що в столовках давали в ссср. Ми змінилися давно, кругом їздимо, переймаємо кулінарні рецепти.
А наш борщ? Це шедевр, з купою вітамінів і єлементів.
ЮНЕСКО внесла украинский борщ в Список нематериального культурного наследия.
А у вас досі суп обов´язковий чи ні. Це просто страва, окрема. Це таке , як плов. Нема обов´язковості, є просто добра їжа. Хтось любить, а хтось ні.
Совком задовбали і першими стравами, ту баланду вже ніхто не варить давно.
автор АфродитаПетровна • 02 августа 2023
Ответ дляЗлива інформації
Да автор,все уВас добре,діти добре харчуються. В чому взагалі проблема? Відпочивала з родичкою,в неї також двоє дітей,то вона весь час готує,свіже,різноманітне, кілька варіантів.обов´язково 3 прийоми іжі і перекус,як в садочку. Діти 10-13 років. Ви знаєте,то трохи перебор,навіть на відпочинку весь час стояти на кухні. На сніданок каша і млинці,або каша і сирники,тобто кілька варіантів. А я звикла шось одне приготувати На обід картопля з котлетами,ковбасною і сирною нарізкою,овочі. А я варю картоплю і котлети,але на відпочинку краще зробити картоплю і нарізки і ті котлети йдуть в баню,нащо їх ще смажити,я на відпочинку. Бутерброди в неї не їжа взагалі,а я не розумію чого інколи на поснідати бутером з чаєм,чи на вечерю не зробити домашній бургер з доброго шматка яловичини,сальсу смачну зготувати і тд. Обов´язково суп чи борщ щодня,прямо паніка починалась,ми пару раз не варили. Ну,в кожній родині свої закони і це нормально і правильно. Но на відпочинку ж можна інколи в кафе сходити,чи поїсти бутерів?
На відпочинку взагалі можна відійти від правил, це не відпочинок виготовувати все, як вдома.
Ответ дляЗлива інформації
Скільки років дитині. Мені теж казали,от почекай,взнаєш шо таке підліток. Чекала чекала,думала шо таки не буде такого. Але дійсно,є таке в підлітків. Но в мого не щодня,а напливами,по кілька днів. Подруга варить каструлі борщу,миски биткі і все товчуть. Дійшло до того,шо так хочуть їсти,шо почали самі собі купувати бекон,яйця,батони,масло,сири і самі собі крутять бутери і смажать. Мені таке подобається
Сину 6 років. Дочці 9.
Дама-мадама• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Нічого собі малі витрати. Зробіть мені борщ хоча б за 200 грн, або норвежський, або солянку.
Гречка раз в 10 дешевша.
Я боюся і рахувати борщ на 6 людей, який за два дні і закінчується.

Ответ для кактус-c
Нормально, моей 14-ть, если б она столько ела, я б не переживала...
Например, что ела вчера.
Завтрак - чай с молоком, маленький бутерброд с паштетом и половинка помидора... Яица и прочее оставила на тарелке, доедал муж..
Обед- поковыряла картофель, съела отбивную, пару листьев салата и половинку сладкого перца..
Ужин- пол тарелки супа.
Где-то в промежутке было мороженое и черника...
Ну теж нормально, вони ж в такому віці вже за фігурами слідкують.
Ответ дляМию чакри щоденно
Норм у вас все
Дякую.
Дама-мадама• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Дякую за вілповідь❤❤❤. Мене син теж худий, що аж страшно, їсть із під палиці, все чекаю, коли почне все змітати, по 10 котлет їсти 🤣.
Скоро, підождіть ще трохи. Або ведіть на обід до моїх трьох підлітків, якось сусідка залишила свою дитину в мене, то вона з моїми гарно поїла,а вдома одна не їсть так.
кактус-c• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Это не из-за фигуры, дочка очень худенькая, она всегда мало ела...
Дама-мадама• 02 августа 2023
Ответ дляЗлива інформації
Так, на відпочинку більшість людей готують те, що швидко, а не біля каструль стояти годинами.
Ответ дляДама-мадама
В гостях теж ковиряки, їдять лише те, що я готую і бабуся, в чужих не їдять. На відпрчинку - це стрес, але я вже забила, що з´їли, те і їх. Вдома будуть різносоли їсти.
Ответ для кактус-c
Дюймовочка )
кактус-c• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Дюймовочка )
Ага, малоежка)
Слава Українi• 02 августа 2023
Ответ дляДля драки
Так , але не обов’язково
БальзаковскийВозраст• 02 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Першого нема блюда.
Це добре
БальзаковскийВозраст• 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
это ВСЁ мясо за день
А сколько еще надо?
БальзаковскийВозраст• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Таке взагалі не їстимуть, а ми з чоловіком обожнюємо, вони як чують, що риба буде створюють коаліцію і бунтують.
Червону рибу теж не люблять?

БальзаковскийВозраст• 02 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
А взяти дитина не може скільки хоче? дикість якась
+
автор АфродитаПетровна • 03 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Червону рибу теж не люблять?
Дочка взагалі ніяку, якось умовляю мг з´їсти хоч іноді. Син якраз любить червону ,але лише в форматі солоної на бутерброді, а ні запечена, ні гриль, ні з вершками, ні варена - не заходить