АфродитаПетровна• 02 августа 2023
Чи не голодають діти?
Вік - 6 і 9 років.
Меню одного дня:
Сніданок - яєчня з 2 яєць, огірки, полуниця - 10 шт великих, шматок шарлотки з чаєм.
Перекус - морозиво, йогурт питний.
Обід - пюре, 2 котлети, огірки.
Перекус - алича, півкачана кукурудзи
Перекус 2 - персик, полуниця 5 шт
Вечеря - гречка з молоком.
Чого не вистачає, чого забагато?
Дякую.
Меню одного дня:
Перекус - морозиво, йогурт питний.
Обід - пюре, 2 котлети, огірки.
Перекус - алича, півкачана кукурудзи
Перекус 2 - персик, полуниця 5 шт
Вечеря - гречка з молоком.
Чого не вистачає, чого забагато?
Дякую.
Банка з медом• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ой, риба дуже рідко, це прямо подія , потрібно морально готуватися до неї.
Хоть раз в неделю, я беру хей или морской окунь и тушу с овощами, ням и легко
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
это ВСЁ мясо за день
Так, а скільки потрібно, більше не впхну, по другій котлеті їли з домовлянням?
Дама-мадама• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
А супы , борщи хіба це совок? Я у Франції жила, там супи різні обов´язково в обід.
І в Польщі є супи, і в Румунії(сестра там живе). Але модно сказати, що це совок.
Дама-мадама• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Мої не з´їдять і суп і другу теж, або те, або те. В нас супи-борщі не дуже діти люьоять, але дорослі люьлять, тому готує 3-4 рази на тиждень щось рідке.
Так і мої не їдять за один прийом їжі, але люблять їсти кожного дня суп чи борщ.
Амелі на мілені• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
почему с гречкой вечером нельзя кусок мяса или рыбы? молочки и так весь день полно...
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляБанка з медом
Таке взагалі не їстимуть, а ми з чоловіком обожнюємо, вони як чують, що риба буде створюють коаліцію і бунтують.
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Кусками взагалі не їдять ((((. Не люблять таке на вечерю.
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А де молочка за день?
Банка з медом• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Рыбные котлеты, запеките рыбу в фольге. Мне вкусная окунь, дорадо, силам, натотения, треска
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляБанка з медом
Ахаха.
ДваДваВісім• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
А як же, щоб порівну було, все так, бо в них якась нездорова конкуренція
А взяти дитина не може скільки хоче?
дикість якась
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
А взяти дитина не може скільки хоче?
дикість якась
Тобто, один з´їсть 12, інший 5. Швидкість і апетит різний.
Амелі на мілені• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
А де молочка за день?
мороженое, йогурт, гречка с молоком
ДваДваВісім• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ви зациклені на їжі
из_под_тишка• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Це достатня кількість мʼяса. Тим паче, якщо діти його не дуже люблять. У нас просто звикли їсти його на сніданок, обід і вечерю. Краще б почитали норму вжитку мʼяса, були б дуже здивовані.
ДваДваВісім• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Купіть 24, 35, 46 шт. Але видаввти фрукти, ягоди це треш для мене
ЛюблюДевчонок• 02 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Першого нема блюда.
Якщо дитина отримує достатньо води, перша страва особливої цінності не несе.
Їх вважали обов´язковими щоб ’набити пузо’ при малих витратах
Life is Beautiful• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Перші страви можно зробити смачні.
ДваДваВісім• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
У всьому світі їдять супи, але в Україні це совок і бідність)))
Супи різні бувають, я вчора ваприла з лососем з броколі на вершках, минулого тижня томатний іспанський. .
Вкаблучках• 02 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Ми не називаємо це перше, просто і я, і мої троє дітей любимо супи, якщо день без супу - щось не вистачає. При цьому другої страви непотрібно за цей прийом їжі. При чому тут совок?
Потому что те, кто не умеет готовить первое радостно подхватили бред про совок)
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ви зациклені на їжі
Тобто? Поясніть?
Злива інформації• 02 августа 2023
Все у Вас ок з харчуванням. Зранку добрий севдрнок,яєшня з 2 яєць,шарлотка,фрукти. Після такого мої можуть весь день перекушувати фруктами,кукурудзою і домашнім лимонадом а ввечері повечеряти плотно-пюре,котлети. І все ок. У різні дні різні варіації їжі і її об´ємів. Це нормально. Син підліток може поснідати в 9 і до вечора нічого толком не їсти,в спеку особливо,так,качан кукурудзи,кілька слив. Повечеряти ввечері. Потім настають дні,коли мете все і всього мало. Потім знову як пташка дзьобає. Худий,аналізи прекрасні,розум літає,вчиться прекрасно,значить,усього вистачає.
КонФФетОшка• 02 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну то у них в родині їдять без супів, і вони вирішили , що так правильно , не по совку)))) Бідні французькі королі, їли по совковому))) Або всі хто їсть супи і борщі хворі, така логіка у людини.
КонФФетОшка• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нічого собі малі витрати. Зробіть мені борщ хоча б за 200 грн, або норвежський, або солянку.
Гречка раз в 10 дешевша.
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Дивіться, ми щоранку ще в піжамах ідемо на огород-сад шукати собі на сніданок - ягоди, овочі, що знайшли, те і з´їли. В нас полуниця активно цвіте, багато дуже зав´язі, але це лише почато другого урожаю, тому ділимо, а через тиждень буде намиватися миска велика і всі будуть їсти не рахуючи. В чому треш? Що свою екологічну полуничку діти їдять 5 місяців, іноді по 10 штучок, між урожаями, іноді по 2-3 кг?
Ну і мої любоять, коли їм фрукти, ягоди видають, іноді говорять, мам, ти нам ще фруктики не давала. Малину прямо з кущів об´їдають, решту я збираю на заморозку.
АфродитаПетровна
• 02 августа 2023
Ответ дляЗлива інформації
Дякую за вілповідь❤❤❤. Мене син теж худий, що аж страшно, їсть із під палиці, все чекаю, коли почне все змітати, по 10 котлет їсти 🤣.
Злива інформації• 02 августа 2023
Да автор,все уВас добре,діти добре харчуються. В чому взагалі проблема? Відпочивала з родичкою,в неї також двоє дітей,то вона весь час готує,свіже,різноманітне, кілька варіантів.обов´язково 3 прийоми іжі і перекус,як в садочку. Діти 10-13 років. Ви знаєте,то трохи перебор,навіть на відпочинку весь час стояти на кухні. На сніданок каша і млинці,або каша і сирники,тобто кілька варіантів. А я звикла шось одне приготувати На обід картопля з котлетами,ковбасною і сирною нарізкою,овочі. А я варю картоплю і котлети,але на відпочинку краще зробити картоплю і нарізки і ті котлети йдуть в баню,нащо їх ще смажити,я на відпочинку. Бутерброди в неї не їжа взагалі,а я не розумію чого інколи на поснідати бутером з чаєм,чи на вечерю не зробити домашній бургер з доброго шматка яловичини,сальсу смачну зготувати і тд. Обов´язково суп чи борщ щодня,прямо паніка починалась,ми пару раз не варили. Ну,в кожній родині свої закони і це нормально і правильно. Но на відпочинку ж можна інколи в кафе сходити,чи поїсти бутерів?
Злива інформації• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Скільки років дитині. Мені теж казали,от почекай,взнаєш шо таке підліток. Чекала чекала,думала шо таки не буде такого. Але дійсно,є таке в підлітків. Но в мого не щодня,а напливами,по кілька днів. Подруга варить каструлі борщу,миски биткі і все товчуть. Дійшло до того,шо так хочуть їсти,шо почали самі собі купувати бекон,яйця,батони,масло,сири і самі собі крутять бутери і смажать. Мені таке подобається
Нормально, моей 14-ть, если б она столько ела, я б не переживала...
Например, что ела вчера.
Завтрак - чай с молоком, маленький бутерброд с паштетом и половинка помидора... Яица и прочее оставила на тарелке, доедал муж..
Обед- поковыряла картофель, съела отбивную, пару листьев салата и половинку сладкого перца..
Ужин- пол тарелки супа.
Где-то в промежутке было мороженое и черника...
Например, что ела вчера.
Ужин- пол тарелки супа.
ЛюблюДевчонок• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Гречка раз в 10 дешевша.
А ще з крабів можна
Я до того що саме обов´язковість супів совкова, чтоб пакрепче била, тоді вони були з дешевих продуктів, плюс кип´ячена вода безпечніша.
А в нинішніх умовах зрозуміло, що суп-просто харчове вподобання