Телепузик• Изменено 02 августа 2023
Як уникати конфліктів з колегами
Як уникати конфліктів з колегами. Всі в кабінеті мають вибухові характери я в тому числі. Як не побитися і не посваритися. Як виробити звичку не звертати увагу і не приймати близько до серця. Може є література чи пити заспокійливі🙂
А я кумедна• 02 августа 2023
Не можу собі уявити прям конфлікту з колегами. До чого тут вибухові характери? Ви з колегами про етику поведінки на роботі не чули?
Телепузик
• 02 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Я чула вони ні
тяжкаялюдина• 02 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Я чула вони ні
опишите ситуацию - ничего не понятно. даже представить сложно какого рода конфликты
Ути бозе мой, как избегать конфликтов она не знает.Формат этого ресурса это нечто. Стандартный сценарий- наивная простота, только что приехавшая с необитаемого острова спрашивает. И все как на подбор матёрые комментаторы, которые уж они то знающие лучше всех как надо жить ,отвечают.
120-120-120 (не худею)• 02 августа 2023
Просто працювати, робити свою роботу, а не шукати подруг/друзів. В мене такий секрет
Не худа ні разу• 02 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Как это - матёрые? Кто тут матерее вас?
Не худа ні разу• 02 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Я - наивный чукотский юноша в сравнении с иными черноротыми
На кого намекаете?
Не худа ні разу• 02 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Я вообще не пойму кому нужен это бред с анонимами ?
Мне. Мне нужен.
Анонимба• 02 августа 2023
Коли ви досягнете того рівня інтелігентність, який не дозволить вам конфліктувати, тоді й проблема вирішиться.
Не худа ні разу• 02 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А шо там ,целый трактат нужен для объяснения?
Кнопки жать лениво
Стопясят раз обсуждала• 02 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Зачем?
Затем, что продавалка не разделена с форумом
Ковбой Хагис• 02 августа 2023
Ответ дляtereska
Навушники в ухі і робити свою роботу.
Да, я тоже так делаю, когда не хочу никошо слышать.
Молчание-золото.
И я в Германии.
Молчание-золото.
И я в Германии.