Вітаю! Підкажіть, будь ласка, буду повертатися до Німеччини з України разом з сином (15 років), закордонний паспорт є, але в Німеччині забули свід-во про народження. У нас різні прізвища, чи можна використати свід-во про народження з Дії?
на польському кордоні в минулому році наче зовсім не дивилися, тільки українці. Але вже не пам´ятаю точно
Ирина_Конор• 03 августа 2023
Пересечение границы должно быть со всеми документами! Не надо проблемы создать на ровном месте. У вас следующие варианты:
1 повторное свидетельство
2 отправка почтой
3 сами скатайтесь
Ничего страшного
1 повторное свидетельство
2 отправка почтой
3 сами скатайтесь
Ничего страшного
Фрау Анхен• 03 августа 2023
Не уверенна подойдёт ли для погранцов, но как вариант можно взять в ЗАГСе Витяг з реєстрів цивільного стану про народження. Это вся та информация, которая находится у свидетельстве о рождении, только более детальная. На белом листке бумаги, но с подписью и печатью. Например, для суда, нотариуса такой документ подходит. Но чем конкретно должен руководствоваться пограничный контроль Украины, не знаю, возможно это только свидетельство о рожд.
Но как вариант, всё-таки возьмите Вытяг, это точно документ и точно лучше, чем ничего. Выдаётся он моментально, ждать не надо.
Клементина• 03 августа 2023
Проходила границу Ягодин час назад. Все, кто с детьми показывали свидетельство
ПазлШредінгера• 03 августа 2023
Тиждень тому перетинали польський кордон, то питали і наші, і поляки.
А за місяць до війни їхали відпочивати, я забула свідоцтво нашим вистачило дії, а на іншому кордоні не питали
Ответ дляИрина_Конор
1 повторное свидетельство
2 отправка почтой
3 сами скатайтесь
Ничего страшного
1 повторное свидетельство
2 отправка почтой
3 сами скатайтесь
Ничего страшного
Зачем так категорически такой бред?
Св-во нужно только украинцам.
Спокойно модно показать в Дии.
Св-во нужно только украинцам.
Спокойно модно показать в Дии.
Ответ дляnahaka
Автор, я через сайт Дії замовила повторну видачу свідоцтв. Замовляла в понеділок, отримала в четвер. Коштувало 51 копійку за одне. Я вирішила підстрахуватись. На кордоні при в´їзді в Україну співробітниця сказала, що на виїзд потрібен закордонний паспорт та свідоцтво
та я рассматривала такой вариант, успею или нет
в понедельник днем уже поезд
Ответ дляsvetaivakh
в понедельник днем уже поезд
Я не знаю. В мене теж в Дії все було, але я вирішила не ризикувати. Можете підійти до свого РАСЦ чи як воно називається і там запитати. Можливо, є терміновий варіант за один день.
Ответ дляУслада
как вы докажете, что ребенок ваш сын?
в Дії у меня есть свидетельство