Дайте подуться• 03 августа 2023
Чоловіки, на вашу думку, скільки має заробляти жінка, щоб ви з нею жили ?
сума на місяць + ваші аргументи
Рву и мечу• 03 августа 2023
Жінка має заробляти собі на манікюр.
А краще розкажіть, як чоловік відчуває себе чоловіком живучи за рахунок жінки
Голена блондинка• 03 августа 2023
Де ви тут адекватних чоловіків бачили(( особі чоловічої статі
Бюст Березуцкого• 03 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Откуда тут мужчины ?
Геи и пополамщики иногда забегают.
Примарочка• 03 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я спросила своего
Так он вам честно и ответит)
Я Вас не боюся• 03 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так он вам честно и ответит)
Конечно. Чего врать.
Точная копия плова• 03 августа 2023
О, я помню тут была тема сколько должен мужчина зарабатывать, теперь и такая тема
Но адекватные мужчины на женском форуме навряд ли сидят.
БальзаковскийВозраст• 03 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Жінка має заробляти собі на манікюр.
Ви чоловік? Питання до чоловіків конкретно
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Вопрос конечно смешной...но вот в прошлом году у мужа операция была, не мог работать после нее год. Я работала, обеспечивала семью(2 детей) . Так норм?
Слава Українi• 03 августа 2023
Люди, чи всі подуріли? Чому зараз одні розмови про гроші? Якщо ви прагнете грошей, тоді вигідніше взагалі не мати сімʼї та дітей, жити самостійно, будувати карʼєру (у мене є такі знайомі чоловіки і жінки, вони цілком задоволені життям).
А подружжя, сімʼя - то точно не про гроші
Рву и мечу• 03 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Конкретно питання до чоловіків.
Як можна почувати себе чоловіком, живучи за жіночі кошти?
Я Вас не боюся• 03 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ви чоловік?
Нет. Но мой муж так считает
котопёс• 03 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Да, вы молодец
Большинство на этом фороме либо нычку проели бы, либо ушли бы в туман искать поздоровее мужика. Двоих детей на маму, но били бы себя пяткой в грудь, что она самасама
Прикуси Язика• 03 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Жінка має заробляти собі на манікюр.
если жинка тянет и его значит он нужное звено , может он домохозяйка ого-го, и кушать приготовит и постирает и встречает милую с хлебом и солью 😀
Прикуси Язика• 03 августа 2023
Ответ дляішо
головне, щоб не витрачала більше,ніж я заробляю
во во , и тогда не придется не доносить зарплату
Ответ дляішо
а це як взагалі?
Припустимо дітей нема (спрощуємо ситуацію)
З мого заробітку можу на потреби дружини виділити ...грн/дол. в міс.
Якщо її потреби вищі - будуть непорозуміння, які дуже швидко закінчаться розривом
Так, модель краще працює для других шлюбів/стосунків без дітей
Планшетница• 03 августа 2023
Очень слабая зеркалочка). А так, женщина может ничего не зарабатывать.Это обязанность мужчины зарабатывать и обеспечивать семью
БальзаковскийВозраст• 03 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Що за маячня? Як це не про гроші? А за що дітей утримувати, чим дітей радувати, чим годувати? В теперішньому світі все повʼязано з грошима
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ длякотопёс
Да, вы молодец
На этом форуме много странного
БальзаковскийВозраст• 03 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Вы мужик?
Кіма кепка• 03 августа 2023
Жена должна зарабатывать точно меньше чем муж,но лучше когда ненамного меньше)
Кіма кепка• 03 августа 2023
Ответ дляviter33
Она сама себе выделит из своей ЗП,а вы пойдете дрюкать