Бочка порохУ• 03 августа 2023
Смердить у кімнаті після сексу
У вас теж буває таке що після сексу в кімнаті з´являється якийсь специфічний запах. Спочатку його не відчуваєш, але коли виходиш на балкон чи в коридор,а потім заходиш назад у кімнату то чутно цей запах. Чому так?
Редисочка• 03 августа 2023
Запах спермы, проветривайте, когда окна открыты постоянно нет никаких запахов.
Редисочка• 03 августа 2023
Ответ для vihola
В нас була молода вчителька малювання, заміжня.
І мені в дитинстві завжди здавалось що від неї тхне спермою, коли проходила рядами, нахилялась і перевіряла малюнки, або щось підмальовувалам мені в альбомі.
Я не знала звісно як пахне сперма, але інтуїтивно може від інших чоловіків, хлопців чула цей запах і вперше на жінці, незрозуміло чому).
Может то запах пота, а не спермы.
Бочка порохУ
• 03 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Смердит это и есть нэпрыемный. Словечко же подобрали
Я не знала як написати правильно. Слово пахне теж сюди не підходить
Тракторні війська• 03 августа 2023
Ответ дляМиззери
Не знаю , не замечала по себе но с мужем особенно и не потеем и запаха не имеем
Но так как мужики как животные то такие запахи секса им должны нравятся я думаю
А женщины тогда кто?
Любительница• 03 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
Запах не те щоб неприємний, а якийсь специфічний, типу як запах поту
Вам що 10 років?
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян• 03 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
Странный запах, плохо пахнет, необычно пахнет. Воняет это уже слишком
Ответ дляРедисочка
Может то запах пота, а не спермы.
Ну запах поту відомий, як його можна сплутати.
До речі, про запах поту.
Зі мною було в молоді роки кілька разів в громадському транспорті, спочатку відчула запах, потім відразу збудження, наче все впало всередині, метелики, а потім звернула увагу вже на самого хлопця. Миттєво все відбувалось і неконтрольовано, хімія.
Але це був не піт, або не тільки піт, а змішаний запах парфумів, цигарок і альфасамця
До речі, про запах поту.
Редисочка• 03 августа 2023
Лето, жара, практически у всех окна закрыты или на проветривании, кондиционеров видно что нет, чем там пахнет в квартире можно только догадываться.
Метелики на душі• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Метелики на душі• 03 августа 2023
Ответ для vihola
А що має хвилювати?
Що молода заміжня вчителька вела активне статеве життя?)
Нет.то что вы принюхивались к учительнице и свои фантазии приписывали.она что по вашему после утреннего секса не мылась,шла и у неё на трусы выливалась сперма мужа?!🧐
Блондинка в Шоколаде• 03 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Смазка,сперма,запах распотевших половых органов. Вот тут писали,что промежность мужчинки пахнет молодым бри...коктейль из запашков.
Ответ дляМетелики на душі
Звідки я знаю, може зуби не чистила, або руки не мила. Може шматкою кінчалкою витраламь як багато тутешніх порадниць)
Бо в інших педагогів або з гігієною все було ок, або зі статевим життям все було не так добре.
Або вони так близько не нахилились на кожному уроці.
Ластовиння• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Фіг з тією вчителькою! звідки ви у сьомому класі знали, чим це пахне?
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Барбітта• 03 августа 2023
Ответ дляПапина дочка
Ещё вспомнила, в молодости короткое время пользовалась свечами Эротекс. В комнате помимо прочего пахло ещё и розами
В мене лавандою)
ми одного разу з сімʼєю, маленьким дітьми винайняли подобово квартиру, оплатила за 3 доби наперед, приїхали пізно вночі.
Я ледь там переночувала, було гидко, бо стояв стійкий запах поту, сперми та тютюну.
Зранку господиня без суперечок повернула гроші за решту ночей і ми переїхали в готель.