Бочка порохУ• 03 августа 2023
Смердить у кімнаті після сексу
У вас теж буває таке що після сексу в кімнаті з´являється якийсь специфічний запах. Спочатку його не відчуваєш, але коли виходиш на балкон чи в коридор,а потім заходиш назад у кімнату то чутно цей запах. Чому так?
КонхфЭдкаТузик• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Ну як дитинство, не в першому класі, десь в сьомому.
Мені здається вчителька просто полюбляла ранковий секс. А в мене був гострий нюх)
Нічого дивного, бо вже наліпили дизлайків).
То фарби - акварелі, гуаші .Ай ,развратница...)
Силиконочка• 03 августа 2023
Ответ дляМиззери
Нет, сама удивлялась когда читала что-то типа «в комнате пахло сексом»
Если запах неприятный то кого-то стоит пролечить
Запах пота и выделений из здоровых половых органов тоже есть.
Силиконочка• 03 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
Запах не те щоб неприємний, а якийсь специфічний, типу як запах поту
Откройте окно в той комнате и выветрится.
Жена_КотораяСтена• 03 августа 2023
Ответ для vihola
В нас була молода вчителька малювання, заміжня.
І мені в дитинстві завжди здавалось що від неї тхне спермою, коли проходила рядами, нахилялась і перевіряла малюнки, або щось підмальовувалам мені в альбомі.
Я не знала звісно як пахне сперма, але інтуїтивно може від інших чоловіків, хлопців чула цей запах і вперше на жінці, незрозуміло чому).
Ну и мысли были у вас в детстве))
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Дивіться, вище все було написано.
І хоч ви вкотре ставите питання в хамській формі, можу персонально, для тих кому з першого разу погано доходить, ввічливо повторити)
Малювання у 7 класі точно ще було.
Навіть памʼятаю в 13 років ще приймала участь у конкурсах, значить і в 8 класі було малювання.
Стосовно як здогадалась дитиною що це запах сперми, теж вище написано.
Специфічний, природній запах притаманний чоловікам, хлопцям. Не притаманний жінкам.
Я знала як пахнуть місячні коли в мене ще не було місячних. Знала в кого в оточенні місячні.
Що в мене був гострий нюх також вище написано.
Малювання у 7 класі точно ще було.
КонхфЭдкаТузик• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Ага і акварель і гуаш і сперма вам все пахне однаково)
Ну погодьтеся , у фарб запах специфічний?Специфічний , а то вже Ваша підлітково-гормональна уява ). Хронічні тонзиліти , проблеми з ЖКТ , ацетони , зуби теж різні бувають ))) . Ну а як вже хочете стояти на своєму, то хто ж Вас змусить змінити свою думку
Проработник• 03 августа 2023
Ответ для vihola
ми одного разу з сімʼєю, маленьким дітьми винайняли подобово квартиру, оплатила за 3 доби наперед, приїхали пізно вночі.
Я ледь там переночувала, було гидко, бо стояв стійкий запах поту, сперми та тютюну.
Зранку господиня без суперечок повернула гроші за решту ночей і ми переїхали в готель.
Це цитата з фільму ’Німфоманка’. Там дівчина точнісінько такими ж словами описує готельний номер.
Скопіпастили?
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Специфічний й впізнаваний запах фарб.
Так само як специфічний впізнаваний чоловічий запах. У вас не було в сімʼї чоловіків, старших братів, не було в підлітковому віці друзів з якими дуріли і мимоволі близько пересікались?
Не було гострого нюху? тому, можливо , важко це осягнути .
Я впізнавала запах квартир багатьох сусідів багатоповерхівки, якщо в них в гостях побувавла. Або за запахом речі могла сказати з якої квартири вона.
Проработник• 04 августа 2023
Ответ для vihola
Специфічний й впізнаваний запах фарб.
Це як у фільмі ’Парфумер’?
Проработник• 04 августа 2023
Ответ для vihola
А претензії які? Що запахи відчуваю?
За це має бути соромно?
Хворі люди)
За це має бути соромно?
Хворі люди)
За копіпаст. Зазвичай ставлять (с).
Ну або хоч синоніми добирають.
Ответ для vihola
Дивіться, вище все було написано.
Малювання у 7 класі точно ще було.
Удалено администрацией...
Ответ для vihola
Специфічний й впізнаваний запах фарб.
Удалено администрацией...
Проработник• 04 августа 2023
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
И то верно.
Когда мама малышу мандарин врервве даёт, то называет, и у ребёнка вырабатывается связь-ассоциация, в тч и форма, и вкус, и цвет. Если мама назовёт мандарин картошкой, возникнет такая связь и потом ещё попробуй переучи.
Отсюда вопрос - знать запах месячных до наступления и спермы до секса ? Как? Разве что кто-то из старших женщин в семье неаккуратно бросал прокладки где попало и шумно сношался. Но поскольку это травма, память родственницу ( сестру, мать) вытерла, а училку услужливо подставило. Отсюда и обнюхивание парней в маршрутке. Знакомый запах. Может, он вот буквально недавно ушёл из квартиры после ... , а запах остался. И юный мозг навсегда запомнил. И подсознательно или вполне осознанно искал по маршруткам источник.
ГендиреХтор• 04 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Задимівся
Да что ж там такого можно было делать, чтоб аж потом завонялось?! Делов то! На 2 минуты собственно.
Ответ для vihola