Заикальница• 04 августа 2023

Есть вкусный квас сейчас?

Раньше покупала Львівський бочковий, но сейчас что-то не то.
ОхиИВздохи• 04 августа 2023
А Тарас?

100pudov• 04 августа 2023
Арсеневский
Чаюри• 04 августа 2023
Є, у наливайках де пиво і сидр, у нас прямо вогонь квас буває, але він не однаковий, часом кисліший, часом більш солодкий. А магазинний мені солодкий весь і я такий не можу пити.
Мурзилка• 04 августа 2023
Мені Ярило подобається а так у кожного свій смак
AmazingLady• 04 августа 2023
Ну нам арсениевский классный
Викликаю на дебати• 04 августа 2023
А я свой делаю. И, заявлю нескромно, лучшего кваса я не пробовала. Это очень просто, я супер ленива, и сложным бы не занималась. Беру сухую смесь для кваса, в Варусе точно есть, и в Сильпо вроде видела. Только дрожжи которые в комплекте - ни о чем, я их выкидываю, и добавляю живые львовские. И изюм ещё, грамм 10 на 7 литров.
Чаюри• 04 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Рецепт берете як на суміші? У мене виходить з магазинного, перший квас чисто брага, виливаю, потім якщо на гущі завести другий раз, то уже нормальний, але це не підходить, коли гуща застаріла, а квасу хочеться вже)

Викликаю на дебати• 04 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Там рецепт дивний, може розраховано на водопровідну воду - кип´ятити всі сім літрів, нащо воно. Я окропом заливаю лише перший літр, через хвилин 10 додаю просто води з бутля та дріжджі кидаю.
Брага, то може через велику кількість дріжджів та цукру, або він недостатньо постояв. Львівські живі чайну ложку беру на 7 л. Те що пишуть на упаковці - з´явилася піна значит готово, теж не вважаю правильним, даю постояти дві-три доби, в залежності від температури повітря.
Форс мажор• 04 августа 2023
Автор ,не знаю, продается ли у вас - Арсеньевский! Вот это настоящий квас, как из детства! Непастеризованный, живой, срок годности пару недель вроде, и только в холоде. Стоит недешево, продается только в сезон, летом. Если найдете - попробуйте, не пожалеете.
Чаюри• 04 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Дякую, спробую за Вашими порадами, у нас в родині якось квас ніхто ніколи не готував, лише компоти, і я вперше спробувала приготувати уже дорослою, ніяк не дається він мені)
Горня капучіно• 04 августа 2023
Уманьпиво розливний мені найбільш подобається ,схожий смак на колишній
ok1904• 04 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Я цього літа пробувала на розчинному цикорії, не погано, але мені гірчить або солодке. Тому змішую його з своєю комбучею, тримаю ще в пляшках, тоді мій смак. Магазинні мені занадто солодкі
ok1904• 04 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Сьогодні вивчала рецепт Квасу на сухарях, де треба палений цукор робити як колор, спробую відпишусь.
Чаюри• 04 августа 2023
Ответ дляok1904
Таке мій батько готує, але я чую отой присмак, а комбуча у мене дохне