Обижулька• 06 августа 2023

Засоби для волосся (шампуні тощо) та тіла з Греції

Дівчата, колись читала в одній з тем про якісь шампуні, які в Греції в аптеках наче недорого, але хороші, зараз не знайду цю тему. Підкажіть, будь ласка, бо їде донька, вона це все полюбляє, але щоб не набрала непотребу, потрібно скерувати
Домовенок Кузя• 06 августа 2023
Апівіта гляньте - чудова косметика
автор Обижулька • 06 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Апівіта гляньте - чудова косметика
Дякую, мені наче якась інша назва пригадується, хоча, може, і помиляюсь
Скоро_вчера• 06 августа 2023
Ответ дляОбижулька
Korres
Колдунья-вещунья• 06 августа 2023
Korres, Olivilio, Bodyfarm, Greek Treasures може? Візміть найкращий крем для ніг Тріада, замовляю з Греції, від будь-якої стомленості просто топ.
tarveldy• 06 августа 2023
Не пам´ятаю назву, отверде мило оливкове, з місця де туристам продають все оливкове
автор Обижулька • 06 августа 2023
Дівчата, дякую, в нас було дуже гучно, що й забула про тему!
Кукарачка• 06 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
а є якесь фото цього крему для ніг? не можу знайти в Інтернеті..
Колдунья-вещунья• 07 августа 2023
Ответ дляКукарачка
Ось такий. Чомусь більше ніде не знаходжу, тільки в Греції купила.
Кукарачка• 08 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дякую, сама б не знайшла точно. Склад відмінний, хотіла б спробувати.