Міс Всесвіт• 07 августа 2023
Дівчина, яка мені порадила ось цей крем для волосся-ти моя рятівниця!!!
Emmebi Italia Beauty Experience Nutry Care Cream
Дякую, якщо ти це читаєш, ця незмивашка просто врятувала моє тонке, висвітлене, пошкоджене волосся. Воно м‘якеньке як шовк, пахне дорогим парфумом і нарешті!!! Не плутається, я можу розчесатись, не вирвавши пів голови волосся за раз😍🙏🏻 До цього перепробувала гору всякого, та ефекту такого не було.
Дівчата, які тут від широго серця радять свої круті засоби, косметику, парфумерію, одяг-ЗНАЙТЕ ВИ ЧУДОВІ та НЕПОВТОРНІ)) 💐
фан L.O.S.T.• 07 августа 2023
Дайте ссылку на тему, где вам посоветовали это средство. Может и себе что-то присмотрю.
Летюча помилка• 07 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
малувато як на 700 гривень))))
Керастаз масло в два рази дорожче, а робить те саме
Летюча помилка• 07 августа 2023
Ответ дляМариЧе
😂😂😂
Я можу порадити маску для волосся 8 секунд від Masil (здається так) і незмивашку з протеїнами від цієї ж фірми.
Теж тут порадили дівчата
Це Корея, я їх засоби побоювалась застосовувати через їх склад, але поки що 2 тижні ефект супер👍
Теж тут порадили дівчата
8 секунд класна штука, але щоб не пересушити волосся треба користуватись дуже рідко. Це засіб ’на вихід’
Король дивана• 07 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
У мене якраз керестаз термозахист , по акціі був щось 840 чи 860, то кращого термозахисту в житті ще не мала , хоч по ціні були й значно дорожчі у мене .
Ніколи не збрешу• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Вот ,на мейкапе:
А как им пользоваться,на все волосы или кончики и не смывать?
Сусідка знизу• 07 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
ой, не понимаю этого керастаза... пользуюсь всем - шампунь маска спрей масло термозащита ночная сироватка, еще какая то эмульсия - ну силикон силиконом...
вообще не впечатлена... волосы как были так и остались... даже визуально не отличается от ухода по проще...
раздута сильно
Ответ дляПасти Ла
Вы такая чудесная! Спасибо за позитив с утра. Это средство не знаю, мне нравится другое для расчесывания,идеально для меня и дешевле, но писать не буду,т.к. тут вечно полно негатива и хамства на самые безобидные ответы. Хорошего вам дня!
Напишить мені будь ласка
Люблю Украину• 07 августа 2023
У мене питання до прочісування волосся якщо дешевий поганий кондиціонер
А з нормальним користуюсь спреєм дитячим для розчісування з аврори і ок 😁
Міс Всесвіт
• 07 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
В мене хороший кондиціонер і маска. Тому мимо, просто у вас не настільки поганий стан волосся, раз дитячий допомагає.
Люблю Украину• 07 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну, хороший який вочевидь не підходить
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Взболтать,т.к. оно двухфазное,нанести,не смывать. Я наношу на всю длину.
Міс Всесвіт
• 07 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ну, хороший який вочевидь не підходить
Порадьте від якого ви в захваті, я спробую, може і мені ваш підійде
Летюча помилка• 07 августа 2023
Ответ для vihola
А ви можете сказати чим я пересушила волосся? Якщо покажу засоби?
Бо спочатку був супер ефект, а потім солома.
Буду вдячна)
Давайте спробуємо
Ответ дляЛетюча помилка
Мабуть так і є. Але в мене було таке перепалене волосся, що навіть структура змінилася з хвилястого на пряму пухнасту паклю. І після чергової покраски я спробувала як останню надію цей засіб. В мене знов з’явилися моі майже кучері😲. Для мене це диво. Ось, було/стало:
Любви вам!• 07 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
раздута сильно
Мне Керастаз вообще не подошел. Пользуюсь сейчас Редкен, очень нравится, а их термозащита - лучшая, которая у меня была. Но я мелированая блондинка с сухим и пушистым волосом. Часто выравниваю
Мозговая пилочка• 07 августа 2023
Я собі колись купила якийсь спрейчик і почала користуватись, а десь в той період в мене було невелике втручання хірургічне і назначили вітамін Д. І от я значить пью вітамін, бризкаюсь спрейчиком і бачу, що спрей просто неймовірний, з моїм волоссям дива творяться, а потім я допила вітамін Д і волосся повернулося в первинний стан не зважаючи на спрейчик 😂
Король дивана• 07 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
раздута сильно
То ви ще напевно Oribe не користувалися, заплатила десятки тисяч , а таке , що не можу доюзати, вже шампунем шовк перу , щоб дарма не стояв, бо волося після миття просто жахливе,Керастаз після нього здається супер-засобом.
Люблю Украину• 07 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Спробуйте серію nook magic arganoil, зволожуючий шампунь, маску, незмивний двофазний кондиціонер
Сусідка знизу• 07 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
хорошая серия
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляПодтяжка
І я полюбляю Нумеро)
Да) я перепробовала много расчесывалок,для меня это единственный ,который не чувствуется и не жирнит волосы. Конечно, все индивидуально, но для меня это средство достаточно нанести 1 раз и до следующего мытья головы волосы расчесываются легко в течении дня. В отзывах пишут, что оно ещё и очень экономное,но я ,правда, не экономлю), наношу по всей длине и глубине)
Путающаяся• 07 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Дівчата, брала на Мейкап зі знижкою, в районі 700грн, крем дуже економний, потрібно капельку, в долоньках розтерти і на волосся🫠🤤
Мне тоже надо. Попробую) Это на сухие, или на мокрые?
Летюча помилка• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Зволожуюча есенція
Напевно її треба рідко лише на вихід?
Шампунь і есенція досить непогані за умови, що у вас висока вологість повітря. До маски є питання, або використовувати рідко, або змішати з менш насиченою.
Котомафия• 07 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Можна посилання на нього?
Яйцеголовая• 07 августа 2023
А мені треба шампунь, який добре очищує жирні корені. Не фарбуюсь, і дуже масне волосся, мию щодня.