Міс Всесвіт• 07 августа 2023
Дівчина, яка мені порадила ось цей крем для волосся-ти моя рятівниця!!!
Emmebi Italia Beauty Experience Nutry Care Cream
Дякую, якщо ти це читаєш, ця незмивашка просто врятувала моє тонке, висвітлене, пошкоджене волосся. Воно м‘якеньке як шовк, пахне дорогим парфумом і нарешті!!! Не плутається, я можу розчесатись, не вирвавши пів голови волосся за раз😍🙏🏻 До цього перепробувала гору всякого, та ефекту такого не було.
Дівчата, які тут від широго серця радять свої круті засоби, косметику, парфумерію, одяг-ЗНАЙТЕ ВИ ЧУДОВІ та НЕПОВТОРНІ)) 💐
Фізик-ядерщик заочно• 07 августа 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Силікони і спирт… А що буде з волоссям потім?…🤔
Потім до старості все одно майже все випаде, а зараз можна радіти волоссю і легкості догляду
Шаманю второпях• 07 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
писати не можна , я колись написала, то потім сама його купити не могла, так розбирали)))
Ахах, у мене теж таке було )) Додала товар до кошику на мейкапі. Потім тут порадила. І все, ввечері оформити кошик вже не змогла - товар скінчився )
Надежда наш компас• 07 августа 2023
Ответ дляМариЧе
😂😂😂
Я можу порадити маску для волосся 8 секунд від Masil (здається так) і незмивашку з протеїнами від цієї ж фірми.
Теж тут порадили дівчата
Це Корея, я їх засоби побоювалась застосовувати через їх склад, але поки що 2 тижні ефект супер👍
Теж тут порадили дівчата
А що зі складом корейських?
Надежда наш компас• 07 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
У мене якраз керестаз термозахист , по акціі був щось 840 чи 860, то кращого термозахисту в житті ще не мала , хоч по ціні були й значно дорожчі у мене .
Покажіть яке це
Летюча помилка• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Дякую) в мене ще з поганого тверда вода.
Чого не встановите фільтр грубої очистки?
В мене також погана, коли пора змінювати фільтр я помічаю одразу, бо шкіра лущиться та волосся не промивається.
Люблю Украину• 07 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
А мені треба шампунь, який добре очищує жирні корені. Не фарбуюсь, і дуже масне волосся, мию щодня.
У мене так само
Шампунь так і не знайшла, вже кинула пошуки
Допомагає трохи підфарбовуючий спрей для коренів лореаль меджік, тоді в принципі можна раз на 2 дні мити, але все ж голова не така свіжа
Ну у мене волосся довге, мию щовечора, даю висушитись самому та на ніч на м‘яку бігуді накручую
Завжди нормальна зачіска
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Вы такая чудесная! Спасибо за позитив с утра. Это средство не знаю, мне нравится другое для расчесывания,идеально для меня и дешевле, но писать не буду,т.к. тут вечно полно негатива и хамства на самые безобидные ответы. Хорошего вам дня!
и какая разница вам на тех, кто негативит. они добились своего форум превратился в змеючник. надо их выдавливать.
Нафаня Маня• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Вот ,на мейкапе:
+ в мене такий
і перукар радила двофазний бальзам
Покращена• 07 августа 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Мне Керастаз вообще не подошел. Пользуюсь сейчас Редкен, очень нравится, а их термозащита - лучшая, которая у меня была. Но я мелированая блондинка с сухим и пушистым волосом. Часто выравниваю
А можна посилання, будь ласка.
Якраз шукаю заміну Керастазу
Любви вам!• 07 августа 2023
Ответ дляПокращена
А можна посилання, будь ласка.
Якраз шукаю заміну Керастазу
Пасхальний тролік• 07 августа 2023
Ответ дляelena901
В мене з´явилась лупа і мені порадили такий віши. Вже майже рік ним користуюсь, хоча там і пише, що треба чергувати. Дуже добре очищає.
Вы не подскажете, если корни жирные, а сами волосы по длине сухие, подойдёт? Мою каждый день, т.к. жирнеют сильно, и всё мечтаю о шампуне с котором можно будет хотя бы через день мыть
Ответ дляПасхальний тролік
Я Вам скажу відверто, голову, як мили кожен день так і будете мити. Я свого часу ,які тільки шампуні не перепробувала.
Я тільки на кінці наношу засіб, волосся,як у вас, не пересушує довжину.
Без Баяна• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
а що за засіб?
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Во-первых,это политика администрации : банить по жалобам неадекватов,зато пропускать откровеное дно в темах и комментариях и не реагировать на жалобы,во- вторых:’ Никогда не спорьте с дураками, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом!’
— Марк Твен
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
— Марк Твен
создавала темы, не обращаю внимания на таких, тем более это одни и те же люди в каждой теме, пусть пишут.
Пасти Ла• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Рада,что вы такая стойкая) я- нет.
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Рада,что вы такая стойкая) я- нет.
годы!!!! на советчице закалили, профиль свежий, но я тут с 13 года
chanterelly• 07 августа 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Спирта там нет, миристиловый спирт - это эмолент. Циклопентасилокскан - летучий силикон, испаряется у течение максимум 5 минут, нужен для облегчения распределения.
Диметикон есть - это минус.
Місячне Сяйво• 07 августа 2023
Ответ для vihola
жорстка мабуть?
я всі засоби для кучерявого волосся проганяю через бот, він пише підходить чи ні. оскільки не всі засоби за складом норм для кучерів, треба макс зволоження
Міс Всесвіт
• 07 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
жорстка мабуть?
Що за бот? Не чула
Ніколи не збрешу• 07 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Взболтать,т.к. оно двухфазное,нанести,не смывать. Я наношу на всю длину.
Спасибо