Чи всі чоловіки зраджують?
VivaForever• 08 августа 2023
Ответ дляkystik
За своего мужа не знаю, но два хороших друга точно не изменяют своим женам, хотя имели не одну возможность.
Так что да, есть те кто не изменяет.
вы им предлагали секс и они отказались?
prosto_aisha• 08 августа 2023
В чоловічу вірність не вірю. Є просто ліниві, або що ситуації підходящої не було.
prosto_aisha• 08 августа 2023
Ответ дляСалт
А Ви впевнені в собі, якщо буде підходяща ситуація?
Ні
Я інколи дивлюся на молодих гарних , особливо коли фігура агонь і ямочки над сідницями, ммм.. а чоловік мене смикає типу може я буду скромніше п´ялится
а мені так шкода що мені не 20 і я заміжня. Эх...
prosto_aisha• 08 августа 2023
Ответ дляСалт
Отож. І я дивлюся )))
Ну вони такі холосенькі, мням... А на себе в дзеркало дивишся, а там якась майже 40 річна жіночка ....
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляprosto_aisha
Саме так. Іноді, десятіриччами не бува подходящоі сітуаціі.
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляprosto_aisha
Ні
А якщо старий, не гарний, але ямочки є?
И ваапще, де ви стіки ’Maurerdekolleté’ спостерігаете?!
Кислая Вишенка• 08 августа 2023
Это стереотип для тех, кому муж изменяет и они пытаются так себя успокоить. Конечно не все, как и женщины
І? Ніколи не риюсь в речах чоловіка. Воно мені треба? Ті страждання-переживання. У мене все по-простому: немає взаємин?- до побачення.
Так наче без чоловіків життя немає. Скажу більше, воно стає простішим, без кухні і т.д
Це в 20-30 років здається, що життя закінчилось, а в дорослому віці розумієш, що воно тільки почнеться ))))
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляBolesia
Но свято место пусто не бывает. И в нашу жизнь приходят Пушистые Деспоты)