Физрукая• 08 августа 2023

Продаж будинку в Києві

вирішили, що таки будем продавати. Питання - коли краще виставляти на продаж. Зі свого довоєєного досвіду знаю, що найкраще - весна-початок літа, маєток має максимально гарний стан, все зелене, квітне, в будинку комфортно. Продавати на осінь-зиму - геть не те, вигляд газону-саду зрозумілий, в будинку холодно (ніхто не живе, протопити 350 кв просто для комфортного перегляду - ну так собі задоволення)

Коли краще виставляти на продаж? Чекати наступного літа? Не дуже хочу, щоб будинок зимою стояв без опалення (але і здавати не хочу). Питання виключно практично плану)) Зрозуміло, що з ситуацією в Україні якісь економічні аспекти передбачувати не вийде

Дякую всім за поради
Результат:
вже голосів: 45
21 (46.67%) Почати зараз, зимою на паузу
20 (44.44%) Продавати зараз, топити зимою
4 (8.89%) Чекати наступного літа
Пишу_граммотно!• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
налог на роскошь - это квартиры площадью более 300 кв и дома площадью свыше 500 кв
да, конечно.. налог на роскошь это квартира больше 60 квадратов и дом больше 120 квадратов

Цветочница• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
Налог на роскошь - это да) а в вашем случае это будет налог на недвижимость за 230 квадратов))) это минимум, так как ц вас ещё гостевой домик, то больше. Это будет немаленькая сумма) около 100 грн. за метр, то есть 23 тыс.грн. в год минимум только налог.
автор Физрукая • 08 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Вы по-моему путаете налог на недвижимость и налог на роскошь
Аноним ФЕЯ• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
🤦‍♀️квартира 60кв льгота остальное платишь , дом 120 кв остальное платишь излишек ..
говорю вам как « счастливый « плательщик
Tanusha 78• 08 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
автор выставляйте сейчас, дом не обязательно протапливать, я думаю люди понимают если там никто не живет то и не потип. если будут какие-то реальные покупатели и у них будут сомнения (например, что отопительная система не исправка), то им можете предложить повторный просмотр и протопть дом.
Сейчас всё нестандартно, у меня наоборот есть знакомые, который уже второй месяц ищут дом/дачу недалеко от Киева, что бы не зависеть от электрики зимой, бояться опять обстрелов, а так генератор ...
Я продаю дом ( мы использовали как дачу) в 83 км от Киева в сторону Прилук, если интересно, напишите
автор Физрукая • 08 августа 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
спасибо, уточню у мужа обязательно
Цветочница• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
Да, люди действительно путают. Но налог на недвижимость в вашем случае есть и он существенный.

Аноним ФЕЯ• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
спасибо, уточню у мужа обязательно
В электронном кабинете ловите письма счастья на кого оформлена недвига .. ну или при продаже напомнят )))
Моя улюблена страшко• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
дякую!
Яка ціна і р-н?
Барбітта• 08 августа 2023
Сделайте фото-видео сейчас, пока все красивое и зеленное, а продавайте без перерыва. Никто не знает, когда придет ваш покупатель
Моя улюблена страшко• 08 августа 2023
Ответ дляTanusha 78
Нова Басань?
Tanusha 78• 08 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нова Басань?
Новий Биків, недалеко від Басані
хутряна володарка• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
ні, звичайно газ, поверхи на різних котлах и системах опалювання
+ тепла підлога (теж газ)
тоді виставляйте, не бачу перешкод. знайомі виставили за 330 тис дол,як на мене ціна явно завищена, але ж на щось розраховують, не спробуєш -не взнаєш
хутряна володарка• 08 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
єто налог на недвижимость, а не налог на роскошь
Первая ласточка инфляции• 08 августа 2023
За сколько хотите продать и в каком районе ?
автор Физрукая • 08 августа 2023
В загальному - будинок в Солом´янському районі, 320 основний, є ще гостьовий, сауна, басейн, крита тераса, невелике футбольне поле, баскетбольна площадка, 15 соток, критий паркірг на 3 машини. І підвал.
По вартості - 200-250, як чоловік скаже
Пишу_граммотно!• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
По вартості - 200-250, як чоловік скаже
господи... моя мечта)
Латвийские_Номера• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая
По вартості - 200-250, як чоловік скаже
Автор, цікаво, чого продаєте? В мене будинок 15км від Києва і теж обмірковую продавати чи ні. Дитина вступила в ліцей у Соломянському р-ні і я боюсь , що буде тяжко возити.
автор Физрукая • 08 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ми планували жити там кількома поколіннями) але так вийшло, що батьки закордоном, діти будуть навчатись в Європі, тому так

15 км від Києва по Одеській трасі? Тоді не має бути проблематично. Будь-яка інша - важче

Латвийские_Номера• 08 августа 2023
Ответ дляФизрукая

Ні, ми по житомирській трасі, поряд з білогородкою
автор Физрукая • 09 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
спробуйте маршрут через Вишневе
Хоча може бути важкувато