IQ 80• 08 августа 2023
Страхування житла від нещасного випадку
Хто страхував своє житло від нещасного випадку, порадьте зі свого досвіду добросовісну компанію, будь ласка
Видна міленіалка• 08 августа 2023
Мы страховали только когда выплачивали ипотеку. Учитывайте, что повреждения жилья в результате военных действий - это форсмажор, а форсмажор - это не страховой случай.
IQ 80
• 08 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
так,знаю, маю на увазі битові випадки(пожежа, підтоплення)
IQ 80
• 08 августа 2023
Взимку у сусідньому будинку стався вибух газу через несправність міні пічки. пошкоджені сусідні квартири. Битовий випадок
Видна міленіалка• 08 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Просто нормальную страховую выбирайте - ARX, Vuso и т.д. Есть рейтинги, можно поискать.
Асталависта бэйби• 08 августа 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У меня в страховой компании Оранта застраховано жильё.
Яка вартість скажіть будь ласка? Сусіди згори топлять
IQ 80
• 08 августа 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
а Ви страхували онлайн чи треба їхати до офісу?
Мусик Пусик• 08 августа 2023
Я все свои квартиры страхую в ТАСе, когда затопили соседей, выплатили всем обратившимся пострадавшим. Рекомендую.
IQ 80
• 08 августа 2023
Ответ дляМусик Пусик
красно дякую за пораду!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Мама телефонувала їм, а потім прийшла їх представниця з готовими документами, та все зробила.
IQ 80
• 08 августа 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
дякую!