Тектологиня 80lv• 09 августа 2023

Як зняти квартиру в Києві, не за всі гроші ?

Передивилась купу варіантів , треба 1 кімнатна , нормальна 10000 тис. і більше . Мій бюджет 7 тис . , де шукати , потрібно срочно.
Тепличная• 09 августа 2023
Какой район нужен?

Нафаня Маня• 09 августа 2023
Що для Вас нормальна квартира? І чому не зменшите вимоги при обмеженому бюджеті.
автор Тектологиня 80lv • 09 августа 2023
Ответ дляТепличная
Какой район нужен?
Софіївська Борщагівка
Крайня невістка• 09 августа 2023
берите шо дают
Ответ дляНафаня Маня
Нормальна це без коврів , старих меблів
Ответ дляКрайня невістка
берите шо дают
Так особо нема вибору
Крайня невістка• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Так особо нема вибору
ну походите по дворам, поспрашивайте

Тепличная• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Софіївська Борщагівка
Сколько человек?
ПодругаМужа• 09 августа 2023
Высокий сезон(
В октябре вроде проще будет
Ответ дляТепличная
Сколько человек?
Одна дівчина
Ответ дляПодругаМужа
Высокий сезон(
В октябре вроде проще будет
А куди всі подінуться ?
Борщичок• 09 августа 2023
Ну .. автор я такую сдала в начале войны , не поднимаю цену тк еще война .
5cmhybyna• 09 августа 2023
а ви чистоплотна? Чи циганка з табором заїде шо потім ремонт робити
woman Warrior• 09 августа 2023
Есть маленькая студия на Лукъяновке, мой ученик сдает, потому знаю.
175см55кг19лет (она)• 09 августа 2023
Нема за 7 тис. От просто нема.знайомий шукає 3тиждень і сам і з ріелтором. Нормального за 7 нема. З липня ціни піднялися. В травні ще було
175см55кг19лет (она)• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А куди всі подінуться ?
Серпень вересень завжди ажіотаж
Тепличная• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Одна дівчина
М. Академгородок вам не подойдет, наверное. Далековато от Соф Борщаговки
Айпишница• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нормальна це без коврів , старих меблів
На жаль на такий бюджет тільки бабушатнік. Вигідніше 2ку на двох, або 3ку на трьох знімати. Так зможете вкластися в бюджет і нормальні умови мати.
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Троещина, ДВРЗ, Борщаговка ищите там

Повелитель бітка• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нормальна це без коврів , старих меблів
Автор, я вам скажу, як власниця квартири в Києві, яка її здає: ви не уявляєте вартість ремонту, техніки та меблів, щоб зробити реновацію і прибрати «коври». Ти вкладаєш в ремонт і заміну кілька тисяч долларів, а здаєш людині за кілька сотень на місяць. Люди той ремонт за кілька років «вбивают» і все треба заново робити.
Я колись йшла цим шляхом, а зараз махнула рукою. Єдине, замінила повністю санвузол, все інше залишила початку 2000. Так, здаю дешевше ринку, але нічого не роблю в квартирі і не планую.
А 7т - це мало, звичайно. Шукайте сусідку, щоб зняти разом 2-кімнатну, це більш реалістично
Мания-Величия• 09 августа 2023
Лавина. За 6. Давать контакты?
Ответ дляТепличная
Если хорошая квартира то подойдёт
Ответ дляАйпишница
Нема з ким знімати
175см55кг19лет (она)• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нормальна це без коврів , старих меблів
Таких немає))) ви дивна)))я за 8500 тис здала зі стареньким ремонтом 1 кімн..і меблі на кухні старі.старий диван. А ви хочете за 7 тис без старих меблів. Ну ви даєте
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нормальна це без коврів , старих меблів
Ну, если вы хотите новую мебель, новые ремонты, то поднимайте бюджет 🤷🏻‍♀️
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так хочу , а якщо знайдеться
Айпишница• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Нема з ким знімати
Шукайте. Або піднімайте бюджет. Ситуація вимагає нестандартних дій.
175см55кг19лет (она)• 09 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
І я теж здаю. І підписуюсь під кожним вашим словом
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Так хочу , а якщо знайдеться
Удачи тогда
Таку не хочу квартиру , а власники просять 9 тисяч