ЯблокоРаздора• 08 августа 2023
Через недорозуміння стала блондинкою.
В одного майстра фарбуюсь років 10. У мене свій русий колір, роблю меліровку, потім тонування.
З майстром переписувались через інстаграм, домовлялись про зустріч.
Я сідаю в крісло і не спостерігаю, що вона робить, я повністю довіряю.
Сьогодні дивлюсь- все не так як завжди.
Запитала- відповідь- все як на фото яке ви показали, це еіртач, ви ж його вперше робите.
В результаті я блондинка.
І тільки дома я зрозуміла, що в переписці на питання майстра, як будемо фарбуватись я не відповіла, а в цей час поставила вогник на її сторіс із блондом і в переписці воно вийшло як відповідь.
Я вискочила з салону, нічого майстру не сказала, вона стверджувала, що все як на фото. Я не могла зрозуміти про яке фото йде мова, бо я роблю завжди по іншому.
Блонд я не люблю, мені в ньому не комфортно.
Тільки дома зрозуміла, що це недорозуміння.
Що робити? Блонда я не хотіла і не хочу з ним ходити. У мене не буде можливості перефарбуватись.
Що робити?
Казати майстру? Перефарбовуватись?
Сьогодні дивлюсь- все не так як завжди.
В результаті я блондинка.
Що робити?
Казати майстру? Перефарбовуватись?
ЯблокоРаздора
• 08 августа 2023
6 годин, як тормоз.
Сама від себе в шоці.
Я запитувала чому так багато білого?
Сама від себе в шоці.
Я запитувала чому так багато білого?
Петриківна• 08 августа 2023
Перефарбуватись в інший
То називається, хіба мама винувата що дитина дур@@вата
Просто звязда• 08 августа 2023
Ну походіть так місяць подивіться, спробуйте звикнути.
Але якщо це не ваш колір то краще все ж таки повернутися до вашого рідного кольору.
Але перефарбувати все ж таки через місяць щоб не дуже вбивати волосся
Хвильоватиша• 08 августа 2023
До майстра не має бути претензій. Можна затонуватись в темніший колір. Стійку фарбу одразу після освітлення вживати не бажано
ЭмчЭндЭм• 08 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
6 годин, як тормоз.
Сама від себе в шоці.
Я запитувала чому так багато білого?
Сама від себе в шоці.
Я запитувала чому так багато білого?
Ну і?
Тепер майстер повинен за дармо перемалювати , бо Ви 6 годин , як тормоз?
Чи що ви їй збирається пред´явити ?
ЯблокоРаздора
• 08 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну і?
Чи що ви їй збирається пред´явити ?
Справа в тому, що я блонд не замовляла. Навіть думки не було, що мене можуть в блонд перефарбувати.
Петриківна• 08 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну і?
Чи що ви їй збирається пред´явити ?
Де написано про задарма?
ЯблокоРаздора
• 08 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Я не просила блонд. Ми це не обговорювали.
Млинець Мій• 08 августа 2023
:) Можливо так мало бути? Еіртач має гарно виглядати. Спробуйте тиждень походити, раптом звикните. А якщо ні - то затонуєтеся в русий.
ЭмчЭндЭм• 08 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
То доведіть це .
Чи перукар має у вашій голові читати, що ви там сьогодні збираєтеся замовити ?
Свезло так свезло• 08 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви ж говорите, що на питання майстра, як будемо фарбуватися, нічого не відповіли. Потім якусь фотографію в неї лайкали з блондом. Потім питали, чого вона все не так робить, як завжди, а вона вам сказала, що все як на фото. Чого ви не запитали, яке фото, якщо ви нічого їй не показували? Ви мовчали чогось, вона думала, що вам так, як на фото. Бо інакше ви б щось сказали
ЭмчЭндЭм• 08 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Де написано про задарма?
Інтуїція.
Автор за повторне фарбування платити збираєтесь чи майстер повинен?
Рожайтретьего• 08 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
6 годин, як тормоз.
Сама від себе в шоці.
Я запитувала чому так багато білого?
Сама від себе в шоці.
Я запитувала чому так багато білого?
Затонуйтесь зверху темніше.
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ретроградна Венера в дії (астрологи зрозуміють)... Зараз не самий вдалий період для експериментів в сфері перукарських послуг, косметології, оновлення гардеробу і тд. Дуже ймовірні такі сюрпризи як у автора
ТочноБудет• 08 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
я крашусь за 29 грн краской с Ашана.
15 минут
Я то уявляю 😂
Свезло так свезло• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так у автора не сюрприз. Їй сказали, що роблять все, як на фото. Вона сиділа і не казала, що не знає, про яке фото говорять.
ЭмчЭндЭм• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Як нема голови на плечах, то дуже вигідно спихнути все на ретроградну Венеру
100% вихід.
Меломанка Маланка• 08 августа 2023
без фото неінформативно, може там гарно, а ви просто не звикли
Та_все_ок_будет• 08 августа 2023
Автор, так может, вам хорошо в блонде? Меня как-то вместо русого в брюнетку покрасили и сын сказал, что теперь боится маму, потому что она как ведьма )))) Было обидно
Вареничніца• 08 августа 2023
У меня волосы 80!!!! См. Пришла укоротить кончики к новому мастеру. Ушла с удлинённый каре. Чуть не плакала. А сегодня как сделала укладку. ..да как же я себе нравлюсь!!!! Жаль волосы, но круто, сама бы не решилась. Чей,ач волосы елк в хвост взять могу. См 5 там
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
У меня ретроградная венера 365 дней в году в отношении парикмахеров
сыну на днях срезали всю длину, которую почти год отращивал) хотя сто раз сказала, он сказал, фото показывали. Сидела рядом смотрела... Все было норм. И в какой-то миг просто как моль поела. И это не краска.. Уже не исправить. У автора всего лишь затонировать и забыть как страшный сон. А нам ждать ещё полгода...... Когда там венера, марс, юпитер как надо встанут
ЯблокоРаздора
• 08 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Інтуїція.
Я навіть і слова не сказала про безкоштовне тонування.
Мені навпаки не хочеться обідити майстра
ЯблокоРаздора
• 08 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
я крашусь за 29 грн краской с Ашана.
15 минут
Круто.
Я за 2 тис.і незадоволена
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
У меня наоборот. Осветилила, а сын год на мозги капал, что надо обратно в чёрный)
ЯблокоРаздора
• 08 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Чоловік і донька кажуть що гарно. Мегі не комфортно.