Твоя подружайка• Изменено 08 августа 2023
Хто має платити за квитки?
Як вважаєте, якщо хлопець, з яким ви просто спілкуєтесь (не офіційні стосунки), запрошує вас до себе в місто, він має платити за квитки?
Твоя подружайка
• 08 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
То ви екстремалка?
Якщо ви про вибухи, то вони мене не лякають і не дивують давно.
Я не в теме• 08 августа 2023
Хто іде,той і платить,якщо такі стосунки.Не маєте грошей-відмовляєтеся.
Несемо світло разом• 08 августа 2023
Я б платила б сама. Або прямо так і кажу, вибач, я фінансово не розраховувала на поїздку. І подивіться,зо він вам скаже. Може запропонує на місяць перенести, до зп
Куколка-мяуколка• 08 августа 2023
Я б хрен поперлась в інше місто до спілкувальника,або навіть до хлопця,з яким тільки почала зустрічатися. З купленим квитком чи без....ну нафіг.
Твоя подружайка
• 08 августа 2023
Та блін, я не питаю поїхали б чи ні, я за оплату квитків питаю))
КондуктЕр тролейбуса• 08 августа 2023
Єдине, що буде нормально виглядати, це сказати: Вибач, Василь, в мене зараз фінанси розплановані, ще й поїздку поки не здужаю . Можлво іншим разом.
Якщо він розраховує і в стані оплатити - запропонує сам.
А просити оплатити - це вже дно якесь.