Элька-Карамелька• 09 августа 2023
Было ли у вас ложные показатели анализов? В каких лабораториях?
Были ли какие то неточные результаты и в каких лабораториях? Или все делают точные и всем можно доверять?
Кокосиха• 09 августа 2023
Ответ дляСвята
Синево. Больше там не здаю
Так само. Показали хламідіоз. Перездала в двох інших лабораторіях - нема. Потім неодноразово здавала аналізи. Хламідіозу не було.
Криниця щастя• 09 августа 2023
Никогда, хотя по причине хронических заболеваний сдаю анализы ежемесячно. Сдаю в Синево, Инвитро и Диле.
Розвідка Маші• 09 августа 2023
Было не однократно..гепатит б и папилоиавирус находили в лаборатории часной клиники. При пересдаче в др лаборатории не выявлено
Глаза_в_3_карата• 10 августа 2023
Та я думаю усі приватні мають добре робити. Я наприклад роблю в сінево зазвичай, поки проблем з ними не було🤷🏼♀️
Луноликая Вика• 10 августа 2023
Так щоб прям перездавати прийшлося я не стикалася ще. Хоча здавала в різних лабораторіях. Серед приватних більше подобається сінево, бо це ж все ж таки європейська лабораторія - то думаю вони слідкують там за якістю
Мстящий за Зайца• 10 августа 2023
Я всі чекапи щорічно роблю в сінево - все влаштовує. Вже декілька років здаю у них
Благоуханочка• 10 августа 2023
Мені діла налажала з результатом... довелося переробляти і знову витрачати гроші
Крижана бурулька• 10 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Теж в Сінево, аналіз ттг був 0,005. В інших двох лабораторіях 9
Я регулярно здаю ттг в сінево, такого ще не траплялося😳