Нічна ненажера• 13 августа 2023
Зустріч родичів.
"Мені щастить" на прикольних родичів. Зібрались ми в одній хаті, зустрітись. Виходить три родини.
Перша (старша тітка) дружина і чоловік.
Друга (вік як і я) дружина, чоловік, троє дітей (21, 19, 6 років)
Третя (я) дружина і дитина (10років).
І виходить, що дружина з другої родини взагалі не підходить до кухні...Вчора потрібно було як раз накривати великий стіл і що, а нічого. Робила це не вона.
Я просто поговорити. Образливо за тітку, що вже досить немолода.
І взагалі, я також хотіла відпочити. Замість цього гарую на кухні, бо не хочу, щоб тітка злягла потім, допомогаю їй.
Просто виговоритись.
Сподіваюсь, що ви, шановні форумчани, не затопчите мене, своїми "так тобі і треба", підтримаєте, щоб витягнути мені ще сьогодні...
Перша (старша тітка) дружина і чоловік.
Третя (я) дружина і дитина (10років).
Просто виговоритись.
Угги_в_горошек• 13 августа 2023
Можно до Нового Года обижаться, шептаться, поливать поносом ленивую семейку, закатывать глаза, цокать языком, создавать темы на форуме и ещё много-много техник есть для обиженных.
А можно просто выйти и сказать ВСЛУХ:
- Ребята, давайте сделаем так, чтоб тётя Маруся не упахалась, как лошадь, обслуживая всех нас, а имела возможность насладиться общением. Бронислава, ты чистишь картошку, держи нож. Гена, ты собираешь мангал, ищешь дрова. Света, на тебе посуда. Я рублю ведро оливье. Толян на подхвате у всех.
А можно просто выйти и сказать ВСЛУХ:
Морковна• 13 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
Сильно в селі по кафе підеш. Якщо запропонували допомогу то й питань нема.. а родина 5 людей чекає хто ж їх нагодує... некрасиво (
В первом посте про село не было сказано. Я считаю,что по умолчанию угощают хозяева дома, если изначально не было обговорено другое. Если меня зовут в село, чтобы там 5 дней готовить, я задумаюсь, надо ли мне это
Не служанка• 13 августа 2023
Ответ дляОмлетик
А ви не можете їй сказати? Я б підійшла і сказала, що ми не в наймах, тому готуємося і робимо все разом. А як діти 21 і 19 жіночої статі, то і вони. Хоча я б і чоловікам знайшла роботу
Охренеть.
Жруть больше мужики, а к готовке то сразу девочек?Да счас...
Автор, у тетки трое детей и муж, пусть в своей семье сама организует свое питание.
Приготовьте утром своей семье бктеры и уйдите до вечера.Обед и ужин вне дома.
Если первая тетя хочет на всех готовить- кто ей запретит?
Не служанка• 13 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Саме головне у вашій відповіді :’помощ предложу’.
Стосовно ’насильно накормить’, то ніхто у тітки так не робить. Але люди без їжі три дні не живуть і картоплю чистити і варити також хтось повинен. І посуд мити і прибирати. Все це не з неба береться
А кафе тут не має. Це навіть не село, а хутір, тобто декілька десятків хат і все.
Готовьте себе.Все.
Омлетик• 13 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
В нас не настільки багато зараз грошей.
Страви малокомпонентні.
Картопля варена, котлети, салат, кукурудза варена, бутери. Це вчора в обід. Котлети тітка призначення приготувала раніше, підливу тільки доробили.
Але і це потрібно готувати
Мангал є. Друга сім´я хоче страви з мангалу. Ось його вониюхай і встановлюють, бо ні я ні тітка на ньому не готуємо.
Страви малокомпонентні.
Але і це потрібно готувати
Чудово, а сьогодні ми їмо те, що ви готуєте. У вас четверо дорослих, то ж просимо. А нам час відпочити.
Мая твая не панимать• 13 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
А як в гостях можна красти їжу? І навіщо? А посуду куди? Як це?
По карманам, в сумку, застукали раз как окорочка засовывали в сиськи. Родычи еще те с*ки
Омлетик• 13 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Хоч в пакетик поклали?
Мая твая не панимать• 13 августа 2023
Ответ дляОмлетик
Хоч в пакетик поклали?
Нет. Так засовывали. И это не шутка. Прошло много лет, я до сих пор помню эту мерзость.
как тебе такое илон маск• 13 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
У нас тоже такая недородыч есть. При чем достакок у них выше, чем у всех остальных. Но вот стырить с общего стола курицу, запхать между диванных подушек и сидеть весь вечер на них, то дело чести.
А потом дети рассказывают их утром, что на завтрак ели, при вечно пустом холодильнике