Ух яка ж Я• 13 августа 2023

Нотаріуси, будь ласка, допоможіть

Хто точно знає. Чоловік, його рідний брат і тато відкрили спадок за мамою. Тепер брат і тато, не покликали чоловіка і пішли до нотаріуса, розказали, що і як планують оформити і віддали оригінали документів. Сказали прийти у вівторок, той що буде. І потім повідомили мого чоловіка, що і як вони вирішили оформити. Але чоловік з цим не згідний, він хоче інакше. Чи можна це обговорити в нотаріуса у вівторок? Чи вже пізно, бо він підготував документи? Чи дзвонити завтра вранці, все зупиняти? Чи нотаріус змінить як вирішать по новому, але вже з доплатою?
Дайте вподобайок• 13 августа 2023
Они не имеют права указывать нотариусу.

Глаголиця• 13 августа 2023
Нотаріус видає всі документи (свідоцтва) відповідно до закону. Якщо ВСІ спадкоємці хочуть поділити майно по-іншому, то вони укладають між собою договір, в якому прописують що і кому буде відходити
А що саме вирішили родичі вашого чоловіка?
автор Ух яка ж Я • 13 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
Це й буде по закону, просто поділять частини майна по іншому
автор Ух яка ж Я • 13 августа 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Они не имеют права указывать нотариусу.
До чого цей коментар. Ніхто йому не вказує. Це буде по закону, просто поділять частини майна по іншому
Зупка_цем• 13 августа 2023
Если они хотят его,, обойти,, или обделить, это не законно и это нотариус не сделает. Если они сказали нотариусу, что он сказал, что хочет так или эдак или вообще отказывается в чью-то пользу, то нотариус должен именно лично от него получить бумагу с этими заявлениями. Всё, то что на словах это пшик и незаконно. Думаю ити в назначенный день и слушать, что к чему. А там уже будет ясно, что они хотели и что вообще происходит.
Глаголиця• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
По закону, це коли всім по 1/3 на квартиру, машину, земельний пай.
А якщо комусь квартира, комусь машина, а комусь земельний пай, то тільки через нотаріальний договір між спадкоємцями
irina1234• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
За законом все майно ділиться порівну, в рівних долях на кожного. Або хтось відмовляється від своєї долі на користь іншого.
автор Ух яка ж Я • 13 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вони хочуть поділитись між собою так, як чоловікові не підходить. А чоловік має прийти і написати відмову, вони так хочуть. Ми не погоджуємося.Ми просто не розуміємо, чи будуть готові в нотаріуса документи, на майно таким чином, як вони тоді без чоловіка домовились
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Нет, так не будет. Есть закон, по которому после смерти их мамы/жены отца, какие доли им каждому положены. Так егтариус и выдаёт документы. Так, если они ваш муж, свекр и свояк, не регат иначе, между собой, но эти решения должны быть подтверждены документально, в кабинете у того же нотариуса и подписаны ими собственноручно. Тода будет деление по из взаимному желанию и договорённости. Всё. То, что свояк и свекр о чём-то там договорились ща спиной вашего мужа, это не законно и силы не имеет. По закону так.

Глаголиця• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ні, спочатку нотаріальна заява від вашого чоловіка, а вже потім свідоцтва
автор Ух яка ж Я • 13 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вони хочуть квартиру віддати татові, машину синові, а гараж розділити між 2 синами. На машину і квартиру виходить, що чоловік має написати відмову. А нам так не підходить. Ми зможемо це змінити у вівторок? Чи всі документи вже будуть готові?
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Нет, пока нотариус не получит его письменный отказ в его (нотариуса) присутствии, ничего не будет. Если он хочет отказаться. А если он не хочет отказываться, то и всё, ничего писать не будет и должен получить положеное по закону. Я проходила через это. Я писала отказ в пользу брата на всё, что шло за мамой. Моё слово устное силы не имело. Меня вызывали, ознакомили с документами, наследуемым имуществом и потом писала заявление, что отказываюсь. И после этого меня ещё раз спрашивали, понимаю ли я что к чему и что мой отказ добровольный и т. д..
Шпондєр• 13 августа 2023
Тю. Не подписывает отказ и все. Ничего они не сделают!
Поделится по закону все в частях, если не договорятся по другому . Ну он подал заявление на наследство до полугода???? это главное!!
Короче по простому без него перераспределения наследства не будет !!
Никакие свидетельства нотариус не подготовит!
долой_лама• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
шо ви вперлись в ті документи, як попугай, чесне слово.
перечитайте себе-вони хочуть шоб чоловік НАПИСАВ ВІДМОВУ.
То якшо чоловік не напише відмову, то яка хрін різниця чи будуть готові документи у нотаріуса?
Хай хоч мільйон раз будуть готові, без підпису вашого чоловіка нічого не буде. Всі успадкують одну третю і крапка.
ПС це якшо ваш чоловік в строк написав заяву про вступ до спадщини
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Смотрите, всё это по сути в равных долях должно пойти на троих. Или бОльшая часть отцу, а остаток пополам сыновьям. Этого я точно не подскажу. Но каждый из них получает по,, кусочку,, квартиры, машины и гаража. Это первое законное деление. Если кто-то из них не хочет получить этого, он пишет отказ в пользу того или иного участника наследования и только потом нотариус делает документы на эти доли. В моей ситуации я отказалась от всего, от квартиры, машины и гаража. Но я не знаю, можно ли отказаться от чего-то одного, квартиры к примеру. Это всё вы уточните по месту. Но ещё раз, то, что свекр и свояк порешали, это их фантазии и личное дело. Пока нет письменного отказа от вашего мужа, ничего из их фантазии не исполнится, это незаконно.
Ясамаякрасивая)• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
прямо сейчас напишите нотариусу
на е-мейл,
або смс
Козяка-маляка• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Діти і тато самі розберуться в своєму спадку.А ви тут до чого?
Нашли в капусте• 13 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Не можна відмовитись від частини. Або приймаєте спадщину, або ні.
Тому що спадщина - це не тільки майно, також це можуть бути і борги. Не можна прийняти квартиру, а відмовитись від боргу. Або все, або нічого
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
А, ну значит таки правильно. Мне так и говорил нотариус.