Snezhana2015• 13 августа 2023

Моршин чи Східниця?

Доброго вечора. Дівчата, підкажіть будь ласка що обрати для бюджетного відпочинку на 7 днів. Моршин чи Східницю? Їду з дитиною 7 років. Також треба шлунок підлікувати. Де краще шукати житло?
inna5577• 13 августа 2023
Житло на олх, но это не курорты для желудка, да и 7 дней- это ни о чем, воду мин 3 нед пить надо, из вашего выбора я б сходницу выбрала, а еще лучше- трускавец
Zahabia• 13 августа 2023
Трускавець краще. Але потрібно не менше 14 діб.
Анастасия2011• 13 августа 2023
Моршин для шлунку
Linda312• 13 августа 2023
Моршин буде дешевше. Там тихо і затишно. Є озеро, парк. Воду можете почати там пити, а потім купити пляшку і продовжити вдома. Так всі тут роблять.
Є купа екскурсій всюди, при бажанні можна недорого подорожувати. Між Східницею і Моршином я за Моршин.
Valechka-mk• 13 августа 2023
Если лечиться, то вам врача нужно спрашивать, где нужная вам вода. Иначе такого налечить можно, что потом не бюджетно будете последствия разгребать