Доброго вечора. Дівчата, підкажіть будь ласка що обрати для бюджетного відпочинку на 7 днів. Моршин чи Східницю? Їду з дитиною 7 років. Також треба шлунок підлікувати. Де краще шукати житло?
Valechka-mk• 13 августа 2023
Если лечиться, то вам врача нужно спрашивать, где нужная вам вода. Иначе такого налечить можно, что потом не бюджетно будете последствия разгребать