Вареничніца• 24 июня в 19:35
Яке життя у Луцьку?
Планую повернутися з дитиною до України , ми з Київської області але туди поки що ні, що скажете про Луцьк : школи садки хоббі медичні заклади, буду дуже вдячна
А поговорить?• 24 июня в 19:36
А чому саме Луцьк? Вам хтось порадив чи просто були в цьому місті і воно вам подобається?
Вареничніца
• 24 июня в 19:39
Ответ дляА поговорить?
Якщо бути відвертою але я знаю тут будуть сміятися, постійно підписана на декілька блогерів звідти , дуже сподобалось місто саме з їх життя
Вареничніца
• 24 июня в 19:39
Ответ дляПирожкиня
Тоді для чого вам повертатися
У всіх свої причини 🤷🏼♀️
Пирожкиня• 24 июня в 19:42
Ответ дляКарма хамелеона
А какая может быть жизнь в Луцке? Никакой🤷♀️
Ну краще ніж в Києві, Харкові і Дніпрі точно
Без Баяна• 24 июня в 19:48
Ответ дляПирожкиня
Если бы не война, то во всех этих городах было отлично, намного лучше Луцка
Пирожкиня• 24 июня в 19:51
Ответ дляБез Баяна
Кому ’лучше ’?
Колдунья-вещунья• 24 июня в 19:51
Ответ дляПирожкиня
В вас родичів немає в Україні?
По вашему, те кто живут в Украине, знают ответы на вопросы автора по всем городам?)
Леди_на_драндулете• 24 июня в 19:54
Маленький, комфортный в принципе.
А вот цены на аренду тут не особо маленькие :)
Ну и с работой, как выше написали, сложновато (по отзывам знакомых)
А поговорить?• 24 июня в 19:57
Ответ дляВареничніца
В плані безпеки, звісно там значно краще ніж в Києві та Київській області. Але не варто багато чекати від цього міста. Якщо любите активне життя в цивілізації, то воно не для вас. Якщо спокій і тишу, то можете розглянути. Але не варто розраховувати на високі доходи, бо там завжди були нижчі заробітки.
ДА буде так• 24 июня в 20:06
Ответ дляВареничніца
Активне і динамічне місто, швидко розвивається і будується. Є все і садки і школи, купа приватних, танці, зали , йоги , малювання, пілатеси і т.д. повно медичних закладів і лабораторій, парк, театри, кінотеатри, кафе, ресторани, магазини, торгові центри, сфера б´юті на будь який гаманець
Вареничніца
• 24 июня в 20:05
Ответ дляА поговорить?
Я працюю віддалено 🩷
ДА буде так• 24 июня в 20:05
Ответ дляБез Баяна
Чим, бо мільйонники?))
Сижу_и_плачу• 24 июня в 20:16
Ответ дляВареничніца
Я працюю віддалено 🩷
Тогда просто отличное место для вас
Пирожкиня• 24 июня в 20:30
Ответ дляПесиКот
це якшо з белорашки не полезут...
Для чого їм на Волинь лізти
ПесиКот• 25 июня в 06:28
Ответ дляПирожкиня
Для чого їм на Волинь лізти
перерізати поставки..лізти . то не пройдуть, але артою закидати можуть...теоретично...он лукаш поїхав до пуйла у довгу командировку...