Ласунка• 14 августа 2023

Заздрю сусідці. Що робити?

Доброго дня.
Дівчата допоможіть, я призналась собі що зазадрю сусідці(

Вони будують дім, вуличезний дім, роблять ремонти, хоча звичайна сільська сім´я. Вони обмежують себе у всьому у відпочинку/пожорожах/дорогих покупках, все в дім. Пахають постійно на городі, їдять восномному картоплю, тримають хозяйство і таким чином економлять на продуктах.

І я реально помітила що мені цікаво що ж вони там роблять в будинку і я собі призналась що заздрю, бо я сама мрію про будинок. Там де я зараз живу будуватися/робити ремонт не хочу, плануємо переїзд, так і будинок не зрозуміло чи буде мій. Але сам факт що хтось інший будує і я хочу не дає мені спокою((

Що робити з цією заздрістю?!
Забула що?• 14 августа 2023
там все село завидует, не только вы.)

Natalyfoxyn• 14 августа 2023
А кто мешает жить как соседка?)
Идеальная оптимистка• 14 августа 2023
робіть так як і ваша сусідка— іште картоплю,збирайте гроші
автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
ні я так жити не хочу. я теж відкладаю гроші збираю на майбутній будинок, але мені хочеться вже))))
Идеальная оптимистка• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
і про що ? курка — і та своє яйце висижує..
ЗаведУющая• 14 августа 2023
Ем сейчас малину, и аж сама себе заздрю. Картоплю не хочу.
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
А які плюси? Может збудувати той будинок, але так і не пожити. Якби будували, але і б до що воліли собі відпочивати, подорожі тоді було б чому заздрити
автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
вони його будують вже років 7-8 і кінця не видно, дуже великий будинок
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Так в чому плюс? Тільки будують і будують, і себе у всьому обмежують

Леплю из пластилина• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
А чему завидуете тогда?
автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А чему завидуете тогда?
напевно через те що і я хочу) але розумію що навіть якщо будуватись то не тут. ремонтувати той будинок де зараз живу не хочу- старий нема сенсу. Хочу переїхати.
Леопардові панчохи• 14 августа 2023
Да ну нет, нечему тут завидовать. Трудотерапия, отсутствие нормального питания, отвратительный уровень и качество жизни. Ваша соседка скорее всего одевается плохо, выглядит ужасно и так же себя чувствует. Может оказаться, что это она вам завидует, если вы делаете маникюр, ходите в спортзал, покупаете одежду и раз в год куда-то ездите.
автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
ви все правильно написали) але мої думки всеодно не проходять
Свас в шоке• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Було б чому заздрити:(
Начальник Анонимов• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Пофарбуйте паркан, переконайте обох і буде вам щастя
Давно без алко• 14 августа 2023
ваші сусіди йдуть до своєї мети, от і все. Все , що мають їм з неба не падає, а дістається працею. Робіть висновки
Начальник Анонимов• 14 августа 2023
Село є село.
Я зараз впо в селі. І в нас виникла потреба побудувати сарай під дрова. Вирішили вже зробити гарний щоб хазяям будинку було приємно і не перероблювати
Через одну хату сусід вирішив теж сарай побудувати.
А сусідка що між нами живе вже місяць спати не може бо всі сусіди щось будують а вони ні.
Хоч в дворі і сарай і літня кухня. Алеж треба щось робити
Давно без алко• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
вчора дізнавались, модульний будинок, який збирається максимум за рік, 100 кв 39 тис дол. Ще й наче готовий всередині.
Так точно!• 14 августа 2023
Нафиг дом такой ценой. Я до войны работала, чтобы покупать квартиры... и где они сейчас? Разбитые в оккупации. А могла бы на эти деньги шикарно пожить.
Больше никакой экономии ради будущей недвижимости. Я живу СЕГОДНЯ.

МадамОхмури• 14 августа 2023
Заздрість це погано,дуже погано,ви самі ж назвали негативні моменти,що люди себе обмежують.Мені от теж заздрять ,бо в мене вже 2 квартира з хорошим ремонтом у новобудові,так склалось що не приховати,але ніхто не бачить,що лишилась без машини і зараз то таксі то комусь кланяюсь ,щоб підвезли з дітьми,питання зараз перейти на нове житло,бо низький поверх і зима з відключеннями на носі,а дехто вже рахує мої прибутки від здачі старої,яку я не планую здавати)таке от,бісять такі люди,які заздрять .
175см55кг19лет (она)• 14 августа 2023
Хто вам заважає їсти картоплю та будувати будинок?
У вас свої пріоритети, у них свої. Чому ви заздрите? Наче воно з неба падає, а вам ні. Вони ж пахають. Подумайте.
Бабулька• 14 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так це все зі слів автора...не думаю що гаруючи на городах хдять саму картоплю. Так може і з іншим..
Одяг та сумки• 14 августа 2023
чому заздрити - життя іде - відпочинку нема, їдять картоплю. життя пройде і кому той будинок великий потрібно? диття одне - я живу зараз. А на старості планую з чоловіком маленький будиночок на двох. Чуже життя темрява- самі надумали щось і заздрите
Одяг та сумки• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
ой насмешили у меня дядька троюродный всю жизнь так строил и ему уже 65 строит доси - жены уже нет - есть женщина -живет отдельно приходит вгости. Кому тот дом нужен - домина и он сам( Дети живут отдельно не в селе. Не завидуют вечной стройке.
Давно без алко• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
і що вони згадають на старості літ, тільки як його будували??
Знайомі є, 13 років стройка з ремонтом, тяжка праця, щоб гроші на це все заробити, гарно, але того не варте, діти виростуть і поїдуть до міста, вони навіть не встигають насолоджуватися цим будинком, бо там ще треба дороблювати
Капитошечка• 14 августа 2023
А в мене є великий будинок, дві машини і квартира, мені не заздріть будь ласка.
Володарка мрій• 14 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Тоже есть такие знакомые. Строили двухэтажный дом, тянулись как могли, во всем отказывали себе. Пока достроили, дети выросли, упорхнули из дома.
Потом хозяин дома умер. Осталась она одна, ноги болят на второй этаж ходить, спит и живёт на на первом этаже в кухне
Мира всем• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
ну не знаю, я тоже иногда завидую тем, у кого большие квартиры/дома. Но жить впроголодь и спать на матрасе (я не преувеличиваю: реально знаю семью, которая купила квартиру и год на матрасе спала на полу - денег на ремонт не было), или как была одна тема тут на советчице: женщина 15 лет в штопаных трусах ходила, чтоб да квартиру скопить --- это явно не по мне.
тем более, что сейчас жизнь такая: привяжешься к недвиге, а её то оккупируют, то разбомбят, то придётся бросить и ехать с одними документами в другую страну.
Я вкладываю в образование детей и отдых.
чисто ИМХО только это и ценно
Кружите меня,кружите• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Ну так правильно, они зарабатывают , откладывают, экономят на всем и строят
А всем хочется здесь и сейчас, ничего не делая
автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Село є село.
хахахха)