Ласунка• 14 августа 2023

Заздрю сусідці. Що робити?

Доброго дня.
Дівчата допоможіть, я призналась собі що зазадрю сусідці(

Вони будують дім, вуличезний дім, роблять ремонти, хоча звичайна сільська сім´я. Вони обмежують себе у всьому у відпочинку/пожорожах/дорогих покупках, все в дім. Пахають постійно на городі, їдять восномному картоплю, тримають хозяйство і таким чином економлять на продуктах.

І я реально помітила що мені цікаво що ж вони там роблять в будинку і я собі призналась що заздрю, бо я сама мрію про будинок. Там де я зараз живу будуватися/робити ремонт не хочу, плануємо переїзд, так і будинок не зрозуміло чи буде мій. Але сам факт що хтось інший будує і я хочу не дає мені спокою((

Що робити з цією заздрістю?!
Кіна не буде• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
ні я так жити не хочу. я теж відкладаю гроші збираю на майбутній будинок, але мені хочеться вже))))
Ви, як моя подруга. Не хочуть собі з чоловіком ні в чому відмовляти, але заздрять, коли інші квартири купують. Ви ж самі бачите, що потрібно економити та збирати роками.

автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
чому заздрити - життя іде - відпочинку нема, їдять картоплю. життя пройде і кому той будинок великий потрібно? диття одне - я живу зараз. А на старості планую з чоловіком маленький будиночок на двох. Чуже життя темрява- самі надумали щось і заздрите
вони будують для всіх, в них один син і дочка і вони з таким що потім і дти тут будуть жити
Володарка мрій• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Ну, такое себе. Три хозяйки на одной кухне это кайдашева семья)
МадамОхмури• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Діти не будуть там жити,мійсвекор таке будував,в результаті чоловіку купили квартиру аби відстав від свої частини, сестра чоловіка тоже там не живе,а вони живуть збоку в меншій хаті,бо ту опалити 2 поверхову невигідно,та й таке)
автор Ласунка • 14 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
можуть жити бо ця сусідка живе з матірю своєю. там мамка все командує
Пи Пи Пилюля• 14 августа 2023
У каждого свои приоритеты, я тоже работаю без выходных и моря в жизни не видела и за свои 35 была в отпуске 2-3;месяца , но собираю деньги и до елаю ремонт и покупаю технику
Пи Пи Пилюля• 14 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Да ну нет, нечему тут завидовать. Трудотерапия, отсутствие нормального питания, отвратительный уровень и качество жизни. Ваша соседка скорее всего одевается плохо, выглядит ужасно и так же себя чувствует. Может оказаться, что это она вам завидует, если вы делаете маникюр, ходите в спортзал, покупаете одежду и раз в год куда-то ездите.
В итоге с голым задом красивая, чему завидовать
всегдаДаДа• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
вони його будують вже років 7-8 і кінця не видно, дуже великий будинок
Так а чому Ви тоді заздрите? Ви раніше написали ’хочу так жити вже’. Але ж вони не живуть ще в тому будинку. Вони живуть в будівництві на пустій картоплі.
Може ви заздрите, що вона має мету, має чітке уявлення про своє майбутнє і йде конкретним кроками до тої цілі?
Новорічна пальма• 14 августа 2023
Ответ дляЗабула що?
там все село завидует, не только вы.)
Да ладно. У нас многие строятся, делают ремонты. Ну и пашут для этого

Леопардові панчохи• 14 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Почему с голым задом? Ещё не известно что лучше, дом или сбережения. Да и жизнь коротка, надо успеть насладиться.
Или Вы считаете, что все, кто путешествуют ничего не откладывают? Я думаю, что обратная картина бывает чаще. Сначала дом, потом ремонт, мебель уже в кредит, потом дом требует обслуживания, ремонта, отопления, содержания, элементарной уборки. И вот уже доходов не хватает на жизнь, не то что на сбережения. И уже не вещи служат людям, а люди вещам. А потом якоря, недвижимость ценой в молодость не даёт уехать туда, где работа лучше, жизнь легче. И т.д. и т.п.
Пи Пи Пилюля• 14 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Все без фанатизма, на старости не будешь ездить, если ходить не можешь
Леопардові панчохи• 14 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Европейцы ездят. С комфортом на круизный лайнерах с медперсоналом. Цена за месяц в хорошем доме престарелых сопоставима с ценой путешествия на лайнере.
Конечно, правда всегда посредине. Попрыгунья стрекоза тоже не мой герой. Автор на него не похожа. Если хороший частный дом не по карману, нет смысла в честь него отказываться от нормальной жизни, но добиться ценой ограничений в элементарном. Зачем такая жизнь?
Пи Пи Пилюля• 14 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Это не наш менталитет, например я не хочу в дом престарелых, я хочу с родными и близкими в своей доме, я не хочу жить среди чужих, мне так плохо. Зачем мне дом, что бы меня выгнали дети, на фиг таких детей, я лучше дома сама буду жить и точно не выпрут.
У каждого свои ценности, к чему зависть
Хочешь дом ищи пути что бы заработать или ужимайся. Я например не понимаю эти путешествия, мне они не приносят ничего кроме стресса и забот. Я люблю дом и диван
всегдаДаДа• 14 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мне кажется автор завидует не каким-то материальным достижениям соседки (потому что по факту их ещё и нет же), а скорее состоянию соседки.
Мульйонерша• 14 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Так в чому плюс? Тільки будують і будують, і себе у всьому обмежують
Вляпайтесь в кредити, побудуєте швидше.
Потім будете сидіти в своєму будинку з задраними ногами на балкончику і складати графіки погашення заборгованості
Зате з сусідкою змагання закінчаться на вашу користь
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Вляпайтесь в кредити, побудуєте швидше.
Дивіться кому відповідаєте, я не автор
Мульйонерша• 14 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Дивіться кому відповідаєте, я не автор
Ой, точно. Промазала
Одяг та сумки• 14 августа 2023
Ответ дляЛасунка
а діти прям мріють про це щоб з батьками жити. яб не заздрила чужому сумлівному щастю