А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 15 августа 2023

Майбутнє України?

Хтось вірить, що з такою корупцією, коли під час війни свої обкрадають своїх, щось суттєво зміниться? Хто з Заходу буде інвестувати в таку економіку? Чи гадаєте, що без інвестицій можна покращити економічну ситуцію?

Можете вірити в що завгодно, але ніхто грошей не дасть. Свої і далі будуть обкрадати своїх і після війни. Поки в Україні не приймуть презумпцію винуватості чиновників за корупційні дії, тут нема чого робити. Призумпція винуватості: якщо у посадовця або його родини виявиляються статки, які не можуть бути пояснені його офіційним доходом, тоді він повинен надати докази своєї невинуватості. Не надав доказів - в´язниця.

Але ніхто цього не прийме. Верхівка влади не буде садити своїх, вони боягузи. А пересічним нема до цього жодного діла, вони і далі будуть сидіти і нити в інтернеті про тяжку долю і шукати ’крайніх’. Поки не прийде час вибору: або пакувати валізи і виїзджати або сидіти з зембабвійською інфляцією.

Звідки це я знаю? Логіка. Вважайте її не правильною. Ваша справа. Але потім не нийте, що ніхто не попереджав.
interior_designer• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Удалено администрацией...
сама вже спакувала?

грешница кающаяся• 15 августа 2023
майбутньго в Украине,к сожалению,пока НЕТ.Ворье,мародеры при власти,коррупция -вот враги Украины,даже больше ,чем рашисты.
автор А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА • 15 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну так чудово, але не треба лізти до нас. По такі совєтчікі нічим не краще від корупціонерів та інших
Звісно, вам ваша корупція як мед. Ви чиновник?
Nat-li• 15 августа 2023
Ответ дляinterior_designer
сама вже спакувала?
Вона вже 3ій рік на заводах
interior_designer• 15 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Учасник проєкту з 16.07.23
Ответ дляsunholder
Удалено администрацией...
Ви чиновник? Захищаєте корупцію?
olgabaluta• 15 августа 2023
Ну наконец-то! Тема для срача! Я уже устала ждать! 🐎

sunholder• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
ви як той ацап сраний
живе так гарно, в достатку та щасливо, а українці бідні нещасні все спокою не дають)))
interior_designer• 15 августа 2023
olgabaluta жаль нет смайла клоуна
Ответ дляsunholder
Удалено администрацией...
Ну вже добре, початкова англійська є. Буде легше пакувати валізи.
MarryV• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Вказівки і поради різні речі. Протверезійте.
А ким ви працюєте в Німеччині?
Черноморская ривьера• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Є, пакувати валізи. Або розлабитись і насолоджуваться, поки тебе гвалтують.
вы что выбираете?
Ответ дляinterior_designer
сама вже спакувала?
Читайте вище. Відповідь була.
Nat-li• 15 августа 2023
Ответ дляinterior_designer
olgabaluta жаль нет смайла клоуна
балюта=срач
она и не скрывает
Черноморская ривьера• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
3 роки як родиною вихали. Перед тим 3 поки мову вчили. Все добре тепер. Навіть супер.
вот оно что,тогда какое вам дело до оставшихся?
vihola• 15 августа 2023
Без аноніма не вийде розхитати, «всьо ні так адназначна» підтримали б задоволенням цей емоційний, песимістичний меседж, але зайвий раз не хочуть палитись.
Ответ дляNat-li
Вона вже 3ій рік на заводах
Далеко ні. Свій бізнес.
olgabaluta• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Так, в Зімбабве теж живуть люди і добре заробляють. Їх дууууже мало, але є. Решта - жебраки. Певно дурні і не хочуть заробляти нормально.
В десятку! 🤗
Чашечка кофе• 15 августа 2023
Цікаво через скільки тему закриють, а вас забанять...?

Найкраща• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Вчіть мови.
Півкраїни знає мови. Що далі?
Nat-li• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Далеко ні. Свій бізнес.
Да я вде поняла, що у вас бізнес.
Почьом пост?)
olgabaluta• 15 августа 2023
Ответ дляAleksandra0505
Это этап развития страны
Как человек развивается, так и страна. Те страны, в которые Вы предлагаете выезжать тоже когда-то бегали в набедренных повязках. Если другие смогли развиться до того уровня, чтобы у них хотели жить, то и мы сможем. Успеем ли пока живы? Не уверена. Слишком большой разрыв(, но ВЕРА В УКРАИНУ есть.
Что именно Вы считаете развитием?
грешница кающаяся• 15 августа 2023
Ответ дляinterior_designer
Учасник проєкту з 16.07.23
кому то правда глаза колет.
sunholder• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Ви чиновник? Захищаєте корупцію?
в ваших європах корупція ще більша, отямся
interior_designer• 15 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
кому то правда глаза колет.
Кому 🤣
Ответ дляsunholder
ви як той ацап сраний
Маю бажання, щоб інше теж добре жили. Вам в Україні добре деветься як і всім іншим? Зарплати в Україні супер? Жебрацтво у 90% і не розказуйте, що це не так.
грешница кающаяся• 15 августа 2023
Ответ дляinterior_designer
Кому 🤣
вам.)))
interior_designer• 15 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
вам.)))
та мені пох
sunholder• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Удалено администрацией...
Ответ дляMarryV
А ким ви працюєте в Німеччині?
Не в Німеччині. Саме де - немає різниці. В ЄС багато країн. В мене свій бізнес.