Щебетуха• 15 августа 2023
Де можна купити стартовий пакет Київстар з безлімітним інтернетом відразу?
Дякую заздалегідь.
В рот не ложи• 15 августа 2023
Безлімітний інет, то він умовно безлімітний.
Вам потрібно підійти в точки Київстар у (знайдіть їх перелік на сайті) з паспортом і купити контрактний тариф і номер звісно.
У моєї доньки 250грн (безлімітний інет, але насправді 40 ніг швидкісного, а далііііі), в мене 350грн (безлім інет, але насправді 60гіг швидкісного було, начебто зараз 100 гіг, а далі гальма, але в цю суму входить ще і провідний інет!!!)
english book• 15 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Там є пакет без гальм,але за 500грн.Повний безліміт.
А ваш тепер на 100гіг,а потім гальмує.
Ще є новый тариф СуперГіг. Він за передплатою, і в ньому лише інтернет. Дзвінків, та смс немає. Лише інтернет. Гальмує після використання 300Гб
А ваш тепер на 100гіг,а потім гальмує.