Фрикаделька• 16 августа 2023
Як позбутися цього сорому...
Так вийшло, що мої другі стосунки закінчилися провалом, перші стосунки були близько року, другі - 2 роки, мені дуже соромно за це на роботі, перед сусідами, перед батьками, родичами, знайомими... Реально таке відчуття ніби я гуляща хвойда, і перетягана мужиками... Завжди хотіла мати один шлюб на все життя, такий був у батьків, у бабусь, і в мене хороша репутація в цьому плані... Мій світ рухнув, цими думками я довела себе до відчую, мені соромно бути на роботі та підходити до свого будинку, таке відчуття, що всі обговорюють мене і тикають пальцем... Як позбутися цього...
младокошкина• 16 августа 2023
Купите дихлофос и вытравите тараканов в своей голове. Жить станет проще
Колгоспниця• 16 августа 2023
Жесть какая душная, поэтому и отношения не складываются, от вас все будут бежать роняя тапки, смиритесь
Летала_НаМетле• 16 августа 2023
ото у вас комплекси, ви все життя збираєтесь прожити під гаслом ’Шо скажуть люди’?
Аннуитет• 16 августа 2023
Ну що ви таке кажете. Ви маєте право мати стільки стосунків, скільки вам буде потрібно. Не обговорюйте ні з ким своє особисте життя, зробили покер-фейс і живите далі.
Майданщица• 16 августа 2023
Зависимость от «чужого мнения»- является индикатором незрелости личности. Вам нужно работать над собой.
Бочка порохУ• 16 августа 2023
Ваші подруги, колеги, сусідки у всіх один шлюб на все життя?
Думаю, ні
І що , хіба комусь до того є діло?
Думаю, ні
І що , хіба комусь до того є діло?
КошкинДом• 16 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Насправді, від цього нелегко відійти, особливо, коли батьки все життя довбуть цією фразою. Але...авторе, вище ніс і не звертайте уваги.
Летала_НаМетле• 16 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
це просто кошмар, прикиньте така вийде заміж, чоловік буде ображати, а вона терпіти бо шо люди скажуть....
Salsa-24da• 16 августа 2023
Автор, у вас жирнющие тараканы в голове.
З.ы. Вы можете быть совершенно не в курсе о количестве мужчин у ваших бабушек/мамушек.
Обычно с внучками-дочками это не обсуждают.
Предполагаю, что если бы все вам стало доподлинно известно, вы бы очень удивились
Лорка-хлорка• 16 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
По этому комментарию, вы мне тоже показались душной )
КошкинДом• 16 августа 2023
Ответ дляМорковна
Стыд только в вашей голове.
Никто о вас не думает, не льстите себе)
Так і я кажу, що всім пофіг насправді.
Невидимка• 16 августа 2023
Так, автор, Ви у себе одна! Не звертайте уваги на інших.
Закінчили стосунки, значить, так треба було. Подумайте, який досвід Ви звідти винесли, бо кожні стосунки— то життєвий досвід.
Не вздумайте прогинатися перед чоловіками. Це говорю Вам я, 42 річна жінка, яка була 2 рази заміжня, 20 років шлюбу. З тим самим чоловіком, коли я перед ним бігала, обслуговувала ( бо так мене виховали), він вважав себе барином. Потім я поступово почала ставити його на місце і цінувати себе, то він зараз набагато більше цінить мене. Але ця впевненість повинна йти з середини. Бо Ви зараз перелякана.
Навіть якщо б у Вас було 10+ сексуальних партнерів, то нічого в цьому страшного не було би. Ви лише набрались би досвіду, були би впевнішою.
Вже неодноразово обговорювали, що багато чоловіків гноблять «хороших», «правильних» дружин згодом, а піджимають хвоста перед «стервами».
Дуб береза• 16 августа 2023
Блін, ото ви затуркані родичами. А шо люди скажуть?
Вам треба цього позбуватись.
А чого шлюб не склався?
Розкажіть трошки, думаю причину можна знайти, але ви її не побачите самі
Вам треба цього позбуватись.
А чого шлюб не склався?
БершкомангоЗар• 16 августа 2023
Ответ дляМайданщица
А незалежність, ознакою шизоїдного розладу
ПироженкА• 16 августа 2023
Автор, всем так глубоко всеравно на вашу жизнь. Даже родственникам.
Это все в вашей голове
Чупокабра• 16 августа 2023
Та що мужика до мамок ревнує то ваша подруга?
Якщо ви не троль то спишіться з нею, сходіть на каву і до лікаря
Чорт і Шо• 16 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Не звертайте уваги. Всім пофіг.
ні ,якраз цим родичам, у яких одне на все життя , не пофіг ,
Чорт і Шо• 16 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
від таких як вона втікають ще швидше ,як від автора)))))
СамавиховуюКота• 16 августа 2023
Минули ті часи наших бабусь, де у 19 одружилася, у 20 народила, у 23 другого і один чоловік, хоч п´є, б´є, ображає, сварки, на дітей плює, але розлучення то ганьба для жінки, треба жити, бо що люди скажуть.
Фрикаделька
• 16 августа 2023
Ответ дляДуб береза
Вам треба цього позбуватись.
А чого шлюб не склався?
Вам треба цього позбуватись.
А чого шлюб не склався?
перший був жадібний, такий собі скряга, типовий пополамщик, ще й до того ж мамусин синок, і пиво кожен вечір з друзями, спочатку взагалі цього не було видно...
другий просто психопат, спочатку просто був ідеальним, потім таке лізти почало, людину не впізнати, купа зрад за спиною, брехні...
ПироженкА• 16 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
А за що вам соромно?
Ну що ви, мамо!• 16 августа 2023
Автор, ви написали неначе після кожних відносин залишилось по дитині, а ви ще в пошуках і гуляща
Полюбіть себе, будь ласка!
Майданщица• 16 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Можно ссылку на такие исследования и выводы?
Зараз все скажу• 16 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
Вы начинали встречаться с первыми попавшимися, кто предложит? Может куде начать выбирать что то посерьёзнее?