Фрикаделька• 16 августа 2023
Як позбутися цього сорому...
Так вийшло, що мої другі стосунки закінчилися провалом, перші стосунки були близько року, другі - 2 роки, мені дуже соромно за це на роботі, перед сусідами, перед батьками, родичами, знайомими... Реально таке відчуття ніби я гуляща хвойда, і перетягана мужиками... Завжди хотіла мати один шлюб на все життя, такий був у батьків, у бабусь, і в мене хороша репутація в цьому плані... Мій світ рухнув, цими думками я довела себе до відчую, мені соромно бути на роботі та підходити до свого будинку, таке відчуття, що всі обговорюють мене і тикають пальцем... Як позбутися цього...
Фрикаделька
• 16 августа 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор, ви написали неначе після кожних відносин залишилось по дитині, а ви ще в пошуках і гуляща
Полюбіть себе, будь ласка!
дітей немає, офіц. шлюбів не було
Умничка-помощничка• 16 августа 2023
Невже такі люди справді існують? Автор, та всім нормальним людям чхати на ваші стосунки. Інша справа, що якби ви не ’зазнали поразки’ ,то на мою думку ,ви були б якраз із числа тих,хто судачить за спиною і рахує чоловіків всіх сусідок і родичів . Вам уже порадили витратити тараканів в голові,тож підтримую. Одна з найбільших тупостей це витрачати єдине життя на пересуди чужих людей, а тим більше на коперсання у чужій білизні.
БершкомангоЗар• 16 августа 2023
Майданщица• 16 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Скрін з вайбера- то дуже впливове та коректне джерело інформації та досліджень. Дякую.
Дуб береза• 16 августа 2023
Ще раджу обірвати з родичами. Ви це все чуєте про інших (осуд, перемови) і на себе приміряєте. Найрідніші люди ненавмисно можуть бути джерелом нещасть. Може вам здаватись то невірним, але проаналізуйте про що в ваші сім´ї говорять
Дуб береза• 16 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ні ,якраз цим родичам, у яких одне на все життя , не пофіг ,
Родичі давлять, жаліють, переживають що що?
Що не так як у них?
Не буває повторів. Не можете ви під копірку жити.
Не повезло. Ну і що? Ставляться до вас як до ущербної.
Жах, жах, жах.
Що не так як у них?
Жах, жах, жах.
Дама_с_коготками• 16 августа 2023
Ответ дляДуб береза
Я не автор, но вот буквально не давно сама пришла в ужас от осуждения моих родителей, на пустом месте меня облили грязью, упрекнули разводом (в котором моя мама принимала активное участие) на то время сыну было 6 месяцев, ребенок его и не знает даже, потом опять под давлением мамы жила в гражданском браке ( постоянно пилила тебе штамп не нужен, дети больше не нужны, живи так) Я ушла, вышла замуж, так для нее это было не радостью а разочарованием. В итоге меня в мои 33+ начали упрекать моим браком оф. и гражданским , моими до брачными ухажерами - родители меня аж спротивили, в таком свете выставили меня же в моих же глазах , как будто я и мой ребенок какие то не благополучные отбросы
Дуб береза• 16 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Не по их получилось
Мне мама кричить зачем тебе такой дебил, зачем с ним жить, калечиш себе жизнь, на сто ты детей рожала.
Это уже 22 года брака. Я знаю его недостатки, но мне прям тыкают ими постоянно.
Карочче добивают