сказочное_Бали• 17 августа 2023

Яхта. Київ. Басейн.

Хто був? Скільки коштує цілий день?
Файна_зупка• 17 августа 2023
Ось Вам ціни

автор сказочное_Бали • 17 августа 2023
Можна просто прийти чи бронювати? Я так розумію по 150 грн обмежена кількість
Файна_зупка• 17 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Ну ви спробуйте набрати їх. Ми не були там.
Файна_зупка• 17 августа 2023
ПушАпница• 17 августа 2023
150 - це дитяча зона.
За вхід нічого, лише за місце. Бронь обов´язково. На вихідних за 2-3 тижні зайнято. У будні не підкажу.
Яхта подобається просто без сезону бассейна. А так дуже багато людей..
Локшина на вухах• 17 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Якщо вам не вистачить шезлонга, можна розміститися на своєму покривалі на штучній траві або на гальці
автор сказочное_Бали • 17 августа 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
І скільки прийдеться заплатити?
Локшина на вухах• 18 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
І скільки прийдеться заплатити?
Ми нічого не платили. Але якщо дорослі захочуть поплавати в басейні для дорослих, то за кожного доведеться заплатити 150 грн.