Каляка маляка• 17 августа 2023

Як проходить моє життя без тебе…

Я приходжу з роботи, по дорозі купляю шось поїсти, випиваю трошки горілки, закушую і реву, згадуючи наше щасливе минуле, ще дивлюсь тупі відоси типу «Як повернути колишнього» та «Як пережити розлучення», більше нічого не цікавить та не потрібно, на вихідних я тупо лежу цілими днями і реву, в пʼятницю і суботу дозволяю випити собі побільше, в цьому весь сенс життя… Могу напитися до рвоти, пробачте за откровення… Можете кидати тапки
Aishiteru• 17 августа 2023
А я навіть на роботу не ходила, лежала, не могла ні їсти ні пити. Але нічого, і це пройшло. І вас пройде🤍

Мао_Мяо• 17 августа 2023
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 17 августа 2023
Кидаю первый тапок
Кастрюлька• 17 августа 2023
Много свободного времени... Актуально фото
автор Каляка маляка • 17 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Ви звільнилися? Я не можу тупо не ходити на роботу
Твоя подружайка• 17 августа 2023
Поплачьте, передавите эту боль и с новыми силами начинайте жить. Просто поставьте себе срок- неделю страдаю и с понедельника начинаю новую жизнь
Aishiteru• 17 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Так, лежала пластом і все, навіть не звільнялась, думала вмерла. Весь світ зупинився.
автор Каляка маляка • 17 августа 2023
Ответ дляКастрюлька
А якийсь варіант є крім корови?
Твоя подружайка• 17 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
А якийсь варіант є крім корови?
Коза 😂

Фуліганка• 17 августа 2023
Автор, що сталося?
Чому розлучилися?
Кастрюлька• 17 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
А якийсь варіант є крім корови?
Похудеть и накачать кубики! На адреналине получится
автор Каляка маляка • 17 августа 2023
Ответ дляAishiteru
😫
Эскиз бесконечности• 17 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
А якийсь варіант є крім корови?
Стать героем в рядах всу, там грустить некогда будет и замену найдёте быстро.
Птица Говоруша• 17 августа 2023
Тьфу. Я думала за назвою теми, що чоловік з війни не повернувся. Ну пийте, шо ж…
Алина-1240• 17 августа 2023
Сейчас распродажи,столько одежек красивых,какой то маникюрчик сделать,прическу,ухаживать за собой,глаза засветятся,глядишь и бывший бы причухал
Курочка-чубаточка• 17 августа 2023
Ответ дляAishiteru
А що зараз? Стали щасливо?
Бронетапці• 17 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Коза 😂
А лучше две
Почекуха• 17 августа 2023
Я роботу змінила, бо була в стані як ви
Просто заставила себе написати резюме і відправити
Бо знала,що там я буду жесть як завантажена і не получиться прібухнуть вечором,бо голова потріьна світла, ну і працювала спершу зранку і до 19-20
Скажу я вам- спочатку було шалено тяжко, дуже. Я ридала на роботі щодня. Мені було все одно ,яка зп і тд. Головне загрузить голову. Легше ставало потроху з кожним місяцем
Результат через пів року- я працюю в компанії ,яка є лідером в своєму сегменті в Україні. Маю класну зп, ще й вся біла. На роботу ходжу,як мені зручно, часто працюю з дому. Часто працюю до 17.00))) а на душі стало в рази легше. Накриває бува, але так, ну пару разів на місяць

Бажаю Вам теж якнайшвидше прийти в нормальний стан
Бараболька• 17 августа 2023
Ответ дляМао_Мяо
Удалено администрацией...
И что теперь? У всех остальных резко пропали заботы и проблемы? Никому больше не больно?

Aishiteru• 17 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
А що зараз? Стали щасливо?
Як сказати. В принципі так, все є) Але перше кохання не забувається, здається просто шматок мене вирвали і все. Іноді сниться. А вже років 10 пройшло десь.

Не страждаю, просто згадую приємне. Його вже не повернеш ніяк.
ГороховаЯ• 17 августа 2023
Я не знаю, девочки, жизнь так быстро уходит, ну нахера её на писькострадания тратить.. Ну в 15 лет окей
Ну блин, вы чего.
Потужна махіна• 17 августа 2023
Автор, вам нужно к психиатру обратиться.
Хочу наколоти губи• 17 августа 2023
Дуже співчуваю, це дійсно боляче. Я намагалася не бути сама. Просто постійно через силу зустрічалася з подругами. З ними неможливо не сміятися)) Так і пережила потрошки
КинДза• 17 августа 2023
я понимаю, что грустно, но зачем же заниматься саморазрушением?
Атрика• 17 августа 2023
Не буду я кидатися взуттям.А от за алкоголь поскриплю трошки-алкоголь не допомагає ,він просто збиває хід думок. Все пройде і це також.
Курочка-чубаточка• 17 августа 2023
Ответ дляМао_Мяо
Удалено администрацией...
Огидний ваш коментар
Варена цибуля• 17 августа 2023
Для начала замените горилку на вино, хотя бы. Шо ж вы такое крепкое глушите
Анонимарик• 17 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я думала він вмер. Він покинув,а Ви страждаєте?
ПлакалаВАвто• 17 августа 2023
Скільки часу пройшло?
Злюка-закусюка• 17 августа 2023
автор, доказано уже.. максимум год человек выходит из прошлых отношений, если они были ооочень зависимыми. потерпите и станет легче. Может спорт усиленный ,если есть такая возможность?