Дона Ко Ко• Изменено 18 августа 2023

Прописка в Дії

Дівчата, підкажіть
Мені треба прописати дитину в Києві для садочка.Є людина яка на це згідна
Чи можна прописати без відвідування держ.установ?
Чи можливо це зробити в дії?
Чи все ж таки треба кудись їхати?
Дякую
Киця-бриця• 18 августа 2023
Дитина до 14 років може бути зареєстрована тільки з батьками або одним з них.

автор Дона Ко Ко • 18 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Дякую,не знала це...
В інтернеті попадалася реклама таких ’послуг’за 1000 грн
Як же ж тоді вони це роблять?
Киця-бриця• 18 августа 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую,не знала це...
Як же ж тоді вони це роблять?
Після 14 років за згодою між дитиною,батьками і власником може бути реєстрація не за місцем реєстрації батьків. Можливо власники житла так пропонують свої послуги .
автор Дона Ко Ко • 18 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Дякую!
Масяня Я• 18 августа 2023
В Дії не змогла це зробити. Дозвіл батька потрібно. В Києві це робила декілька днів назад - 5 хвилин і готово В ЦНАПі. Дозвіл батька треба. Ще для садочка не тільки реєстрація , а і сплата податків якщо працюєш офіційно
автор Дона Ко Ко • 18 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
Мені сказали,що або карта киянина (тобто , сплата податків) або реєстрація дитини в Києві...
Я не працюю,а тато дитини ФОП,але реєстрація в іншому місті