Радуга-дуга• 23 августа 2023
Какпявысота потолков в вас в квартире, в доме?
Силиконочка• 23 августа 2023
От скажіть мені що вам дасть ця інформація ? Післе утеплення підлоги і стелі і натяжної стелі 2,60
Повітруля• 23 августа 2023
3,1 сталинка
Всегда хотела кв с такими потолками, а тут еще и с лифтом в доме попалась
Петриківна• 23 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Що утеплювати,якщо взимку +25
Силиконочка• 23 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Що утеплювати,якщо взимку +25
в кого взимку +25 ? Тепла підлога і стелю так як верхній поверх
Петриківна• 23 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
В нашому будинку на 5 поверсі ще тепліше чим в нас.
Силиконочка• 23 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Ну я за ваш будинок дуже рада, не думаю що ми з вами сусіди
Радуга-дуга
• 23 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Вот! А было б у вас 3.40 написали бы и все, не докапывались бы зачем да почему
Силиконочка• 23 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
та я не знаю скільки там спочатку було зараз по факту 2.60
Несемо світло разом• 23 августа 2023
В одной квартире 3м, понижали до 2,75м. В другой застройщик заявил 2,75м, но по факту сдали 2,65м, сделаем потолок, хоть бы 2,60 осталось. В доме были 2,35м, переделали пол, добавили 10см, теперь у меня ’американский стандарт’))