Admin• 24 августа 2023

З Днем Незалежності, Україно!

Сильна та незламна!
LLuthien• 24 августа 2023
Україна була,є і буде завжди!Слава Україні,Героям Слава!
Дождливая• 24 августа 2023
А червоному смайлику здохнути в муках. Тицьнешь ще раз- справдиться)
marata• 24 августа 2023
Як показово - матрьохи по всіх коментах пройшлися, свої недаловолені пики поставили. Слава Україні! Хай вся русня згине!!! 🇺🇦
In limbo• 24 августа 2023
З Днем Незалежності 💙💛 Живи та квітни, наша прекрасна!
Хай усім борцям за щастя, за визволення свого народу світить сонце самостійної України 💙💛
Vlada-Maria• 24 августа 2023
Ответ дляОксана-ec34
Вiтаю рiдненькi !!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Yv9W-IM83bY
Аж мороз по шкірі... згадала його концерт у Львові на стадіоні в кінці 80-х, ми тоді студентами були, вдалося пробитись в перші ряди біля сцени. І як в кінці весь стадіон підхопив приспів....це було щось неймовірне на той час....
Vlada-Maria• 24 августа 2023
Ответ дляmarata
Плющить біснуватих, ломка))))
данка• 24 августа 2023
Слава Україні! Слава захисникам! Вічна пам´ять загиблим
Віримо в Перемогу, мир та майбутнє вільної України!
Оксана-ec34• 24 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
Так! Дуже люблю цю пiсню! Вона просто чарiвна! Вона найкраща!
Янусик-8438• 24 августа 2023
З Днем народження рідненька батьківщина 🇺🇦
Бессмертный пони• 24 августа 2023
elena901• 24 августа 2023
Вітаю нашу неньку Україну і кожного українця! Бажаю Перемоги й процвітання!
Remensa• 24 августа 2023
Лиса91• 24 августа 2023
З днем Незалежності України! 🇺🇦💙💛 Бажаю нашим воїнам сили та здоров´я, витримати, вистояти, і Перемогти рашистів, звільнити всі окуповані місця України! Слава Україні Героям Слава Слава нашим ЗСУ 🇺🇦💙💛
Vlada-Maria• 24 августа 2023
Ответ дляБессмертный пони
фото
Гарна А як би шикарно виглядала у неї в руці голова хуйла, що баламкається на плюгавих волосках
irina 2709• 24 августа 2023
Місто-герой Миколаїв приєднується до привітань. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
L-i-s-a-92af• 24 августа 2023
Ответ дляLady Luck 99
С праздником
Но чего-то не хватает мне кажется)
Бавовны на крымском мосту..
*⚡️Підрозділи ГУР МО здійснили висадку в Криму в рамках проведення спецоперації на мисі Тарханкут, — підтвердив представник розвідки Андрій Юсов.*

ЗМІ повідомляли, що 24 серпня близько 5-ї ранку в районі н.п. Маяк зав´язався бій із залученням авіації, а також було чутно вибухи.

Юсов заявив, що усі завдання в рамках спецоперації було виконано. Це той самий мис, де вчора знищили С-400.
Nifertity• 24 августа 2023
Davidka• 24 августа 2023
мульти1• 24 августа 2023
Дякуємо захисникам
AnnaSk1• 24 августа 2023
Ага
L-i-s-a-92af• 24 августа 2023
Незалежність — це не ціль, а шлях. І щоранку продовжуємо його разом зі своєю країною вже 32 роки.

Нехай на цьому шляху будуть перемоги, підтримка, тепло таких довгоочікуваних обіймів на вокзалах і незмінна віра у найкраще майбутнє.
flo• 24 августа 2023
З днем Незалежності! Слава Україні!
Шеллар• 24 августа 2023
І прийде час, коли один скаже: ’Слава Україні! ’, а мільйони відповідатимуть ’Героям слава!
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!
Valia007• 24 августа 2023
Mrs.Ochmonek• 24 августа 2023
З Днем Незалежності!
Перемоги і процвітання!
D_A_V• 24 августа 2023
всіх зі святом
vasilek5050• 24 августа 2023
З Днем Незалежності!🫶

Не хочу літа – хочу миру
Простих речей в звичайний день,
Щоб щастя потайки ходило,
Зібравши спокій до кишень.
І щоб метелики, ромашки,
Суниці, діти, спориші…
Щоб на світанку трелі пташки
Босоніж просто по росі.
Я хочу миру влітку… раптом
Без сліз, без нервів, без тривог
О того миру просто залпом,
Де про любов йде діалог,
Де не вбивають, не руйнують,
Чуже для себе не беруть
Де щиро людяність цінують,
Де у словах важлива суть.
Де знають мову (не ворожу),
Де гріють серце залюбки,
І вірять щиро в силу Божу,
І чисті помисли й думки.
І чисті душі…без болота,
Без ворогів і без брехні…
Щоб повернулась в моду цнота
І справжність в самій глибині.
PodolyankaUA• 24 августа 2023
З днем Незаежності, моя рідна Україно!
Перемоги і миру!
Нехай Бог оберігає Україну, Захиників і Захисниць України, кожну родину!
Слава Україні! Слава Героям!
felin• 24 августа 2023
Так вже хочеться знову у день народження, що будь як Україная- вільна та незалежна💙💛.
Lyucia2• 24 августа 2023
З Днем незаоюлежності!