Кіра-f410• 24 августа 2023

Чи можна у вашій школі знаходитись на території а не онлайн?

В Київскій школі 42 "директор" своїм наказом забороняє під час тривоги сидіти на лавці, а заганяє в грубій формі всіх в підвал. Каже або йдіть у підвал або за територію.
Наскільки це законно і правильно?
Обгрунтовує це своїм наказов і чомусь Зеленським))
Holly White• 24 августа 2023
А що треба робити під час тривоги?
Pink Swan• 24 августа 2023
В нашій школі можна перебувати на території лише учням, стороннім заборонено. Під час тривоги усі учні мають бути у сховищі.
dream7• 24 августа 2023
Во время тревоги только в укрытии (подвал). Никого не отпустят пока не заберут родители, даже старшеклассников.
Vita_Nikita• 24 августа 2023
У нас даже в школе не получится,разбитая.
mama63• 24 августа 2023
У нас всі діти ідуть в укриття. Відпускають звідти тільки в тому випадку, якщо прийде забере хтось із дорослих. Про це всі знають і виконують. А якщо у вас дехто не розуміє, то я не дивуюсь, що директор говорить ’в грубій’ формі
ПоЧуХонтес• 24 августа 2023
У нас школа без забора внутри жилого квадрата)) там никто не спрашивает директора можно или нет)) школа это по сути детская площадка и для выгула собак))