Патика-мотика• 24 августа 2023

Що робити з такою подругою?

Є в мене подруга, ми з нею разом вчились, рік тому закінчили університет. Я вже рік як працюю, вона не працює. Як вона висловилась за 15 тисяч вона не працюватиме, краще ніде не працювати ніж працювати ким попало. Батьки в неї при грошах, весь час оплачують їй різні курси, хотілки, зараз вона проходить айті курси, щоб потім працювати в айті. Вона постійно просить в мене гроші, і буває так, що потім не віддає, мені доводиться випрошувати їх в неї, принижуватись....коли ми гуляємо, звичайне діло хочеться зайти на каву, в неї ніколи нема грошей. Я пригощаю її кавою, вона ще замовляє тістечко, морозиво, салат, рахунок набігає оплачую я, а гроші ніхто но повертає. Аби ще один два рази я б зрозуміла, але це триває постійно(
Глубоководная селедка• 24 августа 2023
То ви лох-пробачте.
Душка-свекрушка)))• 24 августа 2023
так прекратите е цгощать
скадите сори, нищенских 15 тысяч самой не хватает
Кто крайний?• 24 августа 2023
Не зустрічайтесь з нею
Бабо-лебідка• 24 августа 2023
Что именно Вам непонятно?
ГейТуда• 24 августа 2023
Зачем вам это? Вас юзают и все. Это не про деньги, а про отношение.
Смурфетта• 24 августа 2023
То відмовляйте їй і вона сама пропаде
автор Патика-мотика • 24 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
То ви лох-пробачте.
Просто в мене є почуття провини перед нею.в студентські роки вона мене завжди виручала, бо в мене ніколи не було грошей, але я їй завжди віддавала або на наступний день або максимум через тиждень
Квітка папороті• 24 августа 2023
Это не подруга это нахлебник
Посудомойка• 24 августа 2023
Не общайтесь с ней , и все проблемы решены . Ненавижу наглых нахлебников(
Чупа-чупс• 24 августа 2023
А подруга-то где? Научитесь с молодости не цепляться за людей.
Глубоководная селедка• 24 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
То в чому почуття провини.Пийте каву до зустрічі з нею,включайте мороз і ігнор.
Смурфетта• 24 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Вважайте, що ви вже віддали тістечками весь борг, якого і не було, доречі
Я б такое не носила, но продаю• 24 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Вы уже отплатили ей сполна. Если не хотите обрывать общение, то просто морозьтесь по поводу денег. Просит одолжить- отвечайте, что нет. И все.
Криниця щастя• 24 августа 2023
Вам не с кем общаться?
И Вы за общение расплачиваетесь кафешкой ?
Не понятно почему Вы тогда жалуетесь.
Без Баяна• 24 августа 2023
Ответ дляГейТуда
100% теж була така ,,подруга,,
Криниця щастя• 24 августа 2023
Это знаете, как детки дружбу покупают сладостями и игрушками.
Мій не такий• 24 августа 2023
Лох не мамонт, не вимре.
З родзинкою• 24 августа 2023
А как аккуратно зашли с далека, что такая сякая, не работает, родители при деньгах))
Автор, если вас не устраивает, не оплачивайте. Не можете сказать прямо, то просто не пейте вместе кофе, говорите, что сейчас денег нет, воть и фсьо
Обижулька• 24 августа 2023
Автор ви лошиця! Якщо у подруги не має грошей на каву то вона ніхрена не п´є. А ви їй можете поспівчувати бо у вас є дохід.
Але вам все одно не вистачає всіх пригощати кавою.
Сорока-ворона• 24 августа 2023
В якому місці вона вам подруга? Просто виливає на вас час від часу свої проблеми і пригощається за ваш рахунок. Все.
Цукрові вишні• 24 августа 2023
Не ходити з нею по кафе. Або казати що немає грошей,нехай вона платить. Наступного разу відмовляйте ,грошей не давайте
Цветочница• 24 августа 2023
У вас немає коштів , самі ледь зводите кінці . Так кажіть і все . Зарплатня мала .
Не заздріть тьоті• 24 августа 2023
Почему родители при деньгах, спонсирующие ее курсы , не спонсируют ее ежедневные расходы?
Или вас таки за лоха держат.
Бабуся Бетман• 24 августа 2023
Автор, она Вас дурит, обеспеченная и нет денег на кофе? Не поверю... она не голодная! Не развращайте!
автор Патика-мотика • 25 августа 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Или вас таки за лоха держат.
Батьки я так розумію дають їй гроші, але вона швидко витрачає їх