Кукусик• 19 декабря 2025
Що відповісти мужчині який запрошує прилетіти на НР?
Була я тиждень тому в одному місті, святкували з подругами моє ДН. Там познайомилась з хлопцем він місцевий, класно провели час, навіть довелося летіти додому іншим рейсом, затусили, заговорились і я пропустила літак.. тепер виписує/видзвонює. Мені він сподобався теж і він запросив прилетіти знову в його місто святкувати НР, але я не хочу до нього летіти, нехай сам летить до мене. Але прямо його поки теж не хочу запрошувати.
Як йому краще відповісти?
Якщо я просто напишу що я не проти зустріти НР разом, але так далеко летіти в мене не получиться у звʼязку з роботою?
Чи як краще написати?
Як йому краще відповісти?
Чи як краще написати?
Кукусик
• 19 декабря 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Удачи. Хотя если честно, мужчины тугодумы. Им нужно все прямо говорить. А те, которые сами очень инициативные, просто коллекционеры краткосрочных встреч.
Я знаю, але я от зовсім не хочу зараз нічого ініціювати
З бісиками• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Летіти 5 годин заради того щоб без мужика на НР не залишитися і заради сексу?
Та ну, в мене немає такого відчаю)) сорі
Автор Ви в темі скільки раз написали слово анал, що будь який психолог скаже , що це не спроста, можна ж було писати іншими словами)))
Так що буде вам анал , не мудруйте
Кукусик
• 19 декабря 2025
Ответ дляЗ бісиками
Так що буде вам анал , не мудруйте
Я бачу вас теж це тригерить, як її
З бісиками• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Я бачу вас теж це тригерить, як її
Нет меня веселит
Хух дочитала тему, писец у вас тараканы
18 мнеУЖЕ• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Тому що він мужик і він повинен напрягтися, я хочу щоб він летів до мене а не я до нього. Все
Если Вы в Украине, то его ’медлительность’ вполне объяснима. Если нет, то он, похоже, не рассматривает эти отношения всерьез. Или по своему менталитету видит все по-другому.
В любом случае, что отвечать, Вам написали выше. Я больше пишу Вам, как повод посмотреть на это с другой стороны
Астановитесь• 19 декабря 2025
Ответ дляРомашкинная
Я переспала с мужем на первом свидании))) а тут 2 недели какая-то мура нудотная)))
А можно вопрос? Сколько вам лет?
Пьяная вишня• 19 декабря 2025
Ответ дляРомашкинная
я тоже. Причем мы приличные по жизни люди и никогда такого не творили)
Пьяная вишня• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ні не оно, я хочу щоб він приїхав, але не хочу запрошувати
вы Дева?
Маю сечі• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ні. Я не боюсь відмовляти, я хочу так зробити щоб він прилетів в місто де я живу, але щоб прямо не запрошувати, для мене це буде вчинок з його сторони.
хочу то, не знаю що)
Автор, святкуйте НР як вийде, а потім придумуйте різні атракціони і випробування для нього)
60 метрів сметани• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Мені не виходить прилетіти і сумний смайлик. Якщо він не тупий то запропонує альтернативу))
Кукусик
• 19 декабря 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Яка ще « медлітєльность»?
Ромашкинная• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Так ему и скажите - я хочу, что бы ты прилетел, но я тебя не приглашаю 🤣
18 мнеУЖЕ• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Яка ще « медлітєльность»?
Мыслительная. Про то, что если хочет провести праздники с понравившейся девушкой, нужно что-то делать самому
ДА да да• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Дайте нам його контакт. Ми скажемо йому, що б біг від вас подалі, поки не пізно
Ромашкинная• 19 декабря 2025
Ответ дляДА да да
По моему он уже убежал, иначе небыло бы этой упоротой темы)))
Все буде Україна• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Він припреться, типу до вас, а ви така - а я тебе не запрошувала, якщо шо.
Іди шукай готель чи хату - і все це під нр. Здуріти.
Не грайте в ігри - стане легше жити.
Все буде Україна• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ааааа, хочете, шоби покружив вас, поганяв за вами, пострибав на одній нозі, а він з претензією на здорову голову і нормальність прямо вас запросив до себе? Може, він тоже чорт, канєшно, але починати з маніпуляцій - все рівно херня. Якщо він вас прямо запрошує і спокійно прийме відмову - це не обов’язково знак, що він не зацікавлений, це знак ментального здоров’я.
Директор Пляжу• 19 декабря 2025
Ответ дляРомашкинная
Европейцы все бесхуястые, долго будете ждать вчынков))
Та який європеєць? Там скоріш за все турок. Ви ж бачите рівень автора, їй до європейця...
Дюймовочка• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
В мене якраз своя квартира, але я явно додому його запрошувати на першу зустріч на декілька днів не збираюсь.
А почему? Он бедный?
Дюймовочка• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
В мене там немає подруг.
В чому складність зняти готель і знайти ресторан?
Какой ресторан вы в какой стране, все д забронировано ещё 3 месяца назад
Дюймовочка• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Потому что он ещё вас не влюбился, мой муж тоже первый новый год без меня праздновал, познакомились за 3 недели до нового года, а я не звонила, не писала, просто жила свою жизнь, ему надо было суетится что б меня увидеть
Дюймовочка• 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Ну вряд ли вы праздновали ваш ДР в Сирии или Афганистане
А она может
Дюймовочка• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
В Єгипті я теж би його навряд святкувала
А чем там плохо, море солнце еда без лимитов
Фляшунька• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Що це міняє в даному контексті мого питання?якби білет оплатила я тут би теми цієї точно не було.
ну раз он олень златорогий, то доите дальше его.
Приглашайте в гостиницу на НГ, раз дома не хотите его видеть
Все возможно• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Вы определитесь уже) либо крестик, либо трусы)