Хропочка з гривкою• вчера в 23:48
Лишилось 2 дні
Я нервова, психічно неврівноважена, ненавиджу весь світ і себе. А чому дівчата? Бо я не пью" пісят "грам уже 60 дні, тобто 58,якщо точно .
Я лікую шлунок.
Це рішення було на автоматі, бо шлунок мене тривожні рік або і більше, і я вирішила завзято його лікувати. Тобто не кинути як стане легше ,як завжди( після обстрілу ввечері бахнути пивка з рибкоюі забутись) а вилікувати його. Весь прийом з заспокійливими і тд на 2 міс, гамтроенторол мій молодець вообще мужчина!
Це найжахливіші 2 місяці, (в сім´ї всі пересрались) я чекаю нервово ту неділю, цю неділю 21 число, щоб перевернути бокал просеко, а може і щось більше.
От і все, так жаліюсь вам, але трошечки в середині мене іскорка зажглась, бо лишилось 2 дні, а там почну знову тішить шлунок.
Пишіть що я алкашка , я всеодно в неділю почну з 11 ранку
Я лікую шлунок.
Тантрический кекс• сегодня в 00:43
Ответ дляЛенивица-красавица
я пью водку. компотики не понимаю.
Ви мужчина?
Тантрический кекс• сегодня в 00:45
Ответ дляЛенивица-красавица
женщина.
І по водочці виступаєте?
Вона ж не смачна?
Ленивица-красавица• сегодня в 00:47
Ответ дляТантрический кекс
І по водочці виступаєте?
Вона ж не смачна?
кому що. мені краще 100 г горілки, чим півлітра вина чи пива в себе влити.
Щаслива Я• сегодня в 01:29
Ответ дляПоліпривіт всім
Смотрю все советчицы пьют только просеко))) красиво жить не запретишь))
Мне оно не понравилось, фраголина вкуснее
Поліпривіт всім• сегодня в 01:30
Ответ дляЩаслива Я
Согласна, оно дешманское, и очень вкусное)) Дося-зачем платить больше!)))
хутряна володарка• сегодня в 01:48
Понимаю вас, я лет 7 потихоньку прибухивала, всё типа в меру. Тут, наверное, должна быть какая-то плохая история, но нет) Фишка в том, что я поняла, что после алко я становлюсь вялая, хочу спать и частенько у меня тяжёлая голова. Всё уже было совсем не так, как в 20, когда ты скачешь на фестивале или ведёшь беседы по 3 часа) В общем, я решила с этим завязывать. Поехала в санаторий на 3 недели и там не пила ни капли. И по приезду решила не продолжать. Было это года 3 назад. Сейчас отношения с алко нормальные: по праздникам и под много-много еды.😄
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 02:41
Так вам к наркологу теперь надо сходить , после гастроэнтеролога. И какой был смысл лечить 60 дней желудок , если вы снова каждый день пить начнёте ?
Не боюся осуду• сегодня в 02:48
Ответ дляНебалувана Галя
Я ещё пропиво, провино, прором и провиски...
Проводку
Не служанка• сегодня в 02:53
Я не пью 20 лет. Хотя до этого прям бухала. Дура, столько всего просрала
КараПузовна• сегодня в 06:56
Не пью вообще и за алкоголем не страдаю. Но если бы мне запретили выпечку, это было бы для меня очень тяжёлое время.
Я погнала• сегодня в 07:06
Ответ дляПоліпривіт всім
як в анекдоті - ви теж кажіть))
Просеко так не вставляє і так довго не тримає)
Не може ж автор написати на цілу порадницю ’наверну з самого ранку пісят’))
Обстановщица• сегодня в 07:25
Ответ дляфруктовая
вот это темки пошли у юлько петько мертветчуковской ботни.
Ви в мене в блоці.
Але чого я вас знов бачу?
Блять...!
Але чого я вас знов бачу?
Блять...!
Вельшановна• сегодня в 07:34
Автор я з вами. Пʼю і просеко і провино і пропиво ближче до вечора. Нерви не вивозять те життя, а кукуху тримати треба. Єдине зловживаю що не кожен день і дозу тримаю і стараюсь випити бокал може 2, не більше, щоб розслабитись і не напитись.
Хропочка з гривкою
• сегодня в 07:37
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Де ваша фантазія намалювала тут пити кожен день?
Кумася• сегодня в 07:38
Я думала вы о том, что 21 самая длинная ночь, а потом постепенно день увеличивается, я этого очень жду, так задолбало в темноту вставать😁
Хропочка з гривкою
• сегодня в 07:39
Ответ дляПишу вірші, дорого
та ладно, ми по акції в Сільпо набрали по 200 грн класне те що вони по 500 без акції продають й до того в Ашані взяли по 250 французьський брют суперський
авторе - для шлунка краще вана талінн та бехеровка, якщо не любите - коньяк бо я сама гастритник
стосовно коментів що бухають, ну слухайте, 4 роки війни скоро, в мене нерви нікуди стали, я проблему розумію, але дуже тяжко у тверезому вигляді це все переживати, хоча я зараз майже не п´ю, теж шлунок ’підтягую’ бо на тому тижні пиво нефільтроване улюблене, квашені помідорки, чоловік картоплі на салі насмажив, ще мариновані кабачки та сир з пліснявою, й усе! шлунок мене послав нах’р, сказав, що я тепер маю їсти овсянку й ромашкою запивати( сиджу на антацидах
Дякую . Справді дуже багато всього тяжкого на той день було у вас, я теж пью ці кляті антациди. Про бехеровку сказав сам лікар, але то не мій напій,я люблю рибку пиво, креветочки
Хропочка з гривкою
• сегодня в 07:40
Ответ дляхутряна володарка
Тут ви правді, нема того азарту, це зараз виступає чисто як розслаблення.
Нафаня Маня• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
А що з ним? Коштує як весь бюджетний алко
Нафаня Маня• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ага, особенно автор суржикомовный, т.е. выходец из местности с деревянными туалетами
А ви городская с какіх местностєй будєтє?
Трактор Віка• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
Судя по всему, это сестра авторицы из соседней темы про свекркху. Один слог, одним молоком вскормлены.
Пиши-пропало• 1 час назад
А потім тут пишуть жалєльшиці, що алкоголізм і наркоманія то хвороба. Але то вибір і ось вам приклад.
Пиши-пропало• 1 час назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Воно дешевше за мартіні асті
Пиши-пропало• 1 час назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Та доза то не про мене, я просто люблю відпочити, потринлвти під пивко , горілку і важкі напої я не вживаю
Пивний алкоголізм - теж алкоголізм
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Я п´ю кон´як, ненавиджу таку кислятину
Прилипало• 1 час назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Перепрошую, а що сказав лікар про бехеровку?
Тоска в носках• 50 минут назад
Ответ дляфруктовая
Манькаааа, с возвращением! Опять сбежала от санитаров? Не уследили?
Тоска в носках• 49 минут назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
У людей онко, города под ежедневным обстрелом, но почему-то в голову не приходит глушить тревогу и депрессию алкашкой. Прийти к психотерапевту и получить рецепт на АД - не вариант?