барабанщица• 25 августа 2023

Де ви одягаєте хлопців - підлітків? В дитячих магазинах все мале...

А в дорослих велике...
автор барабанщица • 25 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Reserved, hm - мале по його зросту?
В Mango є підросткова лінійка.
Який зріст у дитини?
152, худий як патик, 35 кг

автор барабанщица • 25 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Тоже Спенсер сыну брала всегда. Но уже вырос из детского.
Кстати, у меня на 13-14 лет есть хорошая одежда Спенсер, состояние новой. Вам не надо? Я в Киеве.
Моєму 11 + я не з столиці.
автор барабанщица • 25 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так, є проблема. У мого зріст 170
У Waikiki, наприклад, у розмірі 13-14 вже короткий рукав. У дорослих розмірах, по плечах нормально, але довгий рукав. Так і купуємо, що знайдемо. Зараз онлайн. То багато одягу не потрібно.
У вайкікі все широченне