Наполеон Бонапарт• Изменено 2 часа назад

Расскажу прикол за беженцев из Украины

Значит едут к родственникам, которые якобы сдают им жилье ( те получают за это деньги) те оформляют выплаты на себя, ездят туда раз в 2-3 месяца, потом оформляются на языковые курсы и живут лучше чем со своими зп в 8-15 тысяч гривен. Особенно касается людей пенсионного и предпенсионного возраста, которые вынуждены работать из-за недостатка денег. люди живут лучше, чем до войны
это пишу из нескольких реальных примеров. как они не боятся потерять статус беженца с такими разъездами - не знаю, как-то удается
Басноплетка• 54 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
В Німеччині азюль українцям не дають взагалі, нікому, тому справа зовсім не у розмірі допомоги, це просто неможливо. Дають Дульдинг - це відтермінована депортація для тих, кому не дали 24-й параграф. По грошах однаково.
Багато знайомих поїхали саме у Францію і ніхто особливо не стогне.
А на Советчиці суцільний плач чомусь.
Может им нет смысла вам жаловаться? Есть такие люди, для которых единственный ответ на вопрос как жизнь- все хорошо

Анонім-ка• 54 минуты назад
Ответ дляБасноплетка
Это хорошо. Значить зрение хорошее
Но от телефона вам лучше отойти)
Отходите от чего хотите.
забиякина• 53 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Квартиру зняли без прописки?
Як це без прописки, це протизаконно, без офіційного місця реєстрації не можливо отримати карту А і всі інші документи
Борисфенка• 53 минуты назад
Ответ дляФсеСама
За бельгію вам правду написали, там українці ще два роки тому отримували листи, щоб шукали житло.
В Ірландії також отримували, і що?
До речі, і в Німеччині отримують - звільніть гуртожиток чи готель, знайдіть квартири в оренду. Одразу верески на весь світ ’Виганяють на вулицю, люди добрі, кінець світу’. Познаходили квартири, переїхали, вгомонилися.
Ліньки гуглить• 52 минуты назад
Ответ дляФсеСама
Ключове: вона їхала до родичів/знайомих, не в нікуди. Запитайте її чи прийняла б її префектура без житла у родичів )
Компенсації вартості житла для власника тут нема. Їй будуть виплачувати допомогу 400+ євро на місяць, якщо вона сама. І все)
Ну вони вдвох з чоловіком вже пенсійного віку. Основний розрахунок, що за житло буде компенсація і мабуть не безпідставно, бо там туристичний регіон, просто так квадратні метри займати не вийде. Як воно там реально - хто зна, чужі справи, не всі все розповідають, з часом дізнаюся, бо колега час від часу розповідає, як у них справи просуваються.
Борисфенка• 51 минуту назад
Ответ дляАнонім-ка
Вы так говорите как будто тот Дульдинг так запросто дают. Если отказали в параграфе, то это супер-счастье и удача, если дадут Дульдинг. Почти всем отказывают. У вас вечно какие-то кисельные реки, молочные берега.
Я просто реально не знаю жодного випадку депортації. Хто заїхав, отримують чи 24 параграф, чи Дульдинг.
ФсеСама• 50 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
Потому что немцы не дают азюль украинцам. Я не защищаю позицию Борсифенки, но все-таки: Германия не дает беженство украинцам.
Франція теж не дає. Максимум - субсидійний захист. Він дається на 4 роки і дозволяє отримувати допомогу до школи на дітей чи допомогу з малозабезпеченості, плюс допомагають з житлом. По суті цей захист і почали частково давати, оскільки не розуміли що робить з українцями. Розмір допомоги не дозволяє ніяк вижити. Місцеві бюджети не могли тягнути допомогу з соціальним житлом, з мовними курсами. Тому і взяли курс на субсидійку, оскільки там вже інше джерело фінансування. Соціальні працівники примушували людей змінювати захист на подачу на азіль. Людей ставили перед фактом: звільнити соціальне житло. І все. Тому багато хто пішов. Але це знову на 4 роки максимум. А далі незрозуміло що буде з тими людьми. Вони вірять, що їм дадуть вид на проживання на 10 років. Я не знайшла такого у правилах, зате знайшла, що цей вид захисту можуть припинити щойно ситуація у країні походження стабілізується. Нестабільне становище, одним словом.
Анонім-ка• 50 минут назад
Ответ дляБорисфенка
я знаю, и много. Вы живете в мире радужных пони. И все что вы пишите о других странах, которые типа принимают, и платят пособие, даже мне, которая не особо в теме, известно, что это далеко не так. Зачем вы пишите эту фигню - отдельный вопрос.
Борисфенка• 50 минут назад
Ответ длязабиякина
То я ж тому і спитала, що варто розповісти всю історію спочатку. Як отримали прописку, до кого приїхали?

ФсеСама• 49 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А на Советчиці суцільний плач чомусь.
У Франції теж не дають азіль.
Анонім-ка• 49 минут назад
Ответ дляФсеСама
Собственно, как и у всех на защите, в любой стране.
Борисфенка• 48 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
Бо всі країни Європи приймають біженців з України. Західні і північні країни забезпечують житлом і пособієм на достойному рівні.
Анонім-ка• 48 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ок, оставим это. Я с вами спорить не буду.
Борисфенка• 47 минут назад
Ответ дляФсеСама
А на 24-му параграфі у Німеччині сильно стабільне? У всіх країнах Європи те саме - тимчасовий захист, якщо що, одразу на вильоті.
Борисфенка• 46 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
Толку? Авторку ж недаремно жаба душить, що прибиральниці в Європі краще живуть, то так воно і є.
ФсеСама• 46 минут назад
Ответ дляБорисфенка
В Ірландії також отримували, і що?
А як люди знаходять житло без постійної роботи і гарантора ? Хто здасть вам житло,якщо ваш дохід - лише допомога?
Борисфенка• 44 минуты назад
Ответ дляФсеСама
Всі до одного мої знайомі-біженці, а це сотні людей, живуть в окремому житлі на оренді. Кому і як здали - десятки варіантів, але всі знайшли.
ФсеСама• 44 минуты назад
Ответ дляЛіньки гуглить
У Франції все одно якого ви віку і з якого ви регіону приїхали. Єдине що має значення: на 24.02.22 ви жили в Україні і наразі маєте адресу проживання у Франції (власник має надати свою згоду або ви приносите договір оренди на своє ім´я - другий варіант абсолютно неможливий без виду на проживання).
забиякина• 43 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Так я ж і розповідаю з початку, знайшли будинок в оренду через родичів які давно проживають. Бельгія на надає житло, в реєстраційному центрі всим пофіг спатимеш в знайомих під мостом чи на вулиці, є 1% шансу що можуть посилити в табір але ніяких документів в таборі отримати не можливо бо прописки там не роблять. От вам реалії на сьогодні , які написані в кожній групі.

Ліньки гуглить• 40 минут назад
Ответ длязабиякина
Сумно, бо тут на всіх кутках трублять виїзджайте, а куди і яким чином. Ситуація на зараз кардинально інша і не всі готові жити в палатці під мостом, та й родичі у Франції/Бельгії і т.д., які готові надати договір оренди, є в одиниць...
Борисфенка• 40 минут назад
Ответ длязабиякина
Трошки не так - треба знайти родичів чи знайомих, а вони вже прописують і селять у себе, за що отримують компенсацію від держави. Таборів у Бельгії нема, все інакше влаштовано.
Борисфенка• 38 минут назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Та яка палатка під мостом, всі хитрозроблені при грошах знаходять родичів в Швейцарії чи Англії, а хто без грошей, їдуть в Німеччину, Данію чи Норвегію.
забиякина• 32 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Де ж їх познаходити якщо родина 4 людини і потрібно три вільні спальні( бо пропишуть тітьки тоді коли поліцейський переконається що житлова площа відповідає кількості проживаючих) на жаль в замках з такою кількістю вільного місця ніхто з родичів не живе Але ви така розумна що сперечатися не буду, мабуть більше знаєте ніж ми
ФсеСама• 34 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Це говорить лише про одне - ви знімаєте житло не самі)) У вас стороною договору буде якась державна установа чи соцслужба, яка гарантує власнику оплату за вас. І ви чомусь наївно думаєте, що так скрізь.
А насправді не так. У Франції і Бельгії пошук житла - виключно твої проблеми. Держава не гарантує власнику житла нічого. Якщо завтра я перестану платити оренду, то власник буде мене рік через суд виселяти. Тому від початку власник висуває вимогу: постійний контракт на роботу і гарантор з високим доходом, який ’раптом що’ за вас платитиме. Виняток - соціальне житло. Там дозвіл на оренду дає мерія міста. І можна без гарантора, але з доходом)
У 2022-2023 українців селили у тимчасове соціальне житло, але не так як у Німеччині)) Ти не міг обирати. Тоді показували і казали ’або це, або ніякого’. Відмовитися можна було один раз. Але наступне пропонували ще гірше. І ти або йдеш куди посилають, або шукаєш сам. Українців селили на човни, пришвартовані біля узбережжя, у монастирі, у села підселяли до людей, по кілька людей в одну квартиру (одиноких), у готелі для дальнебоїв, у притулки для бомжів, у гуртожитки, і кому пощастило - у окремі квартири. Щойно ти починаєш працювати, то можна просити соціальне житло і за пару років твоя черга підходить. Але це якщо є постійний контракт)
Борисфенка• 33 минуты назад
Ответ длязабиякина
Однак ви знайшли. І інші знаходять. Всюди є складнощі, звісно.
Німеччина така сама, з купою правил, але саме біженцям все простіше - через табори.
забиякина• 33 минуты назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Якщо є знайомі які зможуть знайти і допомогти орендувати житло то все реально, запас грошей на декілька місяців щоб був поки оформлять всі документи і можна буде податися на допомогу або знайти роботу.
забиякина• 30 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Знайшли за свій кошт, в тому і питання що Бельгія житла не надає! Є робота є соціальна допомога, але житло треба знайти і оплачувати самому.
Борисфенка• 28 минут назад
Ответ дляФсеСама
Та в Німеччині також палаци не роздають, селять у закинуті будинки чи мансардні квартири під дахом у приватних будинках німців, по різному буває.
Але повернемося до того, з чого почали - серед біженців нема голодних і бездомних, всі забезпечені житлом і їжею. Це безумовний базовий рівень.
А матрьохи полюбляють розповідати про ночівлю під мостом.
Ліньки гуглить• 28 минут назад
Ответ длязабиякина
Дякую! Знайомих немає, є в наявності підліток і лівий берег столиці. Не хочу про це думати, але розумію, що має бути план Б, бо ситуація така, що варто вже шукати, де зимувати.
Анонім-ка• 27 минут назад
Ответ дляФсеСама
В Германии так же, снимаешь жилье сам. И соцжилье в Германии тоже никто не выбирает. Да и соцжилье сейчас уже удача. Соцжилье - это кровать в комнате с другими людьми, а не ЖИЛЬЕ. Мне иногда кажется, что Борисфенка пишет всю эту радугу из Украины, развлекается так.