Корсет_на_шурупах• 27 августа 2023
Анна Алхим
Что думаете о ней? Какой она человек?
Ясамаякрасивая)• 27 августа 2023
Говорит правду , которую многие боятся и уж лучше чем как неклторые
Ламборджини• 27 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Наприклад, що вона сказала з того, що інші побоялись?
Пополняю_Карму• 27 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
Касательно русскоязычных жителей Украины
Не їм після шостої• 27 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
какую правду? что путин красавчик? да она это говорила до 2022 года, но как бэ война идет с 2014го
Обращеница• 27 августа 2023
Ответ дляЛепешечка
Не думаю о ней вообще. Более того, даже не знаю, кто это
Справжнє ім´я — Буряченко Ганна Миколаївна[6]. Має псевдонім ’Анна Алхім’, фігурантка бази «Миротворець»[7] через висловлення прихильності Президенту РФ Путіну[8] та заперечення російської агресії[6]
26 травня 2023 в Інстаграмі виклала історію про місцезнаходження поранених українських військових, після якої стався російський ракетний удар по лікарні у Дніпрі. У цій ситуації користувачі Інтернету звинуватили її.[25] На це звинувачення висловилась так[26]:
« Це все, що відбувається в Інстаграмі, показує тільки одне — що ви всі, ***, *** стадо. По-перше: я зробила цей репост вчора, тому що він був у половини, е, ***, міста Дніпро. Е, оскільки я з Дніпра, я, звісно ж, завжди роблю репости. Я вам нагадаю, ***, що я один із небагатьох блогерів, який заповнює свої сторіси, свою стрічку, постами про війну, зборами, репостами, волонтерить і допомагає з перших днів війни, але це, на це вам усім, звісно, ***, тому що це вас абсолютно, ***, ***, тому що вам потрібно лише б *** Алхім, занести це у ваші якісь ***, ***, *** пабліки і сказати, що я, ***, я наводчиця. Ось і все, ***. А що я можу сказати з цього приводу: ***!
Гостра на язик• 27 августа 2023
Боже, знов якась блохерка відома? Оце люди в нас залежні від таких, то капець.
Винник• 27 августа 2023
Хто це?
Співачка? Акторка? Нардеп? Волонтерка?
Чим відзначилась, що я маю її знати?
Співачка? Акторка? Нардеп? Волонтерка?
Чим відзначилась, що я маю її знати?
Не їм після шостої• 27 августа 2023
Ответ дляВинник
Хто це?
Співачка? Акторка? Нардеп? Волонтерка?
Чим відзначилась, що я маю її знати?
Співачка? Акторка? Нардеп? Волонтерка?
Чим відзначилась, що я маю її знати?
агент кремля, как и воронова, фоткает прилеты и разжигает споры внутри страны о русскоязычных и тд
Пополняю_Карму• 27 августа 2023
Ответ дляSeehund
Предложила лишить гражданства или просто гуманно расстрелять?
Наоборот
Марфа Українівна• 27 августа 2023
Ответ дляВинник
Хто це?
Співачка? Акторка? Нардеп? Волонтерка?
Чим відзначилась, що я маю її знати?
Співачка? Акторка? Нардеп? Волонтерка?
Чим відзначилась, що я маю її знати?
Якась тупорила блогерка. Який час, такі і герої. Чим тупіше, тим знаменітіша
Винник• 27 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Капець! І що можна про таку курву думати?
Вона у в´язниці вже?
Не їм після шостої• 27 августа 2023
Ответ дляВинник
Вона у в´язниці вже?
нет конечно, она очень ценный инхлюенсер для Украины
Пополняю_Карму• 27 августа 2023
Ответ дляSeehund
Просто сделать вторым сортом, как сейчас в окупации?
Нет, она топит за то,что русскоязычные такие же граждане Украины и не нужно их тыкать что они не патриоты и какие-то неправильные
Корсет_на_шурупах
• 27 августа 2023
Ответ дляВинник
Вона у в´язниці вже?
В Ужгороде
Області пітьми• 27 августа 2023
Це та, що «путлєр красавчик»? Вважаю, що їй не завадить перечитати списки літератури, з 5 по 11 класи. Бажано і української, і зарубіжної.
freedom_2015• 27 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В Ужгороде
вона на заході країни ?після висловлювань про жителів ?
Корсет_на_шурупах
• 27 августа 2023
Ответ дляfreedom_2015
Да)) она живет в Ужгороде с начала войны ( полтора года в Ужгороде)
Пополняю_Карму• 27 августа 2023
Ответ дляfreedom_2015
Она в Киеве. Живёт на новопечерских липках. По крайней мере я ее там неоднократно видела
ФрекенБок• 27 августа 2023
Забавно, когда беспринципная *лядь и наркоманка пытается рассуждать на темы, далекие от перепихов и наркоты. Но тут она кумир, да.
Сплюшка• 27 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Вона живе в Гатному, моя сусідка
Сплюшка• 27 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
До чого цей бред?